-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Nutusia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
No niby tak... ale jako Radosław będzie szczęśliwszy - tak to czuję! :) -
I jakie imię... demoniczne! :) Pasuje, czy raczej Anioł byłoby bardziej adekwatne? :)
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
O matko... trochę strach... :( Czemuś wczoraj nie zadzwoniła, żeby klatkę od Ciebie zabrać - nie musiałabyś dziś drzeć do Warszawy?!?!?!?!? Ja w każdym razie rodzinie zapowiedziałam, że na niedzielę mam kocie plany (jakby co...) :) -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Nutusia replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
O tak... w dodatku cieszą się zupełnie bezinteresownie (no, może nie zawsze zupełnie... :)) -
Używając określenia "opiekun" miałam na myśli osobę, u której pies jest, która go obserwuje na co dzień. W przypadku np. naszej Łośki siebie uważam za jej opiekuna i uzurpuję sobie prawo do podejmowania decyzji w jej sprawie, w jak najlepiej pojętym interesie psa. Oczywiście finansowo zależymy od Dobrych Duszyczek i bez tego nie dałybyśmy rady. Dlatego tam, gdzie jest do wyboru opcja "tańsza" lub "droższa" czy też "lepsza" lub "gorsza" konsultuję z Darczyńcami. Jeśli wyboru nie ma - decyzję podejmuję sama i oczywiście informuję o tym naszych Wielbicieli. :) Podobnie jak Ronja, traktuję tymczasowaną Tośkę jak swojego własnego, najukochańszego psa - to oczywiste. :)
-
[quote name='pbkkatka']jutro plakaty trafią do 20 autokarów pks .......na 14 dni ...moze to cos pomoze[/QUOTE] Oby! Nieustająco trzymam kciuki...
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że "najlepiej na jedynaczkę", bo myślę, że by się Krecik i Maksio za taką damę do towarzystwa nie obrazili! :) A Kretko chyba jesień poczuł, bo przestał się zrywać skoro świt (ufff.... :)) Nawet jeśli wstaję nad ranem do łazienki czy wypuścić Lesia (bo on miewa takie nagłe potrzeby przewietrzenia się o dziwnych porach), Krecik owszem - staje na łóżku, czeka aż z powrotem się położę, po czym robi dwa kółeczka, zwija się w kłębek i zasypia. Dopiero dźwięk budzika stawia wszystkich na równe łapy (z wyjątkiem nas... :))! -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
No i tak zwana doopa - możecie puścić kciuki za łapankę i zacisnąć z powrotem dopiero w niedzielę... -
[quote name='Ra_dunia']Nitka - choć się idziemy polansować na pierwszej stronie ;) może nas jakaś igła wypatrzy ;)[/QUOTE] I zaczną tańcować! :) Ale Nici teraz nie tańce w łepetynce - jutro idziemy się pruć... :( Trzymajcie Ciotki kciukasy, żeby wszystko poszło gładko i dziewuszka jak najszybciej do formy wróciła. Bo to i dodatkowo z oczka będzie usuwana ta brodawka, co łzawienie i ropienie powoduje, no i z ząbkami będzie porządek robiony. Dobre myśli wskazane...
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
No i gitara (jak mawia moja przyjaciółka :)) Mój Małż musi marudzić - po prostu ten typ tak ma i przez 25 lat zdążyłam przywyknąć i nauczyć się z tym żyć :) Najważniejszy (a przy tym najmniej pewny) element naszego planu to ten, czy kićki w ogóle dadzą się dziś złapać... -
Bardzo dziękuję. Jeśli uda się złapać kićki z Bartyckiej, będę dziś u doktora i od razu spytam. Po ostatniej kąpieli, Łośka znów odzyskała przydomek "łysej śpiewaczki" :(
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No właśnie - jak można wątpić w Lorka?... On jest cwańszy jak ładniejszy! :) Mądrzejszy niż my wszystkie razem wzięte (bez urazy oczywiście) :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Tora&Faro']No cudny....:) i te wszystkie koty zostaną u Agi?[/QUOTE] No... wszystkie dwa złapane plus te, co ma na stanie, a w których liczebności już dawno przestałam się łapać (zupełnie jak jej TZ) :) Maleńtas najmniejszy ma za 2-3 dni iść do innej mamki na 2 czy 3 tygodnie, a te dziś złapane (co daj Boże amen) raczej szybciutko domki powinny znaleźć, bo są po prostu... zjawiskowe! -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Nutusia replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Czyli można by założyć, że jeśli nie ma sytuacji stresowych, Duszka nie ma ataków. To bardzo dobrze by wróżyło dla niej! Bo nawet jeśli w początkowej fazie, po zmianie warunków i otoczenia ataki by powróciły, to po jakimś czasie, przy odpowiedniej opiece i dawce miłości ataki znów by ustąpiły... -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Nutusia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
To super, bo szkoda by było pozbawiać kawalera tak radosnego imienia! :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Rozmawiałam z Agą - jedzie dziś na Bartycką. Jeśli wszystko poszłoby zgodnie z planem i do klatki-łapki złapałyby się odpowiednie (a nie przypadkowe! :)) koty, a mój Małż nie będzie marudził dłużej niż 10 min., kićki pojadą z nami. W domu wypuszczę moją bandę z aresztu domowego, zostawię Sławka (niech dalej gada już nie do mnie... :)) i pojadę do Nowego Dworu spotkać się z Agą u mojego doktora, którego zamierzam skutecznie zmolestować celem gratisowego oglądu zawartości klatki-łapki. Jeśli ogląd wypadnie OK, kićki pojadą do Agi. Cudny plan, prawda?... TRZYMAJCIE KCIUKI! :) -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Nutusia replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Nawet nie podejrzewa, że została Panią Prezes Agencji Adopcyjnej dla Mikrusów! :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Dzieckow nie mam maluskich , za to spodziewam sie wnuka/wnuczki:)[/QUOTE] Ellig - GRATULUJĘ! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, przyszłych Rodziców i oczywiście Maleństwa! :) -
O, pięknie dzięki - będę wdzięczna :) Królestwo za Łośkę porośniętą na dłużej niż kilka tygodni! :)