Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. O matko moja, to już jutro... Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać! Zaraz Ci Małgoniu napiszę maila z adresem i jak trafić na naszą wioskę - zanim Małż na to wpadnie i wyprowadzi Cię w zupełnie innym kierunku, bylebyś po jego tybetana nie trafiła! :)
  2. Jak można sprzedawać przygarniętego psa?!?!?!?!?!? :crazyeye: To jest zwyczajne... złodziejstwo! :mad: To, ze jest z zagranicznej hodowli nie znaczy, ze wlasciciel jest cudoziemcem!
  3. Ciocia Radusia - BŁYSKAWICA! Piękne dzięki! :)
  4. [quote name='Ra_dunia']jak to która robiła banerki?? No wiesz co Nutusiu (foch) :evil_lol: Zaraz coś wykombinuję ;) O kurza girka - ale wpadka! :shake: Ale w moim wieku powinno mi to zostać wybaczone! Dzięki, Radunia :loveu:
  5. Żeby tak sikać na wersalkę na oczach Pańci?!?!?! Niezła tupeciara! :)
  6. Mysza, jeśli "padnie na Ciebie", a państo nie zgodzą się trzymać małej do 6-go, przywieźcie ją do mnie. Damy radę przez te kilka dni...
  7. Kretino się prosi od kilku dni, żeby dostać łomot od Nocki... Tyle czasu kotów nie zauważał, a teraz się uparł - i to na tę diablicę! To znaczy on się chce zaprzyjaźnić... Byle uszedł z życiem do soboty! :)
  8. [quote name='Ellig']To teraz czekamy, zajrze 4 :) Lepiej 5-go, bo 4-go będzie dobrze jak na północ do chałupy ściągniemy! :evil_lol:
  9. Będzie dobrze - mocno w to wierzę! Wszystkie będziecie tęsknić, ale to minie i będzie już tylko lepiej. Trzymam kciuki!
  10. Baaardzo, bardzo wszystkim dziękuję za pomoc. Co ta śpiewająca Łośka by bez Was zrobiła to ja nie wiem... Zaraz wysyłam PW. Aha, nie pamiętam która Kochana Ciocia robiła nam banerki, ale pomyślałam sobie wczoraj, że może zamiast "Tosca zaprasza" wpisać, że zbiera na leczenie... No nie wiem, poradźcie coś! :)
  11. Eeeeee tam, taka wizyta to nie jest kontrolna, tylko... towarzyska! Felek z pewnością się ucieszy na kolejnego "miziacza" :)
  12. [quote name='AgaiTheta']Planujemy w niedzielę zawieść Duszkę do Smoczego Pola.[/QUOTE] To już za chwilkę! Uprzedź ich tam, żeby od dziś nie zmywali talerzy, bo Dusza nadciaga! :)
  13. [quote name='AMIGA']Oby tak było i w tym przypadku. A w sobotę będzie płacz i zgrzytanie zębów?[/QUOTE] Się na to zapowiada... Ale i radość przez te łzy będzie :)
  14. Kurczę, ale załamka z tą sunią... Schron to w jej sytuacji wyrok :placz: Gdyby się z Łośką nie zeżarły i Krecha nie trafiła na ząb, mogłabym zaryzykować i potrzymać ją chwilę, zanim znajdziecie hotel, byle tylko uniknąć schronu... Ale tego się nie da sprawdzić na odległość :shake: Mysza, zmień 1 post, bo tam nadal Rekin figuruje na stanie u Gusi i wszyscy myślą, że pomarańczowy zajęty! :razz:
  15. O mateńko! Nic więcej nie napiszę, bo i po co...
  16. Szanowny Pan Mąż prosił przekazać, że Kretosław to nie żaden amstaf, tylko... Kretbull! :)
  17. Skoro się w Eklerku słodkim zakochali, to i poczekają! A Ty Ciocia Mysza maszeruj do łóżka i migiem się kuruj, a nie fruwasz po dogo (jeszcze Cię zawieje... :)) ZDRÓWKA!
  18. Co do niewidomego kłapacza... najprawdopodobniej kłapie ze strachu. Tak robił mój znajdek Krecik. Jak już poznał teren i otoczenie - miodzio nie psiak! W sobotę jedzie do DS! :)
  19. Każda forma "reklamy" jest na wagę złota w przypadku Pachcia!
  20. [quote name='jestem_wredna']To w takim razie bardzo się cieszę i życzę chłopakowi powodzenia. Najlepszego, Ptysiu, w nowym życiu! :)[/QUOTE] Słodkiego, miłego życia! :)
  21. Myszko, nie martw się - są tacy, którzy zasłużyli na więcej niż jednego psa w życiu - SŁOWO! :)
  22. Też mam takiego "nowofunlanda" :) A już szczytem perwersji jest usadzenie zadka w kałuży! :) A Lorek może uważa, że przy ludziach jest na służbie i do budy wchodzić wtedy nie powinien, a strzec terenu i... jabłonki! :)
  23. [quote name='rita60']Pozdrawiamy i czekamy na foty:lol:[/QUOTE] Baaaardzo czekam! :)
  24. [quote name='AMIGA']Przypominam delikatnie, że z tych półtora roku już pół mineło :multi:[/QUOTE] Dopiero 4 miesiące! Na szczęście na dobermanią torpedę się nie załapię! :)
  25. Trzymiem kciuki i czekamy na wieści! A jak już Ci się zdrowotnie zacznie podobać, będziesz go mogła oddać... do cyrku! :) Albo lepiej - sama zaczniesz robić pokazy objazdowe i skończą się Twoje problemy z kasą na tymczasy! :)
×
×
  • Create New...