Mam zapytanko czy jest możliwość rozdzielenia haszczaków , możliwe , że mam DT dla jednego . Chyba , że poszukiwane są tylko domki stałe to się muszę jeszcze skonsultować . W jakim są one wieku mniej więcej ??
A ja się przypominam z bazarkiem - 50% dla Trymera [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29[/URL]
Czekamy na foty wykąpanego przystojniaka :)
Na Lisia deklarowałam 15 zł, ale jak gdzieś już pisałam zrobiłam stałe zlecenie na 20zł - więc 5 zł jest dla Lisiowej.
I cały czas zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Książki-i-Włatcy-Móch[/URL]-)))
A ja się uporałam z bazarkiem dla Dropsika zatem zapraszam :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186150-Dla-Dropsika-różności-do-03.06-godz.-22.00[/URL]
Zapraszam na bazarek ( tym razem nie dla faflunów) :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726187#post14726187"]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726187#post14726187[/URL]. Między innymi dla psiaka z wątku który na poprzedniej str podesłała Mysza.
Nad bazarkiem dla Dropsika popracuję wieczorkiem :)
Zapraszam na bazarek - połowa pieniążków na Trymerka ( zmienię tytuł, bo myślałam, że nadal jest bezimienny)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PEGUSKA-I-BEZIMIENNY-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726062#post14726062[/url]
Zapraszam na bazarek - połowa na zakochaną parkę :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PEGUSKA-I-BEZIMIENNY-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726062#post14726062[/url]
[quote name='Nes2009']Maruda a może wszystkie bierzemy, co?
Taki spacer Kraków-Wrocław dobrze im zrobi. I nam tyż... cokolwiek to znaczy...[/QUOTE]
Zdążyłam przelecieć pobieżnie pierwsze trzy wątki i wpadam w depresję .Najchętniej wszystkie :), ale damy radę tyle spacerować?
[quote name='Nes2009']Maruda,nie widzisz że to z żalu? To płacz bo nie będziemy mogły wychodzić z Totikiem na spacerki. A Kapselkowi tak strasznie smutno. A już sie Marudo dogadałyśmy i byłoby tak fajnie. A tu masz. Totik ma ludzia...[/QUOTE]
Znajdziemy sobie innego do spacerków ;) Totik szczęśliwy będzie wyprowadzał swoją panią :) :)