-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Największym problemem było zabranie suńki do weta, ja nie jestem zmotoryzowana, a wszyscy, którzy proponowali mi pomoc to było to grubo po 18, schron wtedy zamkniety więc nie da sie. Jakby był transport to i jakoś by sie ja wyciagnelo, więc założenie obroży jest problemem ale nie głownym. Dzieki za pomoc. To jak możemy sie ustawiać jakoś na następny tydzien? -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
i to jeszcze zamiast zadzwonić napisać sms :angryy::angryy: co za totalne głupki trzymam kciuki za domki dla Porty i szybkie znalezienie nowego dla Puli Porta Nigra jestes wspaniała, że przygarnełaś naszą Pulę -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
jak najszybciej, kwestia wyciagnięcia suni i zabrania do dobrego weta na oględziny, żeby mi czymś mojego stada nie zaraziła... ale narazie był to problem -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Też myśle, że mała jest wspaniała, powinna dostać szansę więc czekam na nią az trafi do mnie na DT, mam tylko nadzieję że nie jest kotożerna :evil_lol: i że mojego bydlaka nie wystraszy bo to delikatny dżentelmen jest :oops: -
Owczarki też łagodne :p A no widzisz Ci pracownicy chyba mają duża rozkminke po co my w ogóle wszyscy do tego schroniska przychodzimy -tam psiaki super mają przecież!!! Lubią też z zamiłowaniem obserwować jak macza się nogi w psich kupach i wychodzi na to chyba, że my to normalnie lubimy :diabloti:
-
U weekendowego stroza nie mozna sie zameldowac wczesniej w biurze bo teoretycznie nas w sobote byc tam nie powinno, trzeba isc i akurat trafic na tego milego pana :p taki straszy dziadek, czasem bywa ze brama jest zamknieta to oznacza ze szefowa - ta duza czarna sznaucerka albo owczarki biegaja, on mi powiedzial kiedys ze mam sama odsuwac brame i smialo wchodzic, szefowa nie zje Cie bo mila z naj suka :razz: trzeba isc do niego i grzecznie powiedziec ze do psiakow w odwiedziny, ucieszy sie ze ktos je odwiedza i nawet nas ostrzegal kiedys ze szef dzwonil ze przyjezdza wiec mamy konczyc odwiedziny bo nie chce sam miec problemow ani nam robic :evil_lol: Ania jeśli bedziesz brac czasem w sobote Dixona na spacer nad warte to uwazaj, tam w weekendy duzo nieodpowiedzialnych spacerowiczow z psami... moj tam zawsze sie cieszy ze jakis niesforny psiak zamiast do nogi wlasciciela to do niego przybiega, ale nie chce wiedziec bo by sie stalo jakby jakis kejter do Dixona przybiegl :shake:
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ona taki łakomczuch jest! dzieki jej łakostwu daje sie teraz już głaskać :diabloti: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
Tytuł zmieniony, może byc? Dziś pada, ale mam chwilę czasu, wpadne do schroniska z jedzonkiem i w odwiedziny :p
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
aj no mała cała taki mały dylemat jest :-( bardzo chce człowieka, ale on przecież taki straszny!!!! -
na terenie, gdzie znajdują się psy jest dużo ludzi - pracowników, każdy może tam wejść, tyle mogę powiedzieć
-
zawsze zjadał przy mnie takze nie wiem, ale garnki w budzie ma stale :evil_lol:
-
[quote name='agaga21']jak jest malutka to może transporter?[/quote] ale jak ją wsadzić do transporterka ? ona taka przestraszona biedna jest i sorka za zmiane tematu - mała ma swoj watek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/aurorka-strachliwa-kruszynka-z-choroba-skory-potrzebne-dt-pilnie-134057/#post12004391[/url]
-
Dorian w typie bull - pojechał do swego domku do Rzeszowa!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o matko ale jaja :turn-l: ale wiecie co, najgorsze jest to, że tacy ludzie psy biorą :shake: a sielanka ma sie dobrze z tego co wiem, a nam później w schronisku przybywa chorych, agresywnych albo przestraszonych zwierzat -
U mundka wystarczy odsunąc bolec z zewnątrz pozniej chwycic lewą chyba cześć krat i szarpnąc bo ta druga cześć jest na stale własnie bolcem w dól zablokowana. Dziewczyny ja potrzebuję tez pomocy wlasnie z ta mała suczką :oops: chce ją zabrać teraz na tymczas do siebie jesli nie bedzie tylko gryzc mjego psa, ale trzeba ją zabrać do Poznania do weta - a ja nie mam jak, no i problem jest też z wyciągnieciem jej z boksu, macie pomysł? Daje się głaskać ale boi sie obrozy :shake:
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
tez myslalam o tym zeby jej cos podac, ale na tym sie nie znam :shake: aha i jak myslisz na poczatku normalna kontrola czy sterylka od razu? -
chwile mnie nie bylo i tyle czytania mam :p Ciesze się, że Dixon dotarł do weta i, że wszytsko było ok. Oczywiście z lerkarstwami mogę pomóc w miarę możliwości, ale widze że już swietnie jestescie zorganizowane - jestem pod wrazeniem Co do weekendow to faktycznie jest tam stroż z którym idzie się dogadać, wtedy jest dużo czasu i można psa zabrać na fajny spacer. Natomiast nie zostawiłabym lekarstw ani jednemu :oops: w tygodniu trzeba się zawsze wyrobić do 18 bo inaczej jest nieprzyjemnie.... Jeśli w sobote Ania będziesz aby zabrać na spacer Dixona to napisz tu na forum o której to jeśli zdaze się z pracą wyrobić to chętnie przyjde pogadać i poznać Dixona już bez krat :p Co do warunków to takie są, prośby i groźby nie pomagają :shake: zresztą schron to sprawa delikatna i lepiej zostawić tak sprawę, żebyśmy mieli gdzie przychodzić i psy szybko wyciagac, już w grudniu były podjete pewne kroki, które na chwile sprawiły, że psy miały bardziej czysto i miały słome w budach, ale z woda to własnie jest tak, że stroż daje po jedzeniu czyli po 18 i nic nie zrobimy, dlatego jak było gorąco latem to starałam się regularnie jak najczęściej chodzić do schronu aby psy w ta wode zaopatrzyć. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Chciałam bardzo wszytskim podziekować za pomoc, to bardzo wazne co robicie, dzięki temu Dixon ma szansę.
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Aurorka dalej moze zostac zabrana do mnie na DT, ale z tym transportem musi sie cos znalezc i pomoc w wyciagnieciu :oops: bo pozniej moze okaazac sie ze wyjade i klops szansa małej przepadnie, (moze w polowie czerwca i nie wiem czy na ktorko czy na dlugo) a jesli bedzie teraz zabrana i nie bedzie duzych problemow sprawiac u mnie a ja wyjade to nie bedzie problemu zeby u mnie na tym Dt byla -
oczekuje wieści bardzo niecierpliwie, zeby tylko były dobre, zeby....
-
4 szczeniaki - wszystkie we własnych domkach
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tylko dograc transport i bedziemy wszyscy bardzo szczesliwy z nowych domkow :multi::multi: -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tinko hopsaj na pierwsza!