Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Podlewamy kwiatki. :grins:
  2. [quote name='xxxx52']ojej jaka reinkarnacje przeszedl nasz rycerzyk[/QUOTE] Dziewczyno, weź się opanuj. Po co zaśmiecasz takimi postami wątek. Jesteś na dogo niby tyle a nie wiesz takich prostych rzeczy.. Może po prostu uważniej czytaj.
  3. [quote name='Kajusza']Killerek chyba znów w schronie: [URL]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=0[/URL] ID 2612 :-([/QUOTE] No niee...........
  4. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qOZGpTE2WGA/UTcWPR-oBVI/AAAAAAAAFF8/alysa8QSxsk/s640/DSCF6946.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cCJcx7Ir16o/UTcWP59z4aI/AAAAAAAAFGA/Z6ttzR5HSaI/s640/DSCF6948.JPG[/IMG]
  5. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SEIDAYJh4to/UTcWLo6P9CI/AAAAAAAAFFQ/FLxyPRoqdW4/s512/DSCF6930.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1s_AkbXARcQ/UTcWNB19xDI/AAAAAAAAFFg/fU8GKxLjs1o/s512/DSCF6932.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XJ0z0wE2H-A/UTcWMUmUB9I/AAAAAAAAFFY/Dt0DH4RTQ_w/s640/DSCF6931.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0WWd8A3G928/UTcWOF9P1bI/AAAAAAAAFFo/-Aeblq28hPo/s640/DSCF6941.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RK2bQ-oRYb4/UTcWOqj9sgI/AAAAAAAAFFw/2XIjoUiFBl0/s640/DSCF6943.JPG[/IMG]
  6. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Cnn6W1P0FrM/UTcWG1eVyaI/AAAAAAAAFEs/0kqy1mvpHBU/s640/DSCF6912.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wq_SEt1n6CU/UTcWHmZyc9I/AAAAAAAAFEw/RSnolPrYYug/s640/DSCF6914.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qgl0vDxA1r8/UTcWIolNLrI/AAAAAAAAFE4/5o3degZ0NRg/s640/DSCF6915.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z-dx3VahjWM/UTcWJgEQUHI/AAAAAAAAFFA/KQYwj5fMYL8/s640/DSCF6917.JPG[/IMG] Żaba z Kumplem. :grins: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QA2cja4Ah8M/UTcWKnSbKXI/AAAAAAAAFFI/S8BNyTb-lAg/s512/DSCF6929.JPG[/IMG]
  7. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8CZ1w2ewCJ0/UTcWDy7I_LI/AAAAAAAAFEQ/pXkm6MaV0wg/s640/DSCF6900.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-23jGZfT3foQ/UTcWD2fE3eI/AAAAAAAAFEI/GXQko0zsGMc/s640/DSCF6901.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FnaC7kz7FeQ/UTcWD6tmISI/AAAAAAAAFEM/vdsHNPUqUBY/s640/DSCF6903.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LzBbLbc4Gsk/UTcWGrwDUQI/AAAAAAAAFEg/6MzUXA--mtU/s640/DSCF6906.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-81_nygSdmc4/UTcWGxdFWhI/AAAAAAAAFEk/6_wCLY92JNw/s640/DSCF6908.JPG[/IMG]
  8. No weź się bój. :evil_lol: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0078-2_zps409bd7ee.jpg Cudnie wyglądają. :)
  9. Jakie to radosne dziecię jest. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. no, no chłopaku. :razz::loveu::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-qP8UbogZxFo/UTYlHhzJLHI/AAAAAAAADLQ/f-Ejxpz2reM/s533/IMG_6573.CR2.jpg[/url]
  11. Wszystkiego najlepszego dla "szkraba". :new-bday::new-bday::BIG::BIG: Jakie to było malutkie. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Dużo, dużo zdróweczka!
  13. [quote name='rashelek']Baaaaaardzo się cieszę z takich dobrych nowin, wspaniale, że idzie ku lepszemu!!! :loveu: :D[/QUOTE] noooooooo. :loveu:
  14. I weź się nie zakochaj. :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img248/6039/dsc06587h.jpg[/url]
  15. Mogłabym ciągle patrzeć na to zdjęcie, piękne. :loveu::loveu: [url]http://img29.imageshack.us/img29/5334/dsc0210rr.jpg[/url] Powodzenia Tijka!
  16. [quote name='Błyskotka']Piękne niebo :)[/QUOTE] Nie ma dnia, bym nie podeszła do okna i patrzyła na niebo, jest tak pięknie. :) [quote name='monia&nero'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-p5ryOwN2vXE/UTHxirmnq_I/AAAAAAAAFBI/VnidTPFF4zA/s640/DSCF6875.JPG[/URL] piękny profil :)[/QUOTE] Dziękujemy. :):) [quote name='unikatowydiament']super:multi:[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Nareszcie :smile:[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Super :) To najlepsza wiadomość jaką dzisiaj usłyszałam :)[/QUOTE] [quote name='Jessica89']to świetna wiadomość :multi:[/QUOTE] [quote name='marra']Trzymamy kciuki za babcię!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Dzięki dziewczyny, nawet nie wiecie, jak ja się ciesze, fakt, że babcia przez 5 lat będzie teraz brała tabletki hormonalne, ale jak ma jej to pomóc to niech bierze. Nawet ostatnio z mamą zauważyłyśmy, że babcia troszkę ma włosów na głowie, mało, ale jednak coś! :) Po prostu jestem dumna z babci i strasznie się cieszę, ze prawie po wszystkim! :multi: Z dziadkiem Marka też lepiej, leży w szpitalu, ale się trzyma, można z nim dłużej porozmawiać, sam więcej mówi, także jest się z czego cieszyć. :)
  17. LISEK Olsztyn Lisek jest mieszańcem owczarka niemieckiego, drobniejszym jednak i mniejszym od przedstawicieli rasy. Grzeczny, spokojny, opanowany, taki nieco wyciszony... Ma blisko dziesięć lat i długo już czeka na swoją szansę... Nikt po niego nie przychodzi, cały czas domem jest mu schroniskowy kojec... Lisek jest psem bardzo towarzyskim, przyjaznym i łagodnym, ufnie zaglądającym w oczy, przyjacielskim do ludzi a do tego również przystojnym.
  18. [url]http://images34.fotosik.pl/581/a18c735bf6c6be22med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='bety'] Kruk jest znacznie większy, ma potężniejszy dziób, jest czarny bez fioletowego połysku (gawron ma połysk), ogon klinowato zakończony (u gawrona jest prosty). Poza tym kruk jest dość rzadkim ptakiem i trudno go spotkać (na pewno nie w mieście). :) [/QUOTE] Dzięki wielkie. :):)
  20. Jak obserwuje wszystko. :)
  21. [quote name='Patik'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-h7Z_LSBBNnI/UTHxfkn3lEI/AAAAAAAAFAs/GXfxSEDkS1c/s640/DSCF6869.JPG[/URL] jak on cudowna :D pozdrawiamy tak na dobry początek wiosny :)[/QUOTE] Noo, jest pięknie. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PLAX2RETupU/UTWgeXCu6aI/AAAAAAAAFDk/Kd3zVt2ac6o/s640/DSCF6938.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_lI6-RKRk14/UTWgfbYssYI/AAAAAAAAFDw/g_3smE2jvtY/s640/DSCF6972.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-R4CdkDAuBX8/UTWgfJzOmFI/AAAAAAAAFDs/jmhDrx6apXs/s640/DSCF6975.JPG[/IMG] [quote name='Ty$ka']Cześć :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-dJtDP3JaLLU/UTJgvRbJymI/AAAAAAAAMMQ/QQUK30ZawmA/s640/DSC_0346.JPG[/URL] jaaaakie piękne toto :loveu: Biorę :p[/QUOTE] Heja. :) A Bierz! :diabloti: [quote name='magdabroy'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-dJtDP3JaLLU/UTJgvRbJymI/AAAAAAAAMMQ/QQUK30ZawmA/s640/DSC_0346.JPG[/URL] a skąd takie cudo trafiło do schronu? :crazyeye:[/QUOTE] Na razie na kwarantannie, został oddany. Szkoda słów. :( [quote name='kalyna']Coraz więcej, przepięknych psów trafia do schronu... masakra :shake: jak ja kiedyś byłam to był 2 podhalany, kaukaz, hasky, i coś malamuto, kilka ONków.. a przecież nasz schron jest mały :shake: A co wejdę do galerii to Żabcia ma fotki na kanapie... ta to ma klawe życie :lol: A jak tam na studiach?[/QUOTE] Nawet nie chcę wiedzieć, co będzie działo się w wakacje.... Bo Żaba to mistrz i ma to co chce. :diabloti: Ciężko, szczególnie mikrobiologia, babka to jakiś żart chyba. Nic nam nie tłumaczy, bez sensu.. Ale i tak jakbym teraz zrezygnowała to bym siedziała w domu i się nudziłam, także na razie jestem i się uczę. [quote name='marra']Wszystkie zdjęcia piękne !!! Żabcia to niezły grubasek ;) ale mordkę ma kochaną. Przykro mi z powodu dziadka Marka ale tak jak ktoś już wcześniej napisał, kiedy są przerzuty do płuc to niestety trzeba się przygotować....bo to już faza ostatnia :( mój dziadek też tak miał niestety, ale dobrze jest to sobie poukładać wcześniej w głowie, że tak się stanie. Kiedy już był tylko leżący to moja babcia zaczęła się powoli przygotowywać...i powiem Ci Phase, że podziwiam ją bo kiedy już zmarł poradziła sobie duuużo lepiej niż my i w zasadzie to ona pocieszała nas.[/QUOTE] Nie mam jak jej odgrubasić, bo na długie spacery nie możemy chodzić.:shake: Jak na razie jest niby dobrze.. Ale co będzie to nikt nie wie. :( A dzisiaj babcia ma ostatnią chemię. :multi::multi: Jadę z babcią później do szpitala.
  22. [quote name='xxxx52'] Czy ktos odwiedzil pieska i moglby zdac relacje o piesku i o jego postepach w socjalizacji.[/QUOTE] [quote name='caryca26']Ucieszył się jak zawsze szaleniec mały:) Wycałował mnie całą , parówki wciągnął , poprzytulaliśmy się ale siostrę prawie dziabnął:) Prawie ale tak naprawdę to zamiast od razu chapnąć poprostu ostrzegawczo pokazał ząbki , że nie ma już ochoty na pieszczoty co i tak jest dużym postępęm bo wcześniej poprostu doskakiwał i gryzł bez ostrzeżenia. [/QUOTE] [znaki.....]
  23. [quote name='Abietis']A kto to tak biedną Żabcie przywiązał do słupa...?:shake:;) Bardzo ładnie Ci się pies komponuje z pościelą :)[/QUOTE] Bo inaczej się nie da. :diabloti: A tak serio to prawda, bo Żabę strasznie peszy aparat, jak schylam się do zrobienia jej zdjęć to ona podchodzi do mnie, że nic nie wychodzi. Kiedyś postaram się to nagrać. Z czystą pościelą. :roll::diabloti:
  24. [quote name='Sonka95']Hej :) To jest boskie :loveu: księżniczka :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-h7Z_LSBBNnI/UTHxfkn3lEI/AAAAAAAAFAs/GXfxSEDkS1c/s640/DSCF6869.JPG[/URL] Widzę , ze Żabcia tez ma informacje o zaczipowaniu przy obróżce :)[/QUOTE] A żebyś wiedziała, że księżniczka mała. :lol: Ależ oczywiście, że ma. :grins: Dlatego często jak wychodzimy i ma szeleczki założone to dołączam też obróżkę (bo na niej tylko jest znaczek).
×
×
  • Create New...