Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Cos czuję, że Nes będzie dziś do rana na forum ;). Wszystko będzie dobrze i już niedługo będziesz miała w domu słodkiego paszczaka:)
  2. Chesterku, do góry psinka!! Pokazuj się, zbieraj pieniążki na lepsze życie :multi::multi::multi:
  3. Borysus ma bazarek z ogłoszeniami - jakby ktoś , kto ją dobrze zna, napisał jakiś krótki tekst to zamówię ??
  4. Tekilka Ma jakieś ogłoszenia?
  5. Ten bazarek dobry ponysł, tylko może go trochę rozreklamuj - jakiś banerek, wklej link w podpisie?
  6. Za psa , takiego malutkiego, to chyba mniej ?( nie wiem, nie jeździłam z psem). Może dowiedz się na PKS ile to wyjdzie? Coś dołożę.
  7. To sikanie jest związane ze stanem zapalnym czy z przerostem prostaty? Już kiedyś pisałam, że mój tak sikał w związku z prostatą i tylko po sterydach była poprawa, antybiotyk dostawał okresowo, jak dołączał sie stan zapalny. Obawaiam się, ze to sikanie, to już zostanie:(. Mój Cezar wytrzymywał 4-5 godzin i była nóżka podniesiona i 1,5 litra moczu na podłodze. W nocy to samo.
  8. Dziewczyny, ja jestem spłukana, a jeszcze przed chwilką obiecałam się dołożyc Chesterowi z legnickiego schronu - też na transport do domu. Powinnam mieć za kilka dni wypłatę, to jeżeli nadal będzie brakować ....ale to już chyba będzie po wszystkim?
  9. Borysus, a z nią autobusem nie dałoby by dojechać?
  10. Chesterku, na pewno jakiś grosik dołożę abyś mógł wreszcie znaleźć się w domu :). Kamila, majchętniej za kilka dni ( po wypłacie), ale jeżeli trzeba na już to pisz - 50 zł dołożę.
  11. Śliczna mała w ślicznej bluzie - ona tak dobrowolnie dała się ubrać?
  12. A ja od wczoraj wchodzę przez Mozillę, której nie lubię, bo ani pisać, ani emotikonek, ani nic :( - i teraz bez problemu. Mój Cezar, jak jeszcze był z nami, zaliczał kąpiel w wannie średnio raz na dwa lata:evil_lol: - raz że tego nie cierpiał, jedna osoba musiała cały czas pilnować żeby nie wyskoczył, dwa, że ciężko było go unieść i do wanny wstawić. I najczęściej po tych 2 latach, w ostatniej chwili przed kąpielą okazywałao się, że szampon był już przeterminowany, leciałam i kupowałam co było :) Dziewczyny, zajrzyjcie proszę, Zuzlikowa usiłuje wyciągnąć kolejnego benia - może ktoś coś dołoży [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98%21_pomocy%21_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy:modla::modla::modla:witaj"]http://www.dogomania.pl/threads/1866...a::modla:witaj[/URL]
  13. Na apel Gonzika przybiegam. Czemu tych bied tyle w koło :) Jak tylko dostane wyłatę prześlę 50zł jednorazowo, potem też na pewno coś dołożę. Na razie zaznaczam sobie - nie zdążyłam jeszcze przeczytać niczego poza pierwszą i ostatnią stroną.
  14. Bidula teraz już bezpieczna. On na pewno ma 8 lat ?- powiedziałabym, że jest, delikatnie mówiąc, trochę starszy ;)
  15. Nes, aż Ci zazdroszczę :) Moje koty nie chcą ze mną się kąpać ani spać :(
  16. Sunieczki, do góry!! Jak się ogarnę, to może w połowie tygodnia zrobię jakiś bazarek dla was :)
  17. Śliczna pannica ( choć to już chyba poważna pani :), piękne ma kolorki :)
  18. Biedny staruszek :( Jeżeli to aż takie nadziąślaki, to jego właściciel chyba za bardzo o niego nie dbał :(. Z drugiej strony, jeżeli ma coś z sercem, to bez narkozy trudno coś z tym zrobić
  19. Z zimno na siedzenie w krzakach, wiec galopkiem - siuśki i co tam jeszcze. Ile razy taki pies może wychodzić :)????
  20. To ja jeszcze tylko zajrzę ;). Dobrze że już wszystko pozałatwiane :loveu:. Taki ziąb, że strach wychodzić a juz w krzakach na pewno siedzieć nie będę :diabloti:
  21. Jeżeki jakaś kontrola miała by się doczepić :diabloti:, to raczej zmienię ;)
×
×
  • Create New...