-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
snuszak replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
jak to w schronisku, nikt z pracowników nie pójdzie po godzinach na wizytę przed lub poadopcyjną... pewnie duza cześć "rasowców" trafia dzięki temu do pseudo rozmnażalni.... smutne to wszystko, trzeba starać sie jak najwieksza liczbę psow wyciagnac -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oj dziś nie, za dużo planow na ten dzień juz mam ;) wlasnie wybieram sie do mundka, kapsla i na polowanie na malego szarika :evil_lol: -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Goga a daj znać kiedy będziesz wybierać się i do Buku i do nas, to się zabiorę :p Rokusia trzeba ogłaszać, dać mu szansę, wiem że tam gdzie jest teraz ma dobrze ale jednak co dom i swój człowiek to co innego. A wiemy że Roki pójdzie tylko do super sprawdzonych ludzi i odpowiedzialnych... za dużo w życiu przezył bo cierpieć jeszcze raz -
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Foksi to jej imię :eviltong::eviltong: -
Kapsel, cudo wystraszone - pojechał do własnego domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja tez sie melduję i chce powiedziec ze wlasnie Kapsel zrobił postepy :multi: nie boi sie juz tak bardzo jak tylko pozna człowieka - byłam w poniedzialek i wczoraj, daje pycha do glaskania, bardzo to lubi i domaga sie tego chcialam go na spacer wyprowadzic ale na to jeszcze za wczesnie, ucieka na widok obrozy, chce go przeprowadzic do kojca koło szefowej bo z mundkiem odbywaja walki przez kraty :angryy: dziś pojde tez, trzymajcie kciuki aby było jeszcze lepiej! -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja również trzymam kciuki ;) -
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzeba by może o jakieś atrakcyjniejsze fotki się postarać -
Miłka, cudo w typie jack russela - pojechała do domku!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a teraz od rana wszystko chodzi cacy :p Miłka hopsaj na pierwszą -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzwonił ktoś w sprawie Tinki po ogłoszeniu w echo miasta? -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak nawiewał ze schronu to i z domkiem problem być może. Trzeba by znaleźć chyba lepiej jakieś mieszkanie gdzie nie mialby szans sam kombinować, bo z ogrodem kiepsko widze sprawę -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo ty niegrzeczny łakomczuchu :evil_lol: -
Parys, collie - juz nie szuka. Znalazł super domek. Dziękujemy!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wygląda zjawiskowo bym powiedziała :crazyeye: pychol cudowny, to i teraz będzie miał cudowne życie w nowym domku! Gratuluje Parysku i gratulacje dla nowych wlascicieli :loveu: -
Hera, cudowny mix ogara, zostaje w DT. Skradła serca!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cyneczka jaka to wspaniałą nowina :loveu::loveu::loveu::loveu: Musisz mieć ogromne serce aby pomieścić taka gromadę, życzę szczęścia, Hera ma najwspanialszy dom pod słońcem, tak się ciesze rozumiem że od czasu do czasu na wieści od Hery możemy liczyc? -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no to teraz Brysiu pozostaje Cie reklamowac i czekać na Twego człowieka :lol: -
a co u Dixona? RObi dalej postępy? KIedy będzie gotowy na adoopcję?
-
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tinka pokazujemy się! Stanowczo za długo siedzisz w hotelu -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to i ja podniosę ;) -
Hera, cudowny mix ogara, zostaje w DT. Skradła serca!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fakt, czas na adopcję nie najlepszy, zastój wakacyjny :shake: psików przybywa i nic nie ubywa a Hera taka psinka ladna :p gdyby tak sobie jakiegoś koniarza znalazła to by sobie do stajenki jeździła jeśli dobrze się tam czuje. Dla mojego wypad do stajni to nalepszy spacer pod słońcem! -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
spacer widać jaka jest mała :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/160/72f43299ebf3a460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/164/fe5c32a3c99df7c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/164/4e30ca07a6fb329c.jpg[/IMG][/URL] -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/160/6f1d2bc76ea757df.jpg[/IMG][/URL] no i podczas sjesty [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/160/612f15a9515f7b43.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/164/66638c9baaf129fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/164/3c68e50fc06d3399.jpg[/IMG][/URL] -
Parys, collie - juz nie szuka. Znalazł super domek. Dziękujemy!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki!! Ninka moze to nieszczescie trzeba zgłosić do strazy zwierzat? -
LADY ciut charciopodobna psia dama.... znalazla cudowny DOM U YES!!
snuszak replied to kikou's topic in Już w nowym domu
jak ktos zgłosi sie w sprawie suni mozna powiedziec ze ma juz dom i zaproponowac cos podobnego do niej ;) a w razie czego nasza dama ogloszenia bedzie miala, najlepioej zdjac dopiero po zakonczeniu juz adocji