-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
hey hey tak nie mozna! a ja i tak niestety pewnie tego nie bede miaola okazji zobaczyc :oops:
-
a ta niespodzianka to kiedy?
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
nie byłam na dogo a wpadlam do schronu, pewnie niedługo po Was, bo juz czysto było, woda i karma w miskach, smakołyki u szefowej, pozostało mi wygłaskac towarzystwo i jeszcze jedna miche od mundka wytastac na zewnatrz -
chociaz podniesiemy~!
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
trzymam trzymam Saint o której jedziesz do schronu, wybieram się dziś i tak bo dawno nie byłam.... moge pomóc w sprzataniu -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Dzieki wielkie Lilmo :p:p:p:p -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Goga na 15 stronie są jeszcze jakieś zdjęcia do ogłoszeń. Zdjęcia kiepskie ale jej coś cięzko zrobić bo ona cały czas jest w biegu, nawet w domu :) -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Z dzisiejszego wypadu nad jeziorko :) Aura pierwszy raz pływała!!! Bo zobaczyła kaczke z daleka i sama sie do wody po nią wgramoliła, jednak szybko zawróciła bo i na smyczy była i chyba przestraszyła się faktu że gruntu nie ma :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/151/d44f28efd2643269.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/152/4b0fcd1ecfc6c1da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/151/01d8790068297596.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/151/0e69be882180f027.jpg[/IMG][/URL] -
Owczarek niemiecki GERS z Poznania Pilnie potrzebuje domu
snuszak replied to kloozkha's topic in Już w nowym domu
i jak wygląda sprawa Gersa? -
Bazyl już pojechał do DT, nie mogłam go u siebie zatrzymać bo wojne miałam chwilami w domu, Aurorka która chce kota zjeść, Pako zły na nią że jego maleństwo chce połknąć + moje 2 kocie rezydentki które wolą rezydentami zostać bez dodatkowego towarzystwa Dlatego dziękuję za szybką i skuteczną akcje w pomocy w szukaniu DT! Bazyl może isć do domku wychodzącego, u mnie biegał po ogródku dzisiaj chociaż wczoraj dopiero go znalazłam, nigdzie się od nas nie wybierał ;) Towarzyski jest tak, że jak zostaje sam to wyje, dopiero jest cicho wsród ludzi. Taki mały pieszczoch, który został wyrzucony i to na 100%. Bo w miejscu gdzie był do pierwszych zabudowań dobre kilometry tylko od szosy blisko :cool1: pora późna bardzo - ciemno się robiło i żywej duszy niegdzie dookoła ale to w tym miejscu normalne, piekne urokliwe idelne miejsce do wyrzucenia kota tak aby go raczej nikt nie znalazł :oops:
-
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ja już tak optymistycznie zmianiam tytuł i czekam na wieści jak Pulka w nowym domku -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
wkleiłam na pierwszą dodatkowe fotki aktualne i tekst Marty, zmienione jest tylko że suczka czeka w DT domku gdzie jesteś bo ja wyjeżdzam juz na pewno w przyszłym tygodniu, nie będzie mnie miesiąc, a może i nawet 2. Wtedy bym prosiła o zmianę danych kontaktowych na Goge, która ewentulanie dobry domek by kierowała do moich rodziców. -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
No i nie zadzwoniły :cool1: -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
chyba nie będzie miał innego wyjścia :eviltong: -
:p wygląda na zadowolonego z hotelu
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Przyjechała Pani z córką, warunki mają dobre i widać że kochają psy, mają już 2 suki, dom z ogrodem, koło Kiekrza więc wspaniałe miejsce na spacery, chodzą 2 razy dziennie i cały ogród do dyspozycji, martwi mnie fakt że jej suki nie są ciachnięte. Twierdzi że nie ma potrzeby bo są pilnowane, raz tylko jakiś samiec się do nich dostał i pokrył prawdopodobnie, jeździła później do weta od razu więc szczeniaków nie było, ja jednak jestem za ciachaniem. Mają się w domu wszyscy zastanowić i zadzwonić jeszcze dziś wieczorem jeśli się zdecydują . Narazie nikt nie dzwonił. Ja jedak Aurorki ciachniętej dawać bym nie chciała i tak będę się teraz na zabieg umawiać. -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
wizyta będzie między 17 a 17.30 wtedy prosze o trzymanie kciuków bardzo mocno! -
prosze o numer konta gdzie wysłać pieniądze na Dixona :p
-
Miłka, cudo w typie jack russela - pojechała do domku!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Masz Goga kogoś kto domek sprawdzi? -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:-(:-( szkoda, że nie był to odpowiedzialny i dobry domek, szkoda że nie dla Suzy nic szukamy dalej