-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']No to Nutusia szykuj się bo wpadniemy z nienacka z odziłałem antyterrorystycznym i Strażą dla Zwierząt ...:evil_lol: A uroczyste pożegnanie jajek już było?[/QUOTE] Aj tam, żeby się choć te Wasze groźby spełniły... ! A co do jajek i pożegnania to oficjalnego nie było, bo nie znamy się na takich rytuałach - pierwszy raz będziemy "psu krzywdę robić" :) Myślę też sobie, że lepiej, by sam zainteresowany nie był zorientowany w szczegółach! I tak cud, że udało mi się wyprosić u Doktora małe śniadanko, ale tylko pod warunkiem, że przed 6.30, więc galopada była, nie powiem :) Ja się nastawiłam na jakąś mega długą operację, a tu mi Doktor mówi, że... pół godzinki! Nawet na kawę się nie opłaca iść! :) No i mam zapewnienie, że szew będzie "firmowy", żeby nie trzeba było Kretka w abażur przystrajać, toć on przeca nie lampa! :) -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Nutusia replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Cud Malizna! I jaka dzielna! No i dopiero na tych fotkach zobaczyłam, że... ma ogonek! :) Ech, co ślepemu po oczach? :) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']A Kreska dlaczego chce zamordować Kretka? I w ogóle Nutusiu, co Ty za walki psów u siebie tam uskuteczniasz?? Dziewczyny, koniecznie skontrolujcie DT Nutusi ;) to wszystko jest baaardzo podejrzane :D Zaufane źródła donoszą, że Ona na tym swoim DT to nawet Łosicę ma :evil_lol:[/QUOTE] Bo Kreśka to jest mój nr 1 w walkach psów! Dodatkowo została specjalnie wyszkolona przez DT w Krakowie do ataku na... ludzkie nosy! :) Z kotami też próbowała, ale jej nie wyszło... Walki uskuteczniam, bo jakąś rozrywkę mieć trzeba, jeśli się telewizora nie da oglądać z powodu zbyt głośnych warkotów :) A na kontrolę zapraszam - nie mogę się doczekać, doprosić i w ogóle! Taka jedna, co już mnie raz tak skutecznie skontrolowała przedadopcyjnie, że do dziś mam traumę, jakoś poadopcyjnie nie chce Łośki odwiedzić, choć oficjalnie utrzymuje, że duże lubi! :) Łośka duża jest, ale przynajmniej nosa nie odgryza! :) A wracając do bohatera tego wątku - powoli kciuki zaciskajcie, bo na 19tą jedziemy na odjajczanie. Przynajmniej jeden niecny proceder w mym DT się skończy :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Pokażesz boskiego i męskiego w pozie?... Pokaż :) I bardzo dobrze, że pana karmiarza nie wpuścił! Znaczy oczu sobie pies stróżujący zamydlić nie da. On jest od pilnowania - od odbioru karmy są ci, co karmią (jak sama nazwa wskazuje!) :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Też się czuję zaniepokojona brakiem dostępności do znaleziska. I wyraźnie pominięta! :( -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Pal licho Rower. Nie wiem jaka kiełbasę mu kupili celem złapania, ale wyobraź sobie Nutusiu, że mógłby się nazywać "Podwawelski", albo co gorsza "Zwyczajny" :evil_lol:[/QUOTE] Pod_wawelska to jest nasza Tośka-Łośka, bo... z Krakowa przyjechała! :) "Zwyczajny" odpada w przedbiegach bo grozi... linczem. I w ten oto sposób Kajak jest the best! :) -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Nie no Boski Miszka! Mój Ulubieniec! :) Czemu niby miał być zmęczony wczoraj - przecież wypoczywał 2 godziny w poczekalni! :) Szkoda życia na odpoczywanie - tym bardziej, że Ludziki takie fajne zabawy proponują :) -
Matko jedyna - toż mordziak taki jak znaleziony przez nas "pod lasem" Krecik (z mojego podpisu)! Tyle, że Krecik czarny jak atrament był - bo jego trzeba było ogolić na kompletne zerko z powodu masy kleszczy i gniazda larw w odparzeniach... Pies przywiązany do drzewa w lesie... nowa polska tradycja - jak ta, o której w swej błyskotliwej wypowiedzi mówił ostatnio poseł Kłopotek, że na polskiej wsi trzymanie psów na łańcuchu jest już tradycją! No cóż, chcemy żyć w normalnym kraju, musimy... zmienić kraj :(
-
Oby to była ludzka pani urzędniczka, a nie urzędowa... A przede wszystkim, żeby to była Fiona!
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Dzięki Gusia... No i cale szczęście, że nie zabraliście go poprzedniego dnia, bo musiałby zostać... Rowerem! :) -
Nio... po niektórych wizytach przedadopocyjnych to się ma traumę do końca życia! Taka ja na ten przykład!:)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Kajak po prostu wyczuł Dobrych Ludzi i dla nich pokonał i strach i odległość! A skąd imię "Kajak", bo nie było na wątku i dla mnie historia bez tego elementu jest niepełna?... :eviltong: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Nie rycz mi tam! ;)[/QUOTE] A pewnie, że nie rycz - dobry własny domek przecież mu urody nie odejmie (a może nawet wręcz przeciwnie - jeśli to w ogóle możliwe jest! :)) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Lorek - ani trochę się na Tobie nie zawiodłam! Jesteś równy gość, Chłopaku! Wcale się nie dziwię, że wolisz gotowane jedzonko - ile można te kulki wtrajać? :) A co do trawy... to gdy już zabraknie tej "prawdziwej", będziesz się musiała Murko zaopatrzyć w taką z rolki i kłaść Lorusiowi taką toaletę powiedzmy metr na metr! :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
O matko! Ale nie musimy się bać, że ktoś będzie chciał "odbić" Kajaka?... E tam, jak się bać - przecież on Was obroni (goopia ja, no!) :) -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Do tego należy dodać mojego spaniela tybetańskiego spod mazowieckiego płotu Krecikiem zwanego - też jest posiadaczem wilczych pazurów w tylnych nibynóżkach! :) -
Radunia na prezydenta za takie odkrywcze pomysły! Ja też mam w domu kilka much, dlatego kolejny tymczas mi niestraszny! A to z powodu braku moskitiery oraz z powodu stałego "Kaśka przyszła - Mańka wyszła" w wykonaniu tych 6 potffforów na 4 łapach :) Co jedno wejdzie - trzy inne wyjdą. Za chwilę wracają dwa, ale czwarty wychodzi. Tamten wraca, dwa inne wychodzą... I to nie tymi samymi drzwiami, bo raz wejściowymi, innym razem tarasem! Normalnie drzwi obrotowe by się przydały! A muchi wykorzystują zamieszanie i wlatywają niepostrzeżenie... Ciotki dzieciate i te z drobiazgiem zaprzyjaźnione - zajrzyjcie na bazarek dla mojej Tośki-Łośki, co?... [FONT="][URL="http://www.dogomania.pl/192397-Bazarek-na-TOSI%C4%98-dzieci%C4%99ce-%286-8-lat%29-ubranka-torebka-do-26-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/192397-Bazarek-na-TOSI%C4%98-dzieci%C4%99ce-%286-8-lat%29-ubranka-torebka-do-26-wrze%C5%9Bnia[/URL][/FONT]
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Przepraszam hrabiego Kajaka za ofowanie, ale chciałabym pięknie zaprosić Ciotki z dziećmi własnymi lub zaprzyjaźnionymi na bazarek na rzecz Tośki-Łośki z mojego podpisu: [FONT="][URL="http://www.dogomania.pl/192397-Bazarek-na-TOSI%C4%98-dzieci%C4%99ce-%286-8-lat%29-ubranka-torebka-do-26-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/192397-Bazarek-na-TOSI%C4%98-dzieci%C4%99ce-%286-8-lat%29-ubranka-torebka-do-26-wrze%C5%9Bnia[/URL] A wracając do Kajaka i jego hubalowej historii - miałeś Bracie szczęście jak stąd do samych Bieszczad, że chcą Cię inni niż chcieć mieli! :) [/FONT] -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Bronku :) masz zapchaną skrzynkę! :) A przy okazji z lekka zaofuję i zaproszę Cioteczki, które mają dzieciaczki własne lub zaprzyjaźnione na bazarek przepięknie skonstruowany przez Bros na rzecz mojej Łośki-Tośki: [FONT="][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192397-Bazarek-na-TOSI%C4%98-dzieci%C4%99ce-%286-8-lat%29-ubranka-torebka-do-26-wrze%C5%9Bnia[/URL][/FONT] -
Ronja, czy Emi bierze Encorton?... Tośka bez tego by się zadrapała na śmierć :( I w tośkowym przypadku kuracje antybiotykowe krótsze niż 6 tygodni mijały się z celem. Ja wiem, że to dwa różne przypadki, ale pozwalam sobie podzielić się tośkowym doświadczeniem, bo przez długi czas jej leczenie było jednym wielkim wyzwaniem (zresztą w pewnym sensie jest nim do dziś...), a też zdiagnozowano ropowicę (jako powikłanie czyli chorobę wtórną).
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ciotki.....znalazłam.... Znalazłam właścicieli Kajaczka. Wcześniej Hubala. Nie chcą go, więc zostaje u nas. Ale historia jest niezła. Chcecie to poczytajcie [url]http://www.ogarkowo.pl/viewtopic.php?f=27&t=1026&st=0&sk=t&sd=a[/url][/QUOTE] Ale jak to "nie chcą"?... Bo zwiał? A powiedziałaś im przynajmniej co myślisz/my??!?!?! Hubal - też coś! :) -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Ekiana, sklonuj się, Kobieto, bo takich domów jak Wasz tysiące psów potrzebuje!!!!!! Boże, gdyby wszyscy byli tacy odpowiedzialni, świadomi i wsłuchani w rady mądrzejszych oraz we własnego psa, nie byłoby schronisk, bezdomności czy łańcuchów. A propos łańcuchów... We wczorajszym Metrze, w artykule nt. walki o zmianę przepisów dot. zwierząt zacytowano wypowiedź posła Kłopotka z PSL, który na pytanie dlaczego odrzucono pomysł zakazu trzymania psów na łańcuchu odparł: "Na wsi to zwyczaj uświęcony tradycją. Nie widzę problemu, jeśli ma dostep do wody, pożywienia, budy. Nie możemy dać przeginać obrońcom zwierząt". No i wychodzi na moje - chcesz żyć w normalnym kraju - zmień kraj! Oczywiście pan poseł psa nie ma - I CAŁE SZCZĘŚCIE! Tradycjonalista się znalazł z bożej łaski! :( -
[quote name='Neigh']Pomysł jest kuszący nie powiem, ale do 15.-09 mam non stop coś........ Rude małe zaczęło jeść......góra - dół - góra - dół. Jeszcze takiego kota nie miałam, chory - lepiej - chory - lepiej.......Normalnie sinusoida....[/QUOTE] 15.09. już niedługo! :) Do tego czasu to i u mnie krucho, bo jutro odjajczenie Kretka, weekend pod hasłem "kićki na Helu", ale np. przyszły weekend byłby OK na przyjęcie muszej tymczasowiczki! :) Za małe rude trzymamy kciukasy, choć jako zupełnie nie "trendy" wolimy czarne lub bure! :)