-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
Nutusia replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a skąd Ty masz takie bieżące żeby nie powiedzieć prywatne informacje :cool3:[/QUOTE] Z własnego podwórka, że się tak wyrażę! :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Ano strach :( Tylko jak panu wytłumaczyć, że z niego tani drań (z pana znaczy się, nie z psa...) -
Dzięki za wskazówki!:razz: Dzwonili dziś do mnie z lecznicy, żeby potwierdzić czy przyjedziemy. A wczoraj przeprowadziłam konferencję telefoniczną z naszym Doktorem i mam spisane punkt po punkcie jak wszystko przebiegało. Bo akurat w przypadku Łośki jest to niezmiernie ważne. Nie chodzi bowiem tylko o to, żeby ją teraz z nużycy wyleczyć, ale by dojść jak zapobiec kolejnym nawrotom łysienia. Krecik przed chwilą pojechał... smutno...:shake:
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Nutusia replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nasz znajdek ślepaczek Krecik też jutro jedzie do nowego domku - też daleko i też mu mówimy o tym od kilku dni... Ani w nosie to ma - szaleje z naszą Kreśką w najlepsze i niczego nie przeczuwa. Ale będzie dobrze - MUSI! -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Nutusia replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nie bój się, bo Duszka z pewnością to wyczuje... Optymizm, pozytywne myślenie i głęboka wiara, że tym razem się uda! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
U mnie tak będzie od jutra - jak Kreciol już ze swoją nową Pańcią na wieczorny spacerek się uda po miejskim trotuarze! Reszta burków uskutecznia samoobsługę :) -
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
Nutusia replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie wysokopienny, bo niskopienne z DT u Amigi cały wieczór... szaleją i ani im w głowie spanie! :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
U mnie wszystkie odmawiają. Głupa strugają gdy otwieram drzwi :) A Krecik sam z siebie za nic nie pójdzie - jak przystało na psa miejskiego - dopiero smyczka go przekonuje! :) Jutro Kretolinio wyrusza w wielki świat... i sam anie wiem czy się cieszyć czy płakać... -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Bierz się za pisanie książki-poradnika! A zacznij od słowniczka komend - miodzio! :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Cała przyjemność po mojej stronie - mam nową Koleżankę i zapewnienie, że będziemy nadal współpracować! :) I podaj proszę na PW tel. do Twojego TZ-a, bo mój będzie w poniedziałek kursował po mieście i pewnikiem ok. 10 mógłby podrzucić towar pod drzwi pewnej państwowej instytucji :) A kciuki za sikawkę zaciśnięte jak się masz! -
Aha, dzięki. Czyli nie będzie problemu, że część rozliczenia będzie na stronie powiedzmy 194?... Szkoda, że nie można dodać postu pod tym rozliczeniowym... I jeszcze jedno - czy ja mam w poniedziałek mówić dr Dembele, że Tośka nie jest moja, że zbieramy na nią fundusze na dogo, czy to nie ma znaczenia? I ponawiam pytanie czy są chętne Ciotki, żeby nam towarzyszyć i robić za świadka :) Prawdopodobnie przyjadę z nią sama, żeby reszty futrzaków nie zostawiać bez człowieka, skoro już wrócimy do domu :)
-
Nie wiedziałam. Więc i ja w niedzielę pójdę w "to miejsce" w moim ogrodzie... Pozdrów Varia od nas wszystkich.
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
:) Weź tylko proszę smyczkę dla niego, bo u nas chodził z Kreśka na jednej - w roli rydwanu występowali! :) -
Dziewuszki, ja w kwestii formalnej: - uzupełniłam post rozliczeniowy o wpłaty na konsultację u dr. Dembele (z wpłatą Myszy włącznie, choć fizycznie jeszcze nie dotarła :)) ale tego nie oddzielalam i wpisałam po prostu we wpłaty. Ponieważ miałyśmy niewielkie manko (15 zł z groszami), saldo końcowe jest, jakie jest. Jeśli uważacie za stosowne, mogę rozbić wpłaty na te "ogólne" i te na dr Dembele. I jeszcze kwestia techniczna - nie mogłam zapisać zmian w poście rozliczeniowym, bo pojawiała się informacja, że jest za dużo znaków. Wycięłam więc rozliczenie za 2008 rok (trzy miesiące, bo Tośka przyjechała do nas w październiku). Powinnam gdzieś wstawić to rozliczenie, żeby było czarno na białym - tylko GDZIE?! Co się robi w takich razach?... Póki co przekleiłam sobie do worda, żeby nie zginęło.
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Tak jest - wszystko, byle nie Gerard i jemu pochodne! :) A najważniejsze, żeby zdrowy był i superancki domek znalazł! -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
I kombinowanie jak przysłowiowy koń pod górę! Towar przejęty - w pon. będzie czekał w umówionym miejscu (tylko na hasło!) :) To dobrze, że Gerard nie jest Gerardem. Przyjaciel mojego kolegi ma na imię Gerard - całe szczęście (albo i nie) mówią do niego Gienek! :) -
Pola, piękna, wzruszająca historia! Sąsiedzi nie zwrócili uwagi - ja też bym nie zwróciła, widząc szczęśliwego psa w towarzystwie właściceli! ;) Myślę, że Fionka trochę będzie tęsknić za Borysem, a on za nią. Jednemu i drugiemu by się przydało towarzystwo! I Twoja Mama znowu by miała swoją codzienną rozrywkę (lepszą niż wszystkie seriale razem wzięte! :evil_lol:) Z własnego doświadczenia napiszę tylko, że dwa psy (w moim przypadku w porywach 4!) chowają się lepiej niż jedynak :eviltong:
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Też tak sobie pomyślałam, że powinnaś sobie tam rozbić obozowisko i się okopać! :razz: Super wiadomość, że sikanko Gerarda (okropne imię!!! :eviltong:) jest w porządeczku! Dzwonił "Łącznik" - będzie ok. 14-tej! ;) -
[quote name='mysza 1']Wpłaciłam na Łośkę 50 zł. Nie znam Nutusiu Twojego nazwiska, napisałam tylko imię ale przeszło ;) Przepięknie dziękuję!!!! :loveu: Hihihi... dobrze że przeszło, bo tak "urzędowo" to ja jestem... Maria! :eviltong: Maria Magdalena... Tyle, że o Marii to się dowiedziałam, jak pani w szkole listę pierwszy raz czytała - tak mnie Mamusia urządziła! :mad: Za to nazwisko Lipińska mam od urodzenia i tak się do niego przyzwyczaiłam, że jak za ten mąż wychodziłam - Mąż przyjął moje!:diabloti: Na dziś wieczór jestem umówiona z naszym Doktorem na konferencję telefoniczną, celem pozyskania wszelkich danych do przekazania w poniedziałek. Wczoraj Pańcio był z Tosiną na wizycie, bo ja umierałam na migrenę tak, że mi się film urwał - nie byłam w stanie głowy od poduszki oderwać.:shake:
-
Sobota już jutro - powodzenia Aza!
-
Mam paczkę ludzkich pampersów. Tylko chyba dla dorosłych, czyli za duże będą na Krecika, co?...
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dzielna dziewuszka z tej Pajci! Ech, co Ci durni faceci by bez kobit zrobili, no co, się pytam?!?!?!? :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Bierz kasę i w nogi! :) "Durni" to baaaardzo łagodne i kulturalne wyrażenie. A swoją drogą, jedni chcą płacić za koty, a drugim nawet przez myśl nie przejdzie, żeby zwrócić za szczepienia czy leczenie... Albo choćby wrzucić parę groszy do skarbonki innej potrzebującej biedy. Ech...