Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. I jesteśmy po spacerku :) W krzakach nikogo nie było bo...... krzaki wykarczowali :evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='andegawenka']...i pakowanie walizki[/QUOTE] Mogę pożyczyć pakowną torbę :evil_lol: :evil_lol:
  3. Bluza z kapturkiem na taka pogodę to jak znalazł ;) :evil_lol:
  4. To ja może tak zupełnie nie w temacie ;)- czy ktoś wie, co słychać u Dropsika??
  5. [quote name='ageralion']TO JA GWAŁCICIEL!!!!! BUEHEHEHEHEHE (zlowieszczy smiech gwalciciela wydobyl sie z jego zboczonych ust)...[/QUOTE] He, he, he... Już lecę :multi::multi: Dziewczyny, podpiszcie - Sosnowiec walczy o wolontariat w schronie [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodpisz.php?petycjeid=5440&podpis_rodzaj=1"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodpisz...odpis_rodzaj=1[/COLOR][/URL]
  6. A bo ja właśnie się wybieram :) Ciotki ciężko pracowałay nad funduszami, to musiały sobie jakoś życie uprzyjemnić :) Dziewczyny, zajrzyjcie, podpiszcie - Sosnowiec walczy o wolontariat w schronie [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5440"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5440[/COLOR][/URL]
  7. [quote name='elzunia']witam po rozmowie z mężem nie za ciekawie ale jak nie zmieni zdania [SIZE=2][B]zrobię jak z wampirem[/B][/SIZE] i tak go pokochał jak do nas dotarł i kiedy tydzień temu nas opuścił zapłakał nad nim[/QUOTE] W pierwszej chwili pomyślałam, że chcesz z męża krew wyssać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Troche spóźniony poranno - południowy spacerek w deszczu.
  9. I jak mążżżż ? ;) Coś wiadomo??
  10. Ładnie wyglądaliśmy ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W krzakach siedziałaś?
  11. Jeszcze kilka dni trwa bazarek, z którego połowa zysku bedzie dla Trymera - zapraszam zajrzyjcie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Książki-i-Włatcy-Móch[/URL]-)))
  12. Moja na czerwiec pójdzie dziesiątego. Czy będzie to problem, jeżeli w tytule będzie na Bagusia - nie chce mi się zmieniać :oops:
  13. I wieczorkiem też sobie pójdziemy, nad zalew sobie pójdziemy, z kotami :). A te krzaki po prawej, to bedziemy omijać ;)
  14. [quote name='andegawenka']Nie ma rady . trzeba dolożyć....[/QUOTE] W tej chwili następnego bazarku nie zrobię, bo sie pogubię, ale mogę założyć np 50 zł a konto bazarku, który zrobię na Diego po zakończeniu poprzednich ?
  15. Dropsiku , udało mi się, pójdę z Tobą na spacer sama :) Raz wyprzedziłam wszystkie ciotki, popołudniowy spacerek zaliczony :)
  16. [quote name='Nes2009']Ja też gotuję, sprzątam i jeszcze szpital w domu prowadzę i mam na wszystko czas. I Diego doglądam nawet... No chyba, że weselisko robicie...[/QUOTE] Oj Nes :lol:, ciotka, nie denerwuj się :) Złość piękności szkodzi :multi:. Choć już lepiej na sikanie :evil_lol:
  17. Obiad gotują, sprzątają - ciężko pracują :(
  18. Trzymam u rąk i u nóg :cool2::cool2:, oby jak najszybciej było już coś wiadomo - kiepsko mi się boso chodzi :stupid:. Czarny misiu, też trzymasz ??
  19. Kora, Luna - gdzie wy znów na szarym końcu?? Pokazujcie swoje piękne paszcze :)
  20. Andegawenka, tak bladym świtem ??? Kiedy Ty spałaś? A ja myślałam, że wcześnie wstałam ;)
×
×
  • Create New...