Mój Cezar dożył 14 lat ( w awatarze ma 13) i nie miał siwizny, świetnie się trzymał. Ale nie ma co porównywać warunków w jakich żył z życiem Gero. Gero na pewno jest młodszy.
Ale tytuł zmienić można. Na miesiąc trzeba 300zł? Z bazarku zostanie chyba około 90 - 95zł. Dam na pierwszy miesiąc 50 - to będziemy już miały 145zł/ I myślimy co dalej.
Zofia, może spróbuj im wytłumaczyć, że jak załatwią budę, to pozostanie im spać pod mostem :evil_lol:
Trzymam kciuki za socjalizację groźnych :lol: panienek. Pomalutku ale do przodu :)
Co kilka dni podczytuję, ale ostatnio miałam ograniczony dostęp do kompa. Zgłaszam się po otrzymaniu info na pw. Nie wiem jak mogę pomóc? Przelew na wrzesień ( o ile już nie poszedł) wstrzymam.
Wczoraj zobaczyłam jego zdjęcie na wątku Bilbusia i płakać mi się chciała patrząc na tą bidę.....a dziś taka wiadomość.
SĄ NA TYM ŚWIECIE JESZCZE DOBRZY LUDZIE :loveu::loveu::loveu:
Dziękuję za zaproszenie. Poszło 30zł na nr konta z pierwszego postu.
Sunie śliczne. Dobrze że już bezpieczne. Teraz tylko jak najszybciej dobry domek:thumbs::thumbs:
[URL="http://img838.imageshack.us/i/dsc01213t.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8633/dsc01213t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Co słychać u kosmicznego psa :p ?
Szczylu :loveu: jesteś lżejszy o kilka deko :multi::multi: Teraz galopkiem po nowy domek.
Szczylek się pewnie nie pogniewa jeżeli zaproszę na bazarek dla Lego z legnickiego schronu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192022-Misz-masz-kosmetyki-ciuszki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Lego-do-12.09.-do-godz.-22[/url].
Akacha, nie lepiej zbierać albo na konta darczyńców ( będą wiedzieli co wpłynęło i co można już zapakować i wysłać ), albo na moje i potem przelać całość?