-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Cos czuję, że Nes będzie dziś do rana na forum ;). Wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz miała w domu słodkiego paszczaka:) -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Maruda666 replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
Borysus ma bazarek z ogłoszeniami - jakby ktoś , kto ją dobrze zna, napisał jakiś krótki tekst to zamówię ?? -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Maruda666 replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
Tekilka Ma jakieś ogłoszenia? -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
Ten bazarek dobry ponysł, tylko może go trochę rozreklamuj - jakiś banerek, wklej link w podpisie? -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
Za psa , takiego malutkiego, to chyba mniej ?( nie wiem, nie jeździłam z psem). Może dowiedz się na PKS ile to wyjdzie? Coś dołożę. -
To sikanie jest związane ze stanem zapalnym czy z przerostem prostaty? Już kiedyś pisałam, że mój tak sikał w związku z prostatą i tylko po sterydach była poprawa, antybiotyk dostawał okresowo, jak dołączał sie stan zapalny. Obawaiam się, ze to sikanie, to już zostanie:(. Mój Cezar wytrzymywał 4-5 godzin i była nóżka podniesiona i 1,5 litra moczu na podłodze. W nocy to samo.
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
Borysus, a z nią autobusem nie dałoby by dojechać? -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
Śliczna mała w ślicznej bluzie - ona tak dobrowolnie dała się ubrać? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
A ja od wczoraj wchodzę przez Mozillę, której nie lubię, bo ani pisać, ani emotikonek, ani nic :( - i teraz bez problemu. Mój Cezar, jak jeszcze był z nami, zaliczał kąpiel w wannie średnio raz na dwa lata:evil_lol: - raz że tego nie cierpiał, jedna osoba musiała cały czas pilnować żeby nie wyskoczył, dwa, że ciężko było go unieść i do wanny wstawić. I najczęściej po tych 2 latach, w ostatniej chwili przed kąpielą okazywałao się, że szampon był już przeterminowany, leciałam i kupowałam co było :) Dziewczyny, zajrzyjcie proszę, Zuzlikowa usiłuje wyciągnąć kolejnego benia - może ktoś coś dołoży [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98%21_pomocy%21_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy:modla::modla::modla:witaj"]http://www.dogomania.pl/threads/1866...a::modla:witaj[/URL] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nes, aż Ci zazdroszczę :) Moje koty nie chcą ze mną się kąpać ani spać :( -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Maruda666 replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
Śliczna pannica ( choć to już chyba poważna pani :), piękne ma kolorki :) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Z zimno na siedzenie w krzakach, wiec galopkiem - siuśki i co tam jeszcze. Ile razy taki pies może wychodzić :)????