-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Ula ma teraz takie kłopoty zdrowotne u Nemka i Nitki i pociągają one za sobą tak ogromne koszty, że szkoda gadać :( Poza tym, jeśli już miałaby kogokolwiek ode mnie adoptować, z pewnością byłaby to... Kreska! Ula, jako zdecydowana wielbicielka psów duuuużych i kudłatych, zakochała się w "gołym" długasie na zabój i prawie z wzajemnością ;)
-
Super! :) W każdym razie, gdyby Państwo zechcieli sprezentować Dusi psią koleżankę - z całego serca polecam Imkę! Odnalazłaby się w takich warunkach przefantastycznie ;)
-
Oluś, mnie dwa razy nie trzeba namawiać, tylko co ja mam zrobić z tym moim stadem trutniów?!?!!? Nawet jak teraz jeździmy do Tomka do Krakowa, zaraz po przedstawieniu musimy gnać do domu i dojeżdżamy nad ranem...
-
Rewelacyjny układ! Bo teraz sprzedać dom nie jest wcale tak łatwo...
-
Mądralińska! :)
-
50% to sporo - oby się udało! :)
-
No właśnie! A potem były jeszcze akcje "nie wejdę do domu, bo tam OBCY" albo "nie wyjdę z łazienki, bo w kuchni OBCY". Potem "nie będę tu mieszkać i żyć, bo nie ma drugiego psa, a ja jestem biedna, nieszczęśliwa i wszytko przetrzymam, aż mnie wreszcie zwrócą". Nadal jest "nie podejdę do ciebie na podłodze, bo... nie", "na smyczy nie będę chodziła, bo mnie wtedy oddasz, nie daj boże, do miasta", "szelek nie będę nosiła, bo nie". Za oddaniem Imki do DS jestem, jestem, jestem! Sławek też! I "prześladowana" Lili też :)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Jak ludzkie dzieci - zabawek mnóstwo, ale najlepsza ta, którą drugie dziecko właśnie się bawi! :) -
Z lekka spóźniona, ale OBECNA! :)
-
Ja mam jeszcze 8 psiaków do wysłania do Kejciu...
-
Oj, bo prasowanie to takie nudne zajęcie - w dodatku... syzyfowe i bezsensowne! ;)
-
Cudowna wycieczka! I pomyśleć, że obieżyświat Krasnal jeszcze niedawno beznadziejnie tkwił w Radysach...
-
O ranyyyyyy, ale się dzieje - i jak szybko! Masz już, rozumiem, kupca na swój obecny domeczek :)
-
Trzej przyjaciele z... wybiegu! :)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Lerce krzywdy nie zrobią, znajdując jej dobry dom. Sobie - i owszem. I będą potrzebowali kolejnego tymczasa w trybie super pilnym! ;) -
Była, była, ale już wróciła :) Pieseczki i koteczki zostały pod opieką Uli. Na szczęście w sobotę był piękny dzień, więc zwierzaki korzystały z "wolności", dzięki czemu po kolacji padły, a my wróciliśmy do nietkniętego psim zębem domu (o 4 rano!) i mogliśmy od razu pójść spać :) Wczoraj na chwilę Ula do nas zajrzała i Imka przeszła samą siebie - pchała się Uli na kolana, potem coraz wyżej, bo chciała dosięgnąć miseczki z deserem! ŚCIAMNIARA JEDNA - taki niby boidudek, taki wycofaniec - myślałby kto!!!!! ;)
-
O, i właśnie na takie wieści i fotki czekałam! Przyroda za oknem przepiękna - wcale się nie dziwię, że Słoneczko lubi urzędować na parapecie. A właśnie, czy Mała ma już jakieś psie imię? ;)
-
Anecik - szybko bierzcie kolejnego tymczasa, bo jak się Mimisi spodoba jedynactwo, to umarł w butach ;) A gdybyście chcieli kogoś zaadoptować na stałe, to... ja się zgłaszam! :) Będę grzeczna, nie będę przegryzać smyczy!!!!!
-
Ależ Wam zazdraszczam!!!! ;) :)