Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. No niby tak... ale jako Radosław będzie szczęśliwszy - tak to czuję! :)
  2. Nutusia

    Metamorfozy

    I jakie imię... demoniczne! :) Pasuje, czy raczej Anioł byłoby bardziej adekwatne? :)
  3. O matko... trochę strach... :( Czemuś wczoraj nie zadzwoniła, żeby klatkę od Ciebie zabrać - nie musiałabyś dziś drzeć do Warszawy?!?!?!?!? Ja w każdym razie rodzinie zapowiedziałam, że na niedzielę mam kocie plany (jakby co...) :)
  4. O tak... w dodatku cieszą się zupełnie bezinteresownie (no, może nie zawsze zupełnie... :))
  5. Używając określenia "opiekun" miałam na myśli osobę, u której pies jest, która go obserwuje na co dzień. W przypadku np. naszej Łośki siebie uważam za jej opiekuna i uzurpuję sobie prawo do podejmowania decyzji w jej sprawie, w jak najlepiej pojętym interesie psa. Oczywiście finansowo zależymy od Dobrych Duszyczek i bez tego nie dałybyśmy rady. Dlatego tam, gdzie jest do wyboru opcja "tańsza" lub "droższa" czy też "lepsza" lub "gorsza" konsultuję z Darczyńcami. Jeśli wyboru nie ma - decyzję podejmuję sama i oczywiście informuję o tym naszych Wielbicieli. :) Podobnie jak Ronja, traktuję tymczasowaną Tośkę jak swojego własnego, najukochańszego psa - to oczywiste. :)
  6. [quote name='pbkkatka']jutro plakaty trafią do 20 autokarów pks .......na 14 dni ...moze to cos pomoze[/QUOTE] Oby! Nieustająco trzymam kciuki...
  7. Szkoda, że "najlepiej na jedynaczkę", bo myślę, że by się Krecik i Maksio za taką damę do towarzystwa nie obrazili! :) A Kretko chyba jesień poczuł, bo przestał się zrywać skoro świt (ufff.... :)) Nawet jeśli wstaję nad ranem do łazienki czy wypuścić Lesia (bo on miewa takie nagłe potrzeby przewietrzenia się o dziwnych porach), Krecik owszem - staje na łóżku, czeka aż z powrotem się położę, po czym robi dwa kółeczka, zwija się w kłębek i zasypia. Dopiero dźwięk budzika stawia wszystkich na równe łapy (z wyjątkiem nas... :))!
  8. No i tak zwana doopa - możecie puścić kciuki za łapankę i zacisnąć z powrotem dopiero w niedzielę...
  9. [quote name='Ra_dunia']Nitka - choć się idziemy polansować na pierwszej stronie ;) może nas jakaś igła wypatrzy ;)[/QUOTE] I zaczną tańcować! :) Ale Nici teraz nie tańce w łepetynce - jutro idziemy się pruć... :( Trzymajcie Ciotki kciukasy, żeby wszystko poszło gładko i dziewuszka jak najszybciej do formy wróciła. Bo to i dodatkowo z oczka będzie usuwana ta brodawka, co łzawienie i ropienie powoduje, no i z ząbkami będzie porządek robiony. Dobre myśli wskazane...
  10. [quote name='idusiek']Kinga była wczoraj na przedadopcyjnej., Państwo mają w sobotę jechać do Śnieżki.[/QUOTE] Dobre wieści (tfu, tfu!!!!!) :)
  11. Pewnie lepiej, żeby przyniósł DS, bo nam się Rekinek znów zestresuje niepotrzebnie...
  12. Rozumiem, że to już będzie domek stały dla Rekina... Oby się jak najszybciej zadomowił, odstresował i porządnie wysiusiał. Bo RTG to będzie kolejny stres przecież. Chyba, że rzeczywiście problemem nie jest tylko stres :(
  13. No i gitara (jak mawia moja przyjaciółka :)) Mój Małż musi marudzić - po prostu ten typ tak ma i przez 25 lat zdążyłam przywyknąć i nauczyć się z tym żyć :) Najważniejszy (a przy tym najmniej pewny) element naszego planu to ten, czy kićki w ogóle dadzą się dziś złapać...
  14. Bardzo dziękuję. Jeśli uda się złapać kićki z Bartyckiej, będę dziś u doktora i od razu spytam. Po ostatniej kąpieli, Łośka znów odzyskała przydomek "łysej śpiewaczki" :(
  15. Gdyby się Państwo decydowali dać łódzki domek Nelly i z jakichś powodów jej wyjazd byłby przesunięty w czasie, najprawdopodobniej 2 lub 3-go października jadę do Łodzi samochodem odstawić moje Dziecię do szkół - mogę zabrać Dziewuszkę :)
  16. No właśnie - jak można wątpić w Lorka?... On jest cwańszy jak ładniejszy! :) Mądrzejszy niż my wszystkie razem wzięte (bez urazy oczywiście) :)
  17. [quote name='Tora&Faro']No cudny....:) i te wszystkie koty zostaną u Agi?[/QUOTE] No... wszystkie dwa złapane plus te, co ma na stanie, a w których liczebności już dawno przestałam się łapać (zupełnie jak jej TZ) :) Maleńtas najmniejszy ma za 2-3 dni iść do innej mamki na 2 czy 3 tygodnie, a te dziś złapane (co daj Boże amen) raczej szybciutko domki powinny znaleźć, bo są po prostu... zjawiskowe!
  18. Czyli można by założyć, że jeśli nie ma sytuacji stresowych, Duszka nie ma ataków. To bardzo dobrze by wróżyło dla niej! Bo nawet jeśli w początkowej fazie, po zmianie warunków i otoczenia ataki by powróciły, to po jakimś czasie, przy odpowiedniej opiece i dawce miłości ataki znów by ustąpiły...
  19. To super, bo szkoda by było pozbawiać kawalera tak radosnego imienia! :)
  20. Jaka piękna, wdzięczna i fotogeniczna ta maleńka! :) Rekin - lej chłopaku ile wlezie! :) Kciuki trzymamy za wszystkie maluszki!
  21. Rozmawiałam z Agą - jedzie dziś na Bartycką. Jeśli wszystko poszłoby zgodnie z planem i do klatki-łapki złapałyby się odpowiednie (a nie przypadkowe! :)) koty, a mój Małż nie będzie marudził dłużej niż 10 min., kićki pojadą z nami. W domu wypuszczę moją bandę z aresztu domowego, zostawię Sławka (niech dalej gada już nie do mnie... :)) i pojadę do Nowego Dworu spotkać się z Agą u mojego doktora, którego zamierzam skutecznie zmolestować celem gratisowego oglądu zawartości klatki-łapki. Jeśli ogląd wypadnie OK, kićki pojadą do Agi. Cudny plan, prawda?... TRZYMAJCIE KCIUKI! :)
  22. Nawet nie podejrzewa, że została Panią Prezes Agencji Adopcyjnej dla Mikrusów! :)
  23. [quote name='Ellig']Dzieckow nie mam maluskich , za to spodziewam sie wnuka/wnuczki:)[/QUOTE] Ellig - GRATULUJĘ! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, przyszłych Rodziców i oczywiście Maleństwa! :)
  24. No... nie ma to jak "groźna rasa" i etykietka "psa mordercy"! :)
  25. O, pięknie dzięki - będę wdzięczna :) Królestwo za Łośkę porośniętą na dłużej niż kilka tygodni! :)
×
×
  • Create New...