-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
No kobieta bardzo ucieszyła się na jego widok, cały dzień miała rozwalony przez tego uciekiniera z nerwów :crazyeye: a zostawiła go na ogródku i dosłownie na 5 minut do sklepu wyskoczyla - bo sklep obok mają i nie wiem jak to zrobił ale jak wróciła to go nie bylo
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Basi powrotu do zdrowia życzę, a Isi troszke rozumu :shake: -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
odpisałam do osoby która oferowała DT ale narazie nie mam wiadomości -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tak cicho u niej :oops: -
Obawiam się, że z Basterem - w nowym domku Kubą, będą niezłe jaja :shake: Wczoraj zadzwonił do mnie mój Marcin że właśnie na ulicy przyczepił się do niego Baster, zabrał go do domku a ja ide zaraz go odebrać i odprowadzić do nowego domku, ten chłopak to taka łajza, jestem ciekawa jak uciekł :crazyeye:
-
jeszcze jeden dla Dixona [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/uczta-filatelistow-na-hotel-dixona-koniec-17-06-zapraszam-139305/#post12407383[/url]
-
Bazarek dla dixona [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od-xs-do-m-ciuszkowo-na-hotel-dla-dixona-koniec-17-czerwca-139278/#post12405577[/url]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
snuszak replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
U mnie sprawa z Vitka już wyjaśniona - dostałam kolczyki. -
Wczoraj będąc na spacerze zobaczyłam za jedną z bram Bastera :crazyeye: Zawitałam do tego domu aby pogadać ;) Pani, która tam mieszka znalazła Bastera szybko po tym jak zwiał z mojego domu, chce go już zostawić u siebie, psiak jest już zachipowany i zaszczepiony. Że spać na kanapie mu nie pozwolili to sypia na fotelu :diabloti: Ma 2 kundelki jego wielkośći do towarzytwa - jednak są już stare bardzo, z tego względu stwierdzili, że Bastera nie wydadzą. Niestety starowinki chowają się teraz po innych pokojach bo Baster je wykańcza zabawą, ma też kota, który narazie go unika. Śpi w domku a jak jest ciepło to wariuje na ogrodzie :lol: Nooo, to chyba chłop stwierdził, że problemu robić nam nie będzie i sam sobie domku poszukał, nawet nie wiecie jak mi ulżyło :oops: Więc zmainiam tytuł - BASTER MA DOM!!!!
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Zachowanie zdecydowanie lepsze niż było, np. nie gonił przez kratki mundka przy mnie, jednak to zdecydowanie najgłośniejszy pies teraz w schronisku, głośno się upomina, że do niego należy iść i zostawić reszte kejtrów :evil_lol: -
jakieś nowe wieści są/?
-
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ja też czekam na foty i to z utesknieniem, ciesze się że wszystko dobrze! -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ja byłam dziś, chłop dostał karme, którą od razu pochłonął i garneczek czystej wody - kości nie widziałam :evil_lol: ale garneczki wstawiłam nowe blisko drzwiczek co bym cała nie musiała nurkować bo ja jednak respekt mam, więc trzeba będzie mu później te stare wyciągnąć co ma dalej, ahaaa no i można chłopa przeprowadzić bo nefika nie ma - do hotelu pojechał dziś z supergogą -
nie ma, w schronie też nie... on taka przylepa, w puszczy dużo ludzi zbira i dokarmia psy z ulic więc pewnie basterek ma dom bo przepadl jak kamień
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
no dopiero teraz trafiła na wątek chłopaka i to jeszcze przypadkiem :oops: W czwartek prawdopodobnie Nefi jedzie do hotelu więc można go przenieść do klatki po nim albo po Dixonie, nie będzie tam miał znajomych obok siebie to i spokojniejszy będzie no i oby szybko znalazł miejsce dla siebie... -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Marta tekst super! Chwyta za serce i mówi prawdę :loveu: dzięki, ... a ja spadam sie uczyc osz.... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
snuszak replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
tak, ja pisałam i na wątku tego bazarku z kolczykami i wysyłałam pw, Vitka tak jak napisała Jagienka ma wysłać paczki, więc czekam ;) -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no az dziwne ze taka panna tak długo czeka :shake: