Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. A zwróciłyście uwagę, że ta mordka nie jest wcale siwa? Jak to możliwe u psa w tym wieku (18?)? To, że koty nie siwieją, to wiem, ale pieski-staruszki mają siwe pysie, ba, nawet całe główki. Coś tu nie gra, albo mój monitor przekłamuje. Bo kilka białych włosków to siwizna nie jest przecież.
  2. Takie okrucieństwo w głowie się nie mieści. Oczywiście podtrzymuję swoją deklarację dla suni z GH.
  3. Jaka mina - panisko na włościach! Agat, bardzo dziękuję za wieści o Greyu. Myślę o nim często.
  4. Oj, jaki biedny. Siedzi z dużymi? Czy jest jakaś szansa, że tez mógłby pojechać we wtorek? Jakieś miejsce?
  5. Dzięki za zaproszenie na wątek. Szaman jest taki piękny, że pewnie szybko znajdzie dom. Stałej nie bardzo mogę zadeklarować, ale może chociaż na transport się złożę - poproszę o nr konta.
  6. To jest domowy piecuszek - na kanapie jakby bardziej zadowolony, niż na śnieżku. Kochany.
  7. Przepraszam za spóźnienie, ale chciałabym przenieść moją deklarację z Rabarbara na białaska.
  8. A jaki tytuł dać do przelewu? Imię pieska (?) czy coś innego?
  9. Znam taką sytuację; w moim domu rodzinnym dokładnie w ten sposób zachowywał się nasz pies, który z nami był od szczeniaczka. Osobą "pilnowaną" byłam ja, i to "pilnowanie" również było tylko w moim pokoju. Pies warczał naprawdę groźnie na wszystkich domowników, którzy wchodzili do tego pokoju, jeśli oczywiście wtedy tam byłam. Nic z tym nie robiliśmy, przywykliśmy , że on tak ma i tyle. Poza tym miejscem to był super pies. Czasem tak po prostu jest, każdy ma swoje dziwactwa, pies też. Jeśli sprawa nie będzie eskalować, to da się z tym żyć.
  10. No nie, nasz Greyuś warczy na pana? Ten łagodny, milusi piesio? Nie podejrzewałam go o to. Chociaż, jak przetrwał 5 lat w Radysach, to nie może być ofermą, ale żeby tak ....
  11. Cóż, nadmiar smakołyków to nie jest największe nieszczęście, jakie mogłoby się Greyowi w nowym domu zdarzyć. Wiadomo, jak jest - rozum swoje, serce swoje...... i potem zwierzęta w domu tak "dobrze" wyglądają :).
×
×
  • Create New...