Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Pobożne życzenia sobie, a życie sobie. Ale czasami się "zazębiają" - nie poddawajmy się! :)
  2. Ja wątki odnalazłam. Tylko nie wiem jak od razu trafić na pierwszy nieprzeczytany post, a nie za każdym razem na pierwszą stronę wątku :(
  3. Odnalazłam wątek i z przyjemnością czytam o postępach Giguni. U nas w tym roku sąsiad chyba dostał jakąś ekstra premię i całą zainwestował w petardy :( On z takich, z którymi normalnie pogadać się nie da. Bo rozum nie ten, a i głuchota od notorycznego słuchania disco polo na cały regulator przytłumiony... Moje psy się nie boją. Są lekko tylko pobudzone i szczekają na wybuchy. Ale Nusia Amigi, która u nas gościła bardzo się bała. Rewelacyjnie się sprawdził specyfik weterynaryjny o nazwie Sileo. Kilka minut po podaniu Nusia się uspokoiła, sama wyszła z łazienki i przyszła do nas. A potem bez większego namawiania wyszła na zewnątrz i zrobiła siusiu. Do tej pory stres potrafił ją tak trzymać, że przez dobę nie była w stanie się załatwić.
  4. A ja się tym razem cieszę z rewolucji, bo wreszcie mogą się nowi forumowicze zalogować! :) Rudas - z nowym rokiem nowego domciu Ci życzę - tym razem TEGO! :D
  5. Domyślam się, że dziewczynki odetchnęły z ulgą po powrocie do siebie :) Nam zawsze jest bardzo, bardzo miło Was gościć. Teraz nie będziemy się dłuuuuugo widzieć :( Ale należą się Wam "zmiany" jak psu... micha! :D Nowe dogo? Trudno - ważne, że w ogóle jest! Tym razem przynajmniej rewolucja na coś się przydała - mogą się wreszcie zalogować nowe osoby :D
  6. Damy radę - o wiele lepiej niż ci, którzy nam to obiecali ;) :D
  7. Cześć, Hugusiu - odnalazłam wątek :)
  8. Najfajniejszy na świecie - to jest TO! :D
  9. Mam zaległości ze wstawianiem kolejnych świątecznych relacji. Mam nadzieję niebawem uzupełnić ;)
  10. Karmelciu, wytropiłam Cię! :D
  11. Próbuję się odnaleźć po zmianach. Póki co, odnalazłam wątek psiaków z G. ;)
  12. Lorusiu, znalazłam Cię w nowej rzeczywistości! :) Dobrego, spokojnego roku Tobie i Twoim Fankom życzę :D
  13. Tomisiu, odnalazłam Cię! Dobrego roku! :)
  14. Dzieciaki to dzieciaki - strach, ale ciekawość i chęć zabawy zwyciężają ;)
  15. Zocha - jestem! :D
  16. Znalazłam!!! A co z tą Panią, której się Amisia podobała?...
  17. Znalazłam! :D
  18. Znalazłam! :)
  19. Niedobrze z tą miejscówką :( Trza będzie następnym razem zaryzykować u mnie. Bo skoro Amiga nieco na starość odpuściła, to może się udać, bo moje nie dążą do konfrontacji - wręcz przeciwnie! Komuna to jest TO! Piszę się na takową na stałe - od zaraz :D
  20. Fancioszku, zapiszę Cię w nowej rzeczywistości ;)
  21. Cudownego roku, Zojeczko! Przede wszystkim domności już na zawsze :)
  22. Kracuś zapisany w nowej rzeczywistości ;)
×
×
  • Create New...