-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Moja boksia, jak już tu gdzieś wyżej pisałam, niszczyła jeszcze w czasach komuny! Do końca życia nie zapomnę jak deficytową kawę w ziarenkach wybierałam z mąki i proszku do prania jako ten Kopciuszek... Pewnego dnia moja Mama powiedziała, że powinniśmy ją oddać ludziom, którzy nie pracują, będą z nią w domu i zapewnią jej rozrywkę 24 godziny na dobę. W rozpaczy przystałam nawet na ten pomysł, bo już prawie że nie miałam na czym spać (narożnik wystany przez 2 noce w kolejce pod meblowym praktycznie nie miał już materaca!). Ale gdy znaleźli się chętni, natychmiast pomyślałam: no nie, tyle już przeszłam, że teraz oddawanie psa byłoby bez sensu, musi się kiedyś coś zmienić! Nutka została u nas i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Gdy urodził się nasz Syn, przestała niszczyć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bo całą swoją energię poświęciła "szczeniakowi". Była z nami przez 13 niezapomnianych lat...
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Cudny Loruś! A co się będzie chłopak spoufalał - trzeba zachować psi autorytet! :) -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ty się lepiej przyznaj, że te wszystkie ogłoszenia cichaczem... kasujesz, ,żeby nikt nie dzwonił, boś w Moltonie zakichana po same uszy! :) 4 rano - cud godzina, by sobotę rozpocząć!...:razz: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ewuś, z ludźmi to można pogadać przez telefon albo na forum... :) Jesteś więc w pełni "usprawiedliwiona"! -
Bokserka z gulą na szyji - znaleziona na Białołęce 4.10. Ma dom
Nutusia replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ojej, zaledwie 3 tygodnie temu... Zrobiłabym tak samo! Tylko, że u mnie jest kilka ogonów, więc zawsze jakiś się macha :) Szczęśliwości, Sunieczko wszelkiej! -
[quote name='Neigh']Ona ma jakas fobię wypomina mi te inspekcję - od 2 lat:-) No widzisz w jaką mnie traumę wpędziłaś!:mad: Byłyśmy u Doktora, poznałyśmy cudo kicię trójkolorkę z 3 maluchami, którą pewna dziewczyna znalazła na cmentarzu w momencie, kiedy zaczęła rodzić! No i niańczy Doktor to towarzystwo od 4 tygodni. Mama i 2 maluchy już mają domki, dla trzeciego jeszcze szukają. A Łośka ma wyniki nerkowe bez zmian póki co, niestety:shake: Doktor dobadał albuminy, żeby mieć pewność, że to krwawienie tylko, a nie np., że organizm nie wytwarza czegoś tam. Na szczęście wytwarza, więc jeśli opanujemy krwawienie - wyjdziemy na prostą! Dostała baterię leków w żyłę i pod skórę oraz reklamówkę strzykawek jako praca domowa do wtorku. We wtorek jedziemy znowu z wizytą i liczymy na poprawę. Zapłaciłam 56 zł.
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Na moją sunię jeszcze za wcześnie (czekamy na pierwszą rujkę), ale chciałabym odjajczyć Lesia (ok. 10 kg)... to ile musiałabym wysupłać?... -
Pamiętam - dlatego uważam, że Duduś się świetnie nadaje na opiekuna dla ludzkiego szczenięcia. Tylko rodzice owego szczenięcia muszą być równie odpowiedzialni w stosunku do dziecka, jak i do psa. Moje szczenię osobiste własne urodzone też zostało adoptowane przez psa (a właściwie sunię) i dzięki temu miało baaaardzo szczęśliwe i normalne dzieciństwo :)
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Beeee tam, Molti jest pnięknisty tak czy siak! A kto tego nie widzi - nie zasługuje na Malucha :) -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Nutusia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zapisz, bo zapomnisz! :) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Dziewczyneczki, a ta promocja to tylko na bezdomniaki, bo ja powinnam Lesia ciachnąć, zanim Krecha zacieczkuje, ale ciągle się pojawiają inne "priorytety" :( Aaaaa, i jeśli bym się załapała to ile to jest połowa, bo może u nas 100% wyjdzie nie wiele więcej... :) -
Bokserka z gulą na szyji - znaleziona na Białołęce 4.10. Ma dom
Nutusia replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
O matko - zaciskam ile sił w łapach wszelkich! -
W każdym razie powinna być! :)