Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Wiadomo, że teraz łatwiej byłoby znaleźć dom, póki pies młody. Choć z tymi jego "świrkami" najpierw trzeba się uporać, bo inaczej zwrot z adopcji jest niemal gwarantowany :( Myślę, że Bezik jest dla p. Kasi swego rodzaju terapią - bardziej psychiczną niż fizyczną i wyobrażam sobie jej "wyrzuty sumienia" z powodu tego, że jest niepełnosprawna i nie może zapewnić psu wszystkiego tego, czego potrzebuje. Jeśli Pani z takim entuzjazmem przyjęła pomysł szkolenia, myślę, że warto spróbować. Czytałam niedawno książkę "Kometa i ja" (wystawiłam ją właśnie na bazarku ;)). Tam terapeutką niepełnosprawnego człowieka jest charcica - pies z adopcji, z traumą, a jednak udało się z niej zrobić psa towarzyszącego! Myślę, że naprawdę gra jest warta świeczki.
  2. Jest po kulturoznawstwie ze specjalnością film. Od dziecka ma kompletnego bzika na punkcie filmów. Kończy teraz szkołę scenariopisarstwa. Pracuje w telewizji pewnej, ale kompletnie bez związku z wykształceniem :(
  3. Halo, jest tu kto? Czy tylko ja na bazarki zapraszam? ;) :D Kolejny: http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  4. I jeszcze jeden - tym razem Książkowisko :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  5. Dziś powstało Książkowisko dla Aresa i Pokrzywy - zapraszam najserdeczniej! :D http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  6. I po super lekturkę zapraszam na bazarek - dla Aresa i Pokrzywy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  7. Na bazarek dla Aresa i Pokrzywki zapraszam - tym razem góóóóóóóóóóóóóra książek! :D http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  8. I kolejny bazarro, w połowie dla Aresiątka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  9. I kolejny bazarek powstał dla Aresa i Pokrzywki - zapraszam :) C.D.N... ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  10. I na kolejny bazarek po połowie dla Aresa i Pokrzywki zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  11. I kolejny bazarek, w połowie dla Pokrywki ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333515-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1910-godz-2000/?p=16581311
  12. Oby ta siódemka była dla niego jak najszczęśliwsza! :D
  13. Znalazłby Jędrek wspólny język z Uli synem :)
  14. Tu jest wątek Lorka - jego historia jest niesamowita, a metamorfoza niewiarygodna... http://www.dogomania.com/forum/topic/37497-olbrzym-lori-co-mo%C5%BCe-zdzia%C5%82a%C4%87-morze-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ogrom-cierpliwo%C5%9Bci/page-169#entry16582549
  15. Jagusko, co u Was?...
  16. Eeee tam - ja mam Helenę i nie ma żadnych z ww. cech. No, może oprócz miauczenia ;) Co innego Kocio - no, ale on jest chłopaczek :) Za to psie dziewczyny robią wszystko, co napisałaś powyżej, ale... nie miauczą :D
  17. Dzięki za komplementy w imieniu Lesia. Niedźwiadka powinniśmy niebawem ogolić, bo się zasikuje. I znów będzie się lansował w różowym ubranku (albo w granatowym, jak będzie zimniej!). Wygląda ładnie, ale traci formę, oj traci :(
  18. Kuruj się i nie omijaj żadnego "fajfu", bo to też część terapii! ;) :D
  19. Jeśli nie uda się złapać siuśków dziuńkowych, będziesz musiała ją zabrać do lecznicy, żeby wet "wycisnął" pęcherz :(
  20. Składam meldunek, że jestem (choć o Pokrzywce słyszałam od Marysi już wczoraj przez telefon ;)) I nieustająco zapraszam na bazarek m.in. dla niej (Domowa gadżetownia w moim podpisie), bo 0,83 zł na wiele nie starczy :(
  21. Tworzę jeszcze jeden bazarek, ale chwilę mi się zejdzie. Przy okazji focenia - nasz chorutek Lesław I Najważniejszy
  22. Ares-tropiciel! :) A z Lorkiem to Ty koleżko lepiej nie zadzieraj ;)
  23. Tak szybko to się wielkiej przemiany nie spodziewajmy! ;) Może minąć nawet do pół roku, zanim się gospodarka hormonalna ureguluje. A zatem pozostaje nam wierzyć, że po prostu trochę rozumku przybędzie - bez względu na bezjajeczność :)
×
×
  • Create New...