Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. No nie mogę :) :) - brzuch mnie boli, szczkę mam sztywną ze śmiechu :) A ja myslałam, że Trufel to kot :)
  2. Fajna mała. Trzymam kciuki za reakcję męża.
  3. [quote name='Nes2009']Marudko tak to ten sam Diego. Nie mogłam już patrzeć na niego jak tam siedział. Mi wszystko wkleja jak należy. To chyba komp i Ty powinniście się troszkę pourlopować. Zapraszam do siebie z własnym namiotem i na warzywne jedzenie i swojski chlebek z wlasnej roboty powidłami.[/QUOTE] ....z własnym namiotem i siedmioma kotami :evil_lol::evil_lol:. Jadę :lol:
  4. A mi sie wydawało,że to po bokach to uszy :evil_lol:. człowiek całe życie się uczy Edit - miał być cytat z faflami, ale coś mi nie wkleiło :( Wogóle coś mi się dziś dzieje, co rusz nie mogę odpisać na pw, cytatów nie wkleja - u Was też tak?
  5. Nes, to ja dopiero teraz załapałam, że to [SIZE=3][B]ten Diego,[/B][SIZE=2] na którego czekasz. Chyba jednak powinnam iść już na urlop.[/SIZE][/SIZE]
  6. Przelałam obiecane 100zł. Inaczej niestety pomóc nie mogę .
  7. Posłałam Posterkowi dodatkowo 20 zł na załatanie kawałka dziury :)
  8. [quote name='Nes2009']Te krzaki to chyba będą mi się po nocach śniły. Bo jak sobie o nich pomyślę to zaraz mi się chce do WC...[/QUOTE] Trzeba było pampersika nie wyjmować, z gołym tyłkiem nie latać:diabloti::diabloti:
  9. Maruda nadrabia trzydniowe zaległości w czytaniu, ale postara się pamiętać o spotkaniu w krzakach po prawej ;) 30 zł poszło:)
  10. Śliczny :), duży :) i chudy :(
  11. [quote name='Nes2009']Jak wolisz Marudku może to być i gra wstępna:roflt:[/QUOTE] Już milczę i znikam - idę szukać moich kotów, u nas zanosi sie na deszcz :( Kto da jeszcze coś na kawałek łapki ???
  12. [quote name='andegawenka']To chyba rekord mieć będziem:multi::loveu:. Maruda a buzi chcesz?:lol:Ne?:loveu:[/QUOTE] A buzi, czemu nie :lol:, zawsze:lol:. Tylko buzi? To taka gra wstępna :evil_lol:? ( Chyba już zamilknę :diabloti::diabloti:)
  13. Nes, czy oferta spacerków obejmuje też koty? Nie chcę Cię martwić, ale mam trzy wychodzące ( bardzo lubią spacery z bokserami, z ,moim nieżyjącym już Cezarem chodziły noga w nogę :evil_lol:, ludziska stawali i się dziwowali ).
  14. Nie przebrnęłam jeszcze przez całość, dopiero co odzyskałam komputer ( padło pudło:) ), ale przyłączam się do wszechogarniającej miłości bijącej z ostatnich dwóch stron:iloveyou: i na jakiś skromny kawałek łapki dołożę 30 zł ( ale tego kawałka proszę mi nie przysyłać :diabloti:). Przelew zrobię wieczorem, najpóżniej jutro ( muszę się ogarnąć z trzydniowych zaległości).
  15. No, dzis już cieplej :). Jakoś wytrzymałam w tych krzakach ;) Zabieram sie z Wami na spacerek, ubrana jestem jeszcze po nocy :diabloti:
  16. A ja stoję i stoję w tych krzakach....i nic, ani z lewa, ani z prawa. Ani nie wyją, ani nie gwałcą, chyba idę do domu:shake:
  17. Dziewczyny :loveu:, byłoby cudownie, żeby psiaki mogły sie już wyrwać z tych kojców:shake: W przyszłym tygodniu postaram się wesprzeć finansowo, myślę, że 100zł uskrobię.
  18. Trochę nie na temat, ale w związku z sikaniem - przed laty miałam suczkę, nigdy nie wychodziłam na spacer z psem. Kiedyś przyszło mi wyjść z psem kolegi - i horror, co krzaczek to przystanek. Wróciłam z psem wściekła i z pretensjami do właściciela, że tak zaniedbał psiaka - pies z ostrym zapaleniem pęcherza, a ten nic z tym nie robi. Długo jeszcze się ze mnie śmiał. No to wieczorny spacerek :)
  19. Zuzliku :glaszcze:. Bercik zostanie na zawsze w naszej pamięci jako Bertold Wspaniały z Kęt
  20. Z mleczy to mój tato kiedyś robił lecznicze winko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Bagietko :), szkrabie, dużo szczęścia
  22. [quote name='xmartix']pewnie ze strachu.. mamy miejsce dla 3/4 psów[/QUOTE] :lol::lol::lol: było by świetnie. Strasznie żal mi tych bied. Córka usilnie pracuje nad swoim chłopakiem ( zastanawia się nad przygarnięciem jednego psiaka), ale coś kiepsko to widzę.
×
×
  • Create New...