Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. hey hey tak nie mozna! a ja i tak niestety pewnie tego nie bede miaola okazji zobaczyc :oops:
  2. a ta niespodzianka to kiedy?
  3. nie byłam na dogo a wpadlam do schronu, pewnie niedługo po Was, bo juz czysto było, woda i karma w miskach, smakołyki u szefowej, pozostało mi wygłaskac towarzystwo i jeszcze jedna miche od mundka wytastac na zewnatrz
  4. chociaz podniesiemy~!
  5. chyba jednak ta akcja wiele nie dała, szkoda Nefiku hopka!
  6. trzymam trzymam Saint o której jedziesz do schronu, wybieram się dziś i tak bo dawno nie byłam.... moge pomóc w sprzataniu
  7. Dzieki wielkie Lilmo :p:p:p:p
  8. Goga na 15 stronie są jeszcze jakieś zdjęcia do ogłoszeń. Zdjęcia kiepskie ale jej coś cięzko zrobić bo ona cały czas jest w biegu, nawet w domu :)
  9. Z dzisiejszego wypadu nad jeziorko :) Aura pierwszy raz pływała!!! Bo zobaczyła kaczke z daleka i sama sie do wody po nią wgramoliła, jednak szybko zawróciła bo i na smyczy była i chyba przestraszyła się faktu że gruntu nie ma :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/151/d44f28efd2643269.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/152/4b0fcd1ecfc6c1da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/151/01d8790068297596.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/151/0e69be882180f027.jpg[/IMG][/URL]
  10. Bajon, dzięki Ci wielkie za schronienie dla Bazylka! U mnie byłoby cięzko z nim w drużynie. Chociaż widze, że i u Ciebie dosyć wesoło jest :) A ostatnie zdjęcie jest genialne, widać że prawdziwy facet - wie co dobre!
  11. i jak wygląda sprawa Gersa?
  12. no i gdzie te zdjęcia :mad: ciotka, ja takiego kociego arystokrate Ci oddaje a Ty sie obijasz
  13. Bazyl już pojechał do DT, nie mogłam go u siebie zatrzymać bo wojne miałam chwilami w domu, Aurorka która chce kota zjeść, Pako zły na nią że jego maleństwo chce połknąć + moje 2 kocie rezydentki które wolą rezydentami zostać bez dodatkowego towarzystwa Dlatego dziękuję za szybką i skuteczną akcje w pomocy w szukaniu DT! Bazyl może isć do domku wychodzącego, u mnie biegał po ogródku dzisiaj chociaż wczoraj dopiero go znalazłam, nigdzie się od nas nie wybierał ;) Towarzyski jest tak, że jak zostaje sam to wyje, dopiero jest cicho wsród ludzi. Taki mały pieszczoch, który został wyrzucony i to na 100%. Bo w miejscu gdzie był do pierwszych zabudowań dobre kilometry tylko od szosy blisko :cool1: pora późna bardzo - ciemno się robiło i żywej duszy niegdzie dookoła ale to w tym miejscu normalne, piekne urokliwe idelne miejsce do wyrzucenia kota tak aby go raczej nikt nie znalazł :oops:
  14. ja już tak optymistycznie zmianiam tytuł i czekam na wieści jak Pulka w nowym domku
  15. wkleiłam na pierwszą dodatkowe fotki aktualne i tekst Marty, zmienione jest tylko że suczka czeka w DT domku gdzie jesteś bo ja wyjeżdzam juz na pewno w przyszłym tygodniu, nie będzie mnie miesiąc, a może i nawet 2. Wtedy bym prosiła o zmianę danych kontaktowych na Goge, która ewentulanie dobry domek by kierowała do moich rodziców.
  16. No i nie zadzwoniły :cool1:
  17. chyba nie będzie miał innego wyjścia :eviltong:
  18. :p wygląda na zadowolonego z hotelu
  19. Przyjechała Pani z córką, warunki mają dobre i widać że kochają psy, mają już 2 suki, dom z ogrodem, koło Kiekrza więc wspaniałe miejsce na spacery, chodzą 2 razy dziennie i cały ogród do dyspozycji, martwi mnie fakt że jej suki nie są ciachnięte. Twierdzi że nie ma potrzeby bo są pilnowane, raz tylko jakiś samiec się do nich dostał i pokrył prawdopodobnie, jeździła później do weta od razu więc szczeniaków nie było, ja jednak jestem za ciachaniem. Mają się w domu wszyscy zastanowić i zadzwonić jeszcze dziś wieczorem jeśli się zdecydują . Narazie nikt nie dzwonił. Ja jedak Aurorki ciachniętej dawać bym nie chciała i tak będę się teraz na zabieg umawiać.
  20. wizyta będzie między 17 a 17.30 wtedy prosze o trzymanie kciuków bardzo mocno!
  21. prosze o numer konta gdzie wysłać pieniądze na Dixona :p
  22. Masz Goga kogoś kto domek sprawdzi?
  23. :-(:-( szkoda, że nie był to odpowiedzialny i dobry domek, szkoda że nie dla Suzy nic szukamy dalej
  24. Trzymamy kciuki za Nefika, będzie dobrze. Widać że takie akcje coś dają, jest chociaż zainteresowanie a to już dobrze wrózy ;)
×
×
  • Create New...