-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
won mi z tymi kotami z watku bo aurorka bedzie zla :mad: nie no zartuje oczywiscie jutro postaram sie o zdjecia -
Hera, cudowny mix ogara, zostaje w DT. Skradła serca!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Hera pokazujemy się ;) -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
był z Wami posokowiec? bo widać cos takiego bez głowy :evil_lol: Suza wygląda super i ma bardzo ładną linię :crazyeye: -
ja jesli odwiedzn Ani nie bylo jestem oczywiscie chetna, teraz chwilowo mam wolne wiec tylko musze wczesniej wiedziec :eviltong:
-
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
do zdrowia Brysiu wracasz, gdyby tak jeszcze domek sie znalazl :p -
ja bylam z Ania do nich umowiona przed moim wyjazdem, niestety Ani sie transport przelozyl a ja bylam sama i nikogo w domu nie bylo. Podałam Ani adres i telefon do właściciela nie wiem czy umówiła sie w tym czasie i była czy nie. Suka nie była ciachnięta bo dosyć szybko po tym jak trafiła do schronu została zabrana i to bez posrednictwa fundacji, Dark był za młody na kastracje. Jednak wiem ze wlaściciele sa bardzo chętni na odwiedziny wiec można sie umawiać i jechać. To na pewno nie jakiś pseudo, warto jednak zwrócic uwage na sterylke i powiedziec zeby zrobili jesli jeszcze do tego nie doszło.
-
Owczarek niemiecki GERS z Poznania Pilnie potrzebuje domu
snuszak replied to kloozkha's topic in Już w nowym domu
a finał jest już jakiś? Gers ma nowy dom? -
Malamutka Salsa - znalazła swój dom na zawsze!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no i co może jakies zdjęcia ? ;) -
Parys, collie - juz nie szuka. Znalazł super domek. Dziękujemy!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
taka tragedia :-( potrzebne pilnie wsparcie finansowe dla Parysa -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
gratuluje wyadoptowania Drago i sprawnej akcji odbicia go od tego faceta!! jednak to że pies został tam wyadoptowany nie jest winą fundacji, "schronisko" niestety moze wyadoptowac psa same, a wiadomo ze oni domów nie sprawdzaja, jedyna rzecza jaką my mozemy zrobic to pojsc pozniej do takiego wlasciciela z wizyta bo nowy wlasciciel podpisuje umowe gdzie jest to zastrzezone, dlatego jesli wiemy ze mamy kogos chetnego na psa to dzwonimy badz idziemy z rezerwacja, jednak nie zawsze dziala to, w biurze kobietek pare i jedna tylko to ogarnia i to wiadomo ze slabo! co z tym zrobic to nie wiem. Trzeba by w biurze nagane zrobić!! Dobrze ze wszystko dobrze sie skonczyło, że pies i wlasciciele szczesliwi. Powodzenia Drago i podziekowania dla wszytskich, szczegolnie dla Ani -
tak dawno mnie nie bylo, Dixon sie wycwanil przez ten czas, no i widze ma sie dobrze, szczescie ze jest w hotelu pod Wasz opieka ;)
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Wrocilam wczesniej niz mialam bo wynikło jakies nieporozumienie z moimi praktykami w pozn wiec jestem, przynajmniej teraz napisze wiesci co u Aurorki ;) Sunia w super formie, trzeba ja wyprowadzac te 3 razy dziennie bo na ogrodzie sie nie zalatwi tak jak pako, ubzdurala sobie ze to jej teren i bedzie na nim trzymac czystosc ku mojemu zadowoleniu mamy :eviltong: no i teraz mobilizowala tym moich rodzicow do bardziej regularnych spacerow z psami. KOty przestala juz tak bardzo dreczyc, jesli nie uciekaja to jest w miare dobrze, gorzej jesli wieja, to goni i szczypie :mad: chodzi za domownikami jak cien i gdy tylko usłyszy spacer albo ktos zaklada buty to nie mozna sie od niej odpedzic ciekawa sprawa jest ze pilnuje domu :diabloti: taka pewna sie zrobila ze kto jej nie pasuje to go szczypie po lydkach i ciagnie za nogawki... robotnicy teraz mi tynk na domu klada i mała cały czas musi w domu siedziec bo im lydki i spodnie maltretowala, nie pasuja jej jako domownicy to robi pogrom, teraz siedzi w domu i jak kogos zobaczy przez drzwi balkonowe to warczy jak jakis pitbull :crazyeye: nigdy tez nie probowala sie garnac do lozka i nie wchodzi na fotele, do spania ma swoje miejsce i juz szkoda tylko ze domku nie ma, ja postaram sie o nowe fotki z wolnej chwili -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem - mówił mi jeden z pracowników co teraz robia dach na budynku przy budach, przyjeżdza go ktoś wyprowadzac więc myśle że go zabiorą. Pies ma ladną sierść, jest zadbany, ja jestem dobrej myśli. -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
dziś nie byl agresywny, tzn. jadl z ręki czasem, gdy przechodziłam obok dalej od jego klatki to tak wlasnie agresywnie szczekal i pokazywal zeby, jak podchodziłam blizej uspokoił sie. NIe był zamkniety na kłodke, mial cała miske wody i karmy miski były z domu w schronie takich nie mamy. Na budzie były szelki ze smycza. Myśle że wersja jest na tyle podobna ze to o to samo chodzi, bebki w biurze sa poprostu bardzo malo zorientowane, bylabym zmartwiona gdyby wersja byla zupelnie inna, a tak to jestem spokojna. Ale ktoś mogł mi dac znać o tym psie bo widze ze wszyscy wiedzieli tylko nie ja :shake: -
Miłka, cudo w typie jack russela - pojechała do domku!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wszystkie takie male, przerazone wydaja sie na poczatku spokojne, a pozniej takie male diabelki z nich wychodza jak sie juz dobrze w nowym domku poczuja :diabloti::diabloti: -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
jakby mieli robić łomot to by tych kijów w srodku nie zostawili żeby afery nie było, myśle zwyczajnie ze to śmieci jak zawsze, albo zabawki powrzucali psu :crazyeye: do podgryzania. Tak jak Dixona z tego co wiem lubią Drago więc krzywdy robić mu nie będa. Dziś byłam rano z psiakami się pozegnac i cos lepszego z tej okazji przywiezc i sie przerazilam ze znowu nowy pies bull. Jednak pies zadbany, a biurze okazalo sie ze jest jednego z pracownikow i tylko na przechowanie bo on zmiania mieszkanie czy cos takiego i na chwile nie ma go gdzie trzymac. Taka oficjalna wersje dostalam. Jednak dobrze ze nie jest to kolejny na wydanie, tylko co to za wlasciciel ze daje do takiego miejsca na przechowanie swojego kochanego pupilka??? :mad: Tak pisze by nie było u Was takiego przerazenia jak u mnie. -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
troszke obawiałam się tego weekendu bo mam zjazd rodzinny w moim domu i 40 ludzi na chacie przez 2 dni. Już kombinowałam miejsce dla Aurorki na ten czas żeby się nie bała, taki tłum i podniesione głosy w domu, biegające dzieci. Jednak Aurorka już tak otworzyła się na ludzi, że podchodziła do każdego, biegała pod stołami pomiędzy nogami, domagała się pieszczot od wszystkich i wszystkich zauroczyła :loveu: Czuła się jak w swoim żywiole, jestem pod jej ogromnym wrażeniem! Najbardziej biega za dziećmi, które same ją na spacerki zabierały nad warte, kto teraz założy jej obrózke i idzie z nią jest jej Panem ;) Juz sie mama buntuje ze zdrada jakaś tej Aurorki bo przestała teraz na nią zwracac uwagę. Jak była zmęczona wieczorem to sama poszła sie połozyc na swoje miejsce gdzie miała spokój i spała juz do rana. -
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
pokaz Aurorke koniecznie, Tinke tez pokazuj ale osobie która chce wiekszego psiaka -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
możliwość wybiegania, posiłki ze 2 dziennie ale w mniejszych porcjach i drago będzie jak modelka :lol: sama widze po Aurorce że może ma zbędne kilogramy ale wygląda i porusza się juz znacznie lepiej, no i troszke zrzuciła! -
tak sie ciesze, że u Dixona taka poprawa :multi::multi::multi: