-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
O rety, ale masz fajnie... :) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Się oswoi - proszę mi tu w Lorka nie wątpić!!!!! :mad::evil_lol: -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
O kurczaki, jakie słodziaki z tych "kundli"! :) Ida, myślę sobie, że akurat w tym właśnie kontekscie kundel pod Twoim adresem to mega... komplement! :) - tylko ten "dżentelmen" o tym nie wiedział! Ręce z majtkami opadają na tych "ludzi" :( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Rety, jaka cudna Anda! -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A Malgonian obiecała ciąg dalszy... :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Ty idź się przejdź po polach i drogach, co?... Zamiast tu buczeć - świat ratuj! :) -
[FONT=Arial]Rozliczenie wpłat i wydatków za lata 2008-2009 przeniesione z drugiego postu z powodu wyczerpania limitu znaków [/FONT] [FONT=Arial]ROK 2009[/FONT] [FONT=Arial]weszłyśmy z mankiem 169,35[/FONT] [FONT=Arial]Wpłaty: 3.577,53[/FONT] [FONT=Arial]10.12–61,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]03.12–20,00 Bros[/FONT] [FONT=Arial]01.12–60,00 Radunia[/FONT] [FONT=Arial]30.11–70,00 Gusia[/FONT] [FONT=Arial]13.11–91,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]06.11–146,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]21.10–30,00 Małgorzata M.[/FONT] [FONT=Arial]04.09–130,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]22.06–105,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]15.06–60,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]12.06–10,00 Ewa Rz. Szczecin[/FONT] [FONT=Arial]08.06–122,00 Gusia bazarek[/FONT] [FONT=Arial]15.05–12,00 Monika S. Czadrów [/FONT] [FONT=Arial]08.05–10,00 Piotr W. [/FONT] [FONT=Arial]08.05–20,00Anna K. Siedlce[/FONT] [FONT=Arial]07.05–5,00 Pola Zuzanna C.[/FONT] [FONT=Arial]06.05–10,00 Jacek Tomasz Dz. Piaseczno[/FONT] [FONT=Arial]05.05–5,00 Beata C.-P. Lublin[/FONT] [FONT=Arial]04.05–5,00Monika K. Poznań [/FONT] [FONT=Arial]04.05–10,00 Teresa Ś. Braniewo[/FONT] [FONT=Arial]04.05–10,00 Malwina G. Lipno [/FONT] [FONT=Arial]30.04–60,00 Anna R. Sopot [/FONT] [FONT=Arial]28.04–10,00 Barbara W. Gdynia[/FONT] [FONT=Arial]28.04–5,00 Marcin Z. [/FONT] [FONT=Arial]27.04–10,00 Krzysztof K. [/FONT] [FONT=Arial]27.04–10,00 Leszek P. Koszalin[/FONT] [FONT=Arial]24.04–50,00 Ewa Rz. [/FONT] [FONT=Arial]22.04–50,00 Anna K. Kraków[/FONT] [FONT=Arial]21.04–10,00 Monika i Paweł G. Ustrzyki Dolne[/FONT] [FONT=Arial]20.04–10,00 Joanna S. Warszawa [/FONT] [FONT=Arial]20.04–25,00 Natalia J. Gdynia[/FONT] [FONT=Arial]17.04–10,00 Aleksandra C. Wrocław[/FONT] [FONT=Arial]17.04–20,00 Ewa Sz. Warszawa [/FONT] [FONT=Arial]17.04–10,00 Kamila F. Otwock [/FONT] [FONT=Arial]16.04–40,00 Edyta Dz. [/FONT] [FONT=Arial]15.04–10,00 Mada Sz. Gryfino[/FONT] [FONT=Arial]15.04–5,00 Barbara H. Lublin [/FONT] [FONT=Arial]14.04–10,53 Tomasz M. Skoki [/FONT] [FONT=Arial]14.04–10,00 Marcin F. Końskie [/FONT] [FONT=Arial]13.04–10,00 Tomasz Ś. Wrocław [/FONT] [FONT=Arial]09.04–100,00 Teresa S. Kraków Wadera[/FONT] [FONT=Arial]08.04–300,00 Stanisław K. „Miejsce Piastowe” [/FONT] [FONT=Arial]06.04–40,00 Bolesław M. (Agata51) Łódź [/FONT] [FONT=Arial]06.04–100,00 Ewa Rz. Szczecin [/FONT] [FONT=Arial]01.04–50,00 Radosława B.[/FONT] [FONT=Arial]01.04–15,00 Małgorzata M.[/FONT] [FONT=Arial]01.04–50,00 Magdalena Anna S. Lublin [/FONT] [FONT=Arial]01.04–200,00 Cicha Wielbicielka[/FONT] [FONT=Arial]31.03–350,00 Stanisław K. Huta Szkła Fantazja[/FONT] [FONT=Arial]27.03–15,00 Tomasz Ś. Wrocław[/FONT] [FONT=Arial]25.03–100,00 Joanna K. Parzęczew[/FONT] [FONT=Arial]25.03–100,00 Teresa S. Kraków[/FONT] [FONT=Arial]23.03–50,00 Diana D.[/FONT] [FONT=Arial]12.03–200,00 Agamika [/FONT] [FONT=Arial]09.02–150,00 Stanisław K. Huta Szkła Fantazja[/FONT] [FONT=Arial]07.01–200,00 Cicha Wielbicielka [/FONT] [FONT=Arial]02.01–200,00 Agamika [/FONT] [FONT=Arial]Wydatki: 3.423,40[/FONT] [FONT=Arial]30.12–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]17.12–37,54 Metronidazol, Euthyrox, Encorton[/FONT] [FONT=Arial]04.12–8,24 Encorton[/FONT] [FONT=Arial]30.11–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]26.11–24,98 Metronidazolx2 [/FONT] [FONT=Arial]24.11–20,15 B complex[/FONT] [FONT=Arial]21.11–22,48 Metronidazol, Triflora[/FONT] [FONT=Arial]12.11–20,79 Metronidazol[/FONT] [FONT=Arial]07.11–8,98 – B complex[/FONT] [FONT=Arial]26.10–24,33 Euthyrox, B complex[/FONT] [FONT=Arial]17.10–56,61 Kreon[/FONT] [FONT=Arial]14.10–80,00 Labwet krew na przyswajanie B12 i kw. foliowego[/FONT] [FONT=Arial]10.10–12,90 makaron[/FONT] [FONT=Arial]07.10–43,62 Metronidazol, Lacidozone[/FONT] [FONT=Arial]06.10–78,00 odrobaczenie, Surolan[/FONT] [FONT=Arial]05.10–20,76 karma drobiowa[/FONT] [FONT=Arial]03.10–21,99 wiesiołek [/FONT] [FONT=Arial]01.10–50,00 krew na tarczycę, cholesterol i inne[/FONT] [FONT=Arial]24.09–40,00 krew na trzustkę[/FONT] [FONT=Arial]24.09–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]18.09–12,99 karma[/FONT] [FONT=Arial]16.09–8,24 Encorton[/FONT] [FONT=Arial]09.09–20,51 Euthyrox, B complex[/FONT] [FONT=Arial]09.09–16,00 karma drobiowa[/FONT] [FONT=Arial]25.08–24.41 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]11.07–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]15.07–21,48 B complex, wiesiołek, Encorton[/FONT] [FONT=Arial]27.06–157,90 Josera + makaron[/FONT] [FONT=Arial]04.06–40,00 manicure, Sebovet[/FONT] [FONT=Arial]04.06–38,32 Nolicinx2, Encorton[/FONT] [FONT=Arial]04.06–13,00 sucha karma[/FONT] [FONT=Arial]13.06–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]23.06–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]28.05–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]28.05–13,59 karma[/FONT] [FONT=Arial]22.05–55,39 wiesiołek, Ascorutical, Nolicin[/FONT] [FONT=Arial]21.05–55,00 badanie na nużeńca, krople Advocat[/FONT] [FONT=Arial]16.05–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]16.05–33,90 preparat witaminowy[/FONT] na skórę [FONT=Arial]11.05–24,48 Unidox x3 [/FONT] [FONT=Arial]11.05–20,00 Enrobioflox 20 tabl.[/FONT] [FONT=Arial]09.05–30,16 Ascorutical, B complex, Lewitan, Unidox[/FONT] [FONT=Arial]05.05–139,00 Enrobioflox 30 tabl., Vita-vet 30 tabl., wymaz ze skóry+płyn z cysty, krew na cholesterol i tarczycę[/FONT] [FONT=Arial]28.04–55,00 20 tabl. sunnemune, Vita-vet 30 tabl.[/FONT] [FONT=Arial]25.04–16,32 Unidox x2 [/FONT] [FONT=Arial]23.04–75,00 Rtg płuc, Enrobioflox na 2 tyg.[/FONT] [FONT=Arial]20.04–146,00 Josera Optiness 15 kg[/FONT] [FONT=Arial]16.04–65,00 Enrobioflox, obroża preventic (45 zł) [/FONT] [FONT=Arial]09.04–25,00 Enrobioflox[/FONT] [FONT=Arial]09.04–88,60 Euthyrox x2, Unidox x3, Laccid, Encorton[/FONT] [FONT=Arial]01.04–32,60 Unidox x3, Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]31.03–65,00 Rtg płuc, zapas Eurobiofloxu[/FONT] [FONT=Arial]26.03–727,00 leczenie zapalenia płuc: 21-22.03. wizyty 2xdziennie, 23-26.03. wizyta 1xdziennie, antybiotyki i żywienie dożylne + kroplówki do podawania w domu Eurobioflox - 11 dawek[/FONT] [FONT=Arial]26.03–16,00 Unidox[/FONT] [FONT=Arial]16.03–79,00 Euthyrox, Dalacin, Essentiale forte [/FONT] [FONT=Arial]14.03–45,00 Rtg łapy, Dalacin[/FONT] [FONT=Arial]10.03–13,00 Chappi 5 kg[/FONT] [FONT=Arial]10.03–65,00 wymaz ze skóry 40 zł, preparat na kleszcze 25 zł[/FONT] [FONT=Arial]07.03–28,60 Dalacin, Euthyrox, B complex[/FONT] [FONT=Arial]27.02–59,66 Rifampicina[/FONT] [FONT=Arial]27.02–49,00 B complex, Essentiale Forte, Dalacin[/FONT] [FONT=Arial]26.02–187,00 3 zastrzyki + 6 do domu, Rtg łapy, kroplówka, krew na hormon, próby wątrobowe[/FONT] [FONT=Arial]23.02–19,68 Euthyrox x2[/FONT] [FONT=Arial]06.02–16,81 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]31.01–35,00 krew na tarczycę + manicure[/FONT] [FONT=Arial]27.01–11,80 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]17.01–25,00 krew na tarczycę[/FONT] [FONT=Arial]09.01–30,91 Rifampicyna[/FONT] [FONT=Arial]08.01–16,20 Euthyrox[/FONT] [FONT=Arial]ROK 2008 (Tosca jest u mnie od 7 października 2008[/FONT] [FONT=Arial] Wpłaty: razem 900,00[/FONT] [FONT=Arial]19.12 –200,00 Maciej Si [/FONT] [FONT=Arial]21.11 –200,00 Agamika[/FONT] [FONT=Arial]23.10 –200,00 Agamika [/FONT] [FONT=Arial]07.10 –300,00 Agamika [/FONT] [FONT=Arial]Wydatki: razem 1.069,35[/FONT] [FONT=Arial]28.12 –180,00 Eurobioflox 50 zł, Arthroflex 130 zł[/FONT] [FONT=Arial]20.12 –30,95 wiesiołek, B complex, ascorutical[/FONT] [FONT=Arial]16.12 –200,00 badanie krwi, skóry, preparat na nużeńca, obróżka[/FONT] [FONT=Arial]06.12 –65,00 Eurobioflox, zastrzyk przeciwświądowy[/FONT] [FONT=Arial]22.11 –80,00 badanie krwi, Eurobioflox[/FONT] [FONT=Arial]10.11 –48,20 Ascorutical, Keflex x2 [/FONT] [FONT=Arial]08.11 –70,00 2 zastrzyki + Aurizol[/FONT] [FONT=Arial]04.11 –29,49 Ascorutical, Keflex[/FONT] [FONT=Arial]03.11 –20,60 preparat niwelujący zapach rui x2[/FONT] [FONT=Arial]25.10 –20,00 2 zastrzyki[/FONT] [FONT=Arial]25.10 –8,45 Ascorutical[/FONT] [FONT=Arial]25.10 –46,00 Peroxyvet [/FONT] [FONT=Arial]22.10 –9,18 zapas ryżu[/FONT] [FONT=Arial]20.10 –18,00 preparat na kleszcze[/FONT] [FONT=Arial]18.10 –58,50 Keflex x3)[/FONT] [FONT=Arial]18.10 –40,00 3 zastrzyki: przeciwświądowy, antybiotyk, na świerzbowca[/FONT] [FONT=Arial]11.10 –13,98 olej słonecznikowy i lniany[/FONT] [FONT=Arial]09.10 –131,00 wizyta domowa (dojazd, obcięcie pazurów, szampon, gentamycyna[/FONT]
-
O, Ania się ujawniła! Aneczko, jeszcze raz piękne dzięki. :loveu: Już wczoraj dosypaliśmy trochę karmy do kolacji i dziś odrobinę do śniadania, żeby nie przestawiać tak nagle - smakowało! ;) Kolacja już będzie cała dobra na żołądek. Po smaczki ze słoiczka ustawia się kolejka i dochodzi do... przepychanek!:razz: Niestety, krówka została przechwycona przez Kreśkę dziś rano i właśnie przed chwilą... wydała ostatnie tchnienie!:shake: Rano została najpierw pozbawiona kopytka, potem "rozplątała" się nóżka, a właśnie przed chwilą wydarłam z paszczy ostatnie strzępy brzuszka (który był zrobiony z piłeczki tenisowej! Teraz Kreśka przystąpiła do najfajniejszej w jej mniemaniu czynności zabawowej - wydziera watę z krowiego łebka:diabloti: Szkoda, taka ładna krówka była... Ale tej diablicy to chyba trzeba kupować zabawki... z żelaza!
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A Ty już zdrowa jesteś, że sobie taką marszrutę wyznaczyłaś w tę pogodę "pod psem"... Ja nie chcę nic mówić, ale wg mapy do macie do Łośki baaaaaaaaaaardzo po drodze! :) -
No bo też aż15 minut się w domowe ciuchy przebierać?!?!?! Zamiast się psem zająć stęsknionym, co i tak dłużej musiał czekać na powrót Pańci, bo już się nawet nie chcę zastanawiać ile czasu zajęło Pańci mierzenie owych bucików w sklepie i dywagowanie czy uda się przeżyć za drugie pół pensji do 1-go czy nie! :)
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ewa to jest jednak Czarodziejka, co?... :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Morelinę chce zapoznawać, mówisz... No Aga, ja to cała w strachu jestem, bo jeszcze chwila i zostaniesz... BEZ KOTÓW!!!!! :) -
Dzieweczki, przepraszam za offa, ale poszukiwany jest kontakt do osoby, która stare, zużyte ludzkie ubrania przerabia na superaśne, cieplutkie kurtałki dla potrzebujących piesów. Zaginął nam kontakt do niej (okolice Wwy zdaje się), a miałybyśmy dostawę :)
-
Oby, oby! :)
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
No fakt - bez mamy smutaśno... -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Też jestem za towarzystwem dla każdego zwierkowego jedynaka! :) Ludziowi samotnemu smutno, to i zwierkowi tym bardziej, jeśli siedzi całymi dniami sam w domu... Pytałam o Morelę, bo do nas też może przyjechać weekendowo. Co prawda Sławek fuknął: "jak Ci nie żal naszych kotów stresować i tej biednej Moreli, którą będziesz musiała zamknąć w pokoju Tomka na klucz - proszę bardzo". No to jak "proszę bardzo" to proszę bardzo! :) -
Zamierza, zamierza - w końcu to dopiero szóste życie, nie?... :diabloti: Wyniki allegra cegiełkowego też bardzo, bardzo nas cieszą - będzie na księżniczkowe pomysły i kaprysy różne:razz: Ewuś, gdyby się udało podrzucić leki Gusi i gdyby się zgodziła zabrać je ze sobą do pracy i zostawić w recepcji dla Sławka, byłoby cudnie, bo Małż powiedział, że proszę bardzo - wszystko i wszędzie, z wyjątkiem... Ursynowa!:evil_lol: Ciotki! Właśnie odebrałam przesyłkę w postaci 15 kg Puriny Dog Chow Sensitive (łosoś i ryż), słoiczka z kosteczkami nadziewanymi mięsem i zabawki, która gdyby miała większe rogi i nie była czarno-biała, byłaby łudząco podobna do Łosia!:evil_lol: Ten cudowny prezent Łoś dostał od Ani_to_nie_ja (chyba), bo nadawca pozostał anonimowy:cool3:). Aniu, ujawnij się!:lol: Przepięknie dziękujemy!!! :loveu: Teraz łośkowy brzusio będzie traktowany łagodnie, a rybka z pewnością doda energii!:multi:
-
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Biedny Michaś... Jakoś musi odreagować stres związany ze złym samopoczuciem :(