Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Atos, do góry!! Niech cię wreszcie zobaczy ten ktoś, na którego czekasz :)
  2. To to co tam tak strasznie wyło, to byłaś Ty ????
  3. To ja wieczorkiem sikanie załatwię i tak idę szukać moich kotów, Dropsik mi pomoże :) Kamila, no to byłyśmy razem na sikaniu ;)
  4. Czekamy na relację ? Śpi jeszcze ??
  5. Mam zapytanko czy jest możliwość rozdzielenia haszczaków , możliwe , że mam DT dla jednego . Chyba , że poszukiwane są tylko domki stałe to się muszę jeszcze skonsultować . W jakim są one wieku mniej więcej ??
  6. Kapselku, jesteś bardzo tajemnicza :crazyeye: [SIZE=5]???[/SIZE]
  7. Górka :diabloti:, agresorze ty jeden, popraw się :mad:
  8. A ja się przypominam z bazarkiem - 50% dla Trymera [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29[/URL] Czekamy na foty wykąpanego przystojniaka :)
  9. Poster, popraw się :) . Ostrzegam, że mam do ciebie niedaleko :evil_lol::evil_lol:
  10. Bolsiku, zawsze można jeszcze skorzystać z edycji
  11. To od rana będziemy trzymać :) :) Tekila, uszy do góry!!
  12. To co , sikamy teraz u Dropsa?? Edycja - miał tu być cytat z Nes, ale coś go wcięło :(
  13. Mam jakiś kocyk, ale nie bardzo wiem co z tym zrobić - paczkę wysłać? Tam coś w tej chwili dojdzie?
  14. Jak niewiele trzeba, żeby nastąpiła taka zmiana - na pierwszych zdjęciach wyglądał na zmęczonego życiem staruszka a tu tryskający życiem młodziak :)
  15. Zapraszam na bazarek dla Dropsika [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186150-Dla-Dropsika-różności-do-03.06-godz.-22.00[/URL]-)))
  16. Na Lisia deklarowałam 15 zł, ale jak gdzieś już pisałam zrobiłam stałe zlecenie na 20zł - więc 5 zł jest dla Lisiowej. I cały czas zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Książki-i-Włatcy-Móch[/URL]-)))
  17. A ja się uporałam z bazarkiem dla Dropsika zatem zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186150-Dla-Dropsika-różności-do-03.06-godz.-22.00[/URL]
  18. Dropsiku, coś cicho u ciebie :(. I ciotka o tobie zapomniała, ale dzis na pewno będziesz miał nowy bazarek :)
  19. Zapraszam na bazarek ( tym razem nie dla faflunów) :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726187#post14726187"]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726187#post14726187[/URL]. Między innymi dla psiaka z wątku który na poprzedniej str podesłała Mysza. Nad bazarkiem dla Dropsika popracuję wieczorkiem :)
  20. Zapraszam na bazarek - połowa pieniążków na Trymerka ( zmienię tytuł, bo myślałam, że nadal jest bezimienny) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PEGUSKA-I-BEZIMIENNY-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726062#post14726062[/url]
  21. Zapraszam na bazarek - połowa na zakochaną parkę :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PEGUSKA-I-BEZIMIENNY-bazarek-do-05.06.-godz.22-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-W%C5%82atcy-M%C3%B3ch-%29%29%29?p=14726062#post14726062[/url]
  22. [quote name='Nes2009']Maruda a może wszystkie bierzemy, co? Taki spacer Kraków-Wrocław dobrze im zrobi. I nam tyż... cokolwiek to znaczy...[/QUOTE] Zdążyłam przelecieć pobieżnie pierwsze trzy wątki i wpadam w depresję .Najchętniej wszystkie :), ale damy radę tyle spacerować?
  23. [quote name='Nes2009']Maruda,nie widzisz że to z żalu? To płacz bo nie będziemy mogły wychodzić z Totikiem na spacerki. A Kapselkowi tak strasznie smutno. A już sie Marudo dogadałyśmy i byłoby tak fajnie. A tu masz. Totik ma ludzia...[/QUOTE] Znajdziemy sobie innego do spacerków ;) Totik szczęśliwy będzie wyprowadzał swoją panią :) :)
×
×
  • Create New...