Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. jak to w schronisku, nikt z pracowników nie pójdzie po godzinach na wizytę przed lub poadopcyjną... pewnie duza cześć "rasowców" trafia dzięki temu do pseudo rozmnażalni.... smutne to wszystko, trzeba starać sie jak najwieksza liczbę psow wyciagnac
  2. oj dziś nie, za dużo planow na ten dzień juz mam ;) wlasnie wybieram sie do mundka, kapsla i na polowanie na malego szarika :evil_lol:
  3. Goga a daj znać kiedy będziesz wybierać się i do Buku i do nas, to się zabiorę :p Rokusia trzeba ogłaszać, dać mu szansę, wiem że tam gdzie jest teraz ma dobrze ale jednak co dom i swój człowiek to co innego. A wiemy że Roki pójdzie tylko do super sprawdzonych ludzi i odpowiedzialnych... za dużo w życiu przezył bo cierpieć jeszcze raz
  4. ja tez sie melduję i chce powiedziec ze wlasnie Kapsel zrobił postepy :multi: nie boi sie juz tak bardzo jak tylko pozna człowieka - byłam w poniedzialek i wczoraj, daje pycha do glaskania, bardzo to lubi i domaga sie tego chcialam go na spacer wyprowadzic ale na to jeszcze za wczesnie, ucieka na widok obrozy, chce go przeprowadzic do kojca koło szefowej bo z mundkiem odbywaja walki przez kraty :angryy: dziś pojde tez, trzymajcie kciuki aby było jeszcze lepiej!
  5. co tam u Reda, coś grona wielbicieli nie widać
  6. trzeba by może o jakieś atrakcyjniejsze fotki się postarać
  7. a teraz od rana wszystko chodzi cacy :p Miłka hopsaj na pierwszą
  8. dzwonił ktoś w sprawie Tinki po ogłoszeniu w echo miasta?
  9. jak nawiewał ze schronu to i z domkiem problem być może. Trzeba by znaleźć chyba lepiej jakieś mieszkanie gdzie nie mialby szans sam kombinować, bo z ogrodem kiepsko widze sprawę
  10. Gringo ty niegrzeczny łakomczuchu :evil_lol:
  11. wygląda zjawiskowo bym powiedziała :crazyeye: pychol cudowny, to i teraz będzie miał cudowne życie w nowym domku! Gratuluje Parysku i gratulacje dla nowych wlascicieli :loveu:
  12. Cyneczka jaka to wspaniałą nowina :loveu::loveu::loveu::loveu: Musisz mieć ogromne serce aby pomieścić taka gromadę, życzę szczęścia, Hera ma najwspanialszy dom pod słońcem, tak się ciesze rozumiem że od czasu do czasu na wieści od Hery możemy liczyc?
  13. Mundek miał odwiedziny dziś :p mały szalony wariat ;) i zawsze musi zrobic kupe od razu gdy sie posprząta
  14. no to teraz Brysiu pozostaje Cie reklamowac i czekać na Twego człowieka :lol:
  15. a co u Dixona? RObi dalej postępy? KIedy będzie gotowy na adoopcję?
  16. Tinka pokazujemy się! Stanowczo za długo siedzisz w hotelu
  17. fakt, czas na adopcję nie najlepszy, zastój wakacyjny :shake: psików przybywa i nic nie ubywa a Hera taka psinka ladna :p gdyby tak sobie jakiegoś koniarza znalazła to by sobie do stajenki jeździła jeśli dobrze się tam czuje. Dla mojego wypad do stajni to nalepszy spacer pod słońcem!
  18. spacer widać jaka jest mała :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/160/72f43299ebf3a460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/164/fe5c32a3c99df7c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/164/4e30ca07a6fb329c.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/160/6f1d2bc76ea757df.jpg[/IMG][/URL] no i podczas sjesty [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/160/612f15a9515f7b43.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/164/66638c9baaf129fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/164/3c68e50fc06d3399.jpg[/IMG][/URL]
  20. trzymam kciuki!! Ninka moze to nieszczescie trzeba zgłosić do strazy zwierzat?
  21. jak ktos zgłosi sie w sprawie suni mozna powiedziec ze ma juz dom i zaproponowac cos podobnego do niej ;) a w razie czego nasza dama ogloszenia bedzie miala, najlepioej zdjac dopiero po zakonczeniu juz adocji
×
×
  • Create New...