Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Coś tam się poświęci - jak nie w tym, to w innym "kościele". Ale jedna bida dom będzie miała z wysokiej półki, już moja w tym głowa ;) :D Bo Mirinda vel Nessi została sierotką i bardzo jej smutno :(
  2. Już wysłałam Uli maila ;) Ona co prawda myślała o suni, ale wszystkie są... za małe! :D
  3. Hopcik skuteczniejszy od niejednego... "znachora"! :D
  4. A ja zaproszę na bazarek dla Aresa, na który konfirm31 podarowała przepiękną biżuterię z naturalnych kamieni: http://www.dogomania.com/forum/topic/333505-bi%C5%BCuteria-z-prawdziwych-kamieni-i-nie-tylko-dla-aresa-do-18x-godz-21/
  5. Ze zdrową kupą włącznie! :D
  6. Oj, sprawdzę te psie "wagi" w grudniu, sprawdzę ;) Tylko nie wiem czy będę mogła "dyskutować"! Zależy czy do tej pory uda mi się odparówczyć i odwałkować Krechę i Imkę ;) :D
  7. To TEN! Naczekał się, ale jak widać było warto! :)
  8. O kurczątko, ile fotek, jakie wieści! :D A oczko trzeba uważam naprawić i będzie po krzyku. Samo się na stało nie naprawi :( Zabieg może brzmi groźnie, ale jest w rzeczywistości banalny. Najgorsze w tym wszystkim jest noszenie kołnierza przez 10 dni, do zdjęcia szwów. Też się bałam u "naszej" Soni, ale nie było wyjścia i z doświadczenia teraz wiem, że nie taki diabeł straszny ;) Sonia miała naprawiane oczko przy okazji sterylki i podczas tego zabiegu naprawa oka zajęła naszemu Doktorowi dosłownie kilka minut!
  9. Szejka zabiera do hotelu Ayam już dziś! :D A ja go pokażę Uli ;)
  10. To byłoby rozwiązanie IDEALNE! Skóra mi cierpnie na myśl, że pies, który już wie co to dom, ciepło, kanapa i własny człowiek wyląduje w boksie :(
  11. Moim zdaniem muszą się w obu tych rolach sprawdzić (albo nie), bo są one ze sobą nierozerwalnie połączone! :D
  12. Powodzenia, Aresiątko! Nie martw się, u Murki też kolegów i koleżanek nie brakuje ;) A skoro o płatnościach i wydatkach mowa - zapraszam na bazarek z piękną biżuterią z prawdziwych kamieni, podarowaną Aresowi przez Konfirm :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333505-bi%C5%BCuteria-z-prawdziwych-kamieni-i-nie-tylko-dla-aresa-do-18x-godz-21/
  13. Matkomojajedyna, ale macie fajnie! :) Jadę do Krakowa 9-go października - nie ma zmiłuj, MUSZĘ do Was zajechać ;)
  14. Głupi to głupi, najgorzej, że właśnie beznadziejnie :(
  15. Sialalalaaaaa, ależ idzie, jak burza! W porównaniu z naszą Imką, że o Gapci nie wspomnę, ma wręcz turbo doładowanie i moim zdaniem robi sto kroków naprzód i tylko kilka w tył ;)
  16. Moim też nie ma co działać w ciemno. A mocz możesz zbadać chyba gdzieś bliżej... I potem nawet skonsultować wyniki przez telefon ;)
  17. O, to dobrze, bo na fotkach z Hanią wydaje się sporo mniejsza, a w TYM przypadku to wada ;)
  18. Jak ona rozkwita! :) Zupełnie inny pies niż ten ze śmietnika! :D Hmmm... chyba zatem najwyższy czas na zmianę tytułu ;)
  19. A w tym cały jest ambaras... ;)
  20. Przydałby się namordnik.... Tylko wtedy co taki spacer miałby za urok? :( A smaczki? Te uznawane przez ludzi nijak nie mogą się równać z tymi osobiście zdobytymi przez psiaka! ;)
  21. Tak to właśnie jest - musi trafić swój na swego :D
  22. Maryś - idziesz jak BURZA! Tylko imię szybko trzeba cudnej suni zmienić, żeby tak nie "odstraszało" ;) A ja ją w takim razie kasuję z olx, bo za chwilę będzie jej można zrobić lepsze, bardziej "wyczerpujące" ogłoszenie :)
  23. Baaaardzo Ci zazdroszczę Usiatko tych codziennych relacji ;)
  24. Obsikany pies też nie pachnie fiołkami. Dlatego naszego Lesia golimy. A zasikany brzuszek przecieramy mokrymi chusteczkami, takimi dla niemowląt. Myślę, że Dziuni warto zrobić podstawowe badanie moczu, bo może wyjść, że problem jest spowodowany zapaleniem pęcherza jednak.
×
×
  • Create New...