Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='kalyna'] my się tam cieszymy z zimy :multi::diabloti:[/QUOTE] To dawaj teraz zimowe foty. :evil_lol:
  2. :placz::placz::placz::placz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZcJ5rJsTwtM/UT4evVkG79I/AAAAAAAAFPQ/CfplD0Hhu-Q/s640/DSCF7189.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MmEe7Pr79Bo/UT4evKpl8II/AAAAAAAAFPM/gX81199eHPg/s640/DSCF7190.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YanfLK5tL5s/UT4evDRcysI/AAAAAAAAFPY/LUrIRIp36OM/s640/DSCF7192.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n3HwIfd7fsM/UT4ew8VQ_YI/AAAAAAAAFPk/fgIJ1B0T0H0/s640/DSCF7193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Whh8k5VbLHQ/UT4ew0xu4kI/AAAAAAAAFPo/izCr50I6DKM/s640/DSCF7194.JPG[/IMG]
  3. [quote name='Ty$ka']Ode mnie zaś możesz wziąć zimnicę :p [/QUOTE] Ode mnie bezustannie padający śnieg i wichurę. :grins:
  4. Jakie fajne fotki. :loveu::loveu:
  5. [quote name='dOgLoV']hejka ;) słodziaste fotki :loveu:[/QUOTE] Hej. :) Dzięki. :) [quote name='Sonka95']Ja ja kocham z tą gumeczką :loveu: :loveu::loveu:[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-6NiUFSCYyYM/UT30IabA8PI/AAAAAAAAFN8/TeLZV6fKFgM/s640/DSCF7175.JPG[/URL][/QUOTE] Miło. :loveu: :loveu::loveu: [quote name='bira']Ej tam pulpet ;-)mięśnie ma wyrobione ;-)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A w ogóle to się nie pochwaliłam, że wujek Marka zadzwonił i w sobotę jedziemy do Gietrzwałdu na turniej siatkówki. :multi: I jesteśmy już zapisani do składu. :)
  6. Jesteśmy z Tobą maleńka...
  7. [quote name='dOgLoV'] musze to nastepnym razem nagrać , będe udawała że jej zdjęcie robię a nagram filmik :diabloti:[/QUOTE] Nagraj, nagraj!! :) [url]http://ingrus.net/tibet/pics/medium/123/med_4bc762d1db51c.jpg[/url] o kurde.. Piękny!
  8. [quote name='dOgLoV'] Najlepsza jest jak sie powie "Marysia uśmiech " to staje z takim uśmiechem patrzy sie w obiektyw i wydaje dzwieki " hyhyhy hyhyhy " i tak aż sie nie pstryknie zdjęcia :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Normalnie takie dzieci to uwielbiam.:loveu:
  9. [quote name='Angi']phase, skąd ty jesteś? :grins:[/QUOTE] Olsztyn. A co? :razz:
  10. [quote name='Ty$ka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-khu3_-5umUo/UT30KB3KNvI/AAAAAAAAFOY/6VbBd9JYYBE/s640/DSCF7181.JPG[/URL] kucyczek i jej mina :lol: Hehe, jaka sierotka :lol: :loveu:[/QUOTE] Myśli sobie, "ale Ty Aga jesteś żena". :diabloti:
  11. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Y1SOpzmwkEk/UT30KTwpx7I/AAAAAAAAFOc/NwOwB0TXzs8/s640/DSCF7182.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qrBCg2AjGi8/UT30KjNINdI/AAAAAAAAFOg/rxaE0Wmsr7Q/s640/DSCF7184.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ViVdsX-mxrc/UT30Lv0Um6I/AAAAAAAAFOo/xrbWqxMd9Zc/s640/DSCF7185.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TQTnbLTbZck/UT30MAR3v4I/AAAAAAAAFO0/exqSwQ71H00/s640/DSCF7186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mE9EFXM3oQE/UT30MXrajJI/AAAAAAAAFO4/HcaywiqiCwA/s640/DSCF7187.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-crO7qIl_jE4/UT30HqoZfrI/AAAAAAAAFN0/96BzX5vrcyI/s640/DSCF7173.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z9PS-eiazZE/UT30HyTeDtI/AAAAAAAAFOE/SxAASY5Ras8/s640/DSCF7174.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6NiUFSCYyYM/UT30IabA8PI/AAAAAAAAFN8/TeLZV6fKFgM/s640/DSCF7175.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IQNTSxofUa0/UT30I_BKflI/AAAAAAAAFOI/fhdAzypLKxc/s640/DSCF7179.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-khu3_-5umUo/UT30KB3KNvI/AAAAAAAAFOY/6VbBd9JYYBE/s640/DSCF7181.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bv6_UCcDDLc/UT30FFKsgJI/AAAAAAAAFNY/DkwA70NBLO8/s640/DSCF7118.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EIYFHFeES1Q/UT30DSeYUgI/AAAAAAAAFM4/smFQDz_jXjw/s640/DSCF7112.JPG[/IMG] Roleta. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DevPEArRIhE/UT30F2CMfzI/AAAAAAAAFNk/8Jpodgxwypo/s512/DSCF7119.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vCLSVxlW0XI/UT30F6Q70EI/AAAAAAAAFNg/1qFwMHz-ixA/s512/DSCF7121.JPG[/IMG] No i Pulpecik. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Zwl_Ic0NcNs/UT30GhXmgeI/AAAAAAAAFNo/tRgThMxy-9A/s640/DSCF7172.JPG[/IMG]
  14. :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tHzoSNFxmlk/UT30B4y3dHI/AAAAAAAAFMo/PBPf_IFJPW8/s640/DSCF7104.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pQ6iykxiM08/UT30B9aeHHI/AAAAAAAAFMw/kk5eFAQ2tr4/s640/DSCF7109.JPG[/IMG] Cudowny pokoik. :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nwsVdhoA5pY/UT30B2CaAWI/AAAAAAAAFMs/sExHa58cELo/s512/DSCF7111.JPG[/IMG] Francisław. :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TG8zkWQlubE/UT30ENOeYrI/AAAAAAAAFNE/B1kGzFhW-O0/s512/DSCF7114.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PrgUgPYQAZ4/UT30EREqivI/AAAAAAAAFNI/T6tcuRSVHbY/s512/DSCF7117.JPG[/IMG]
  15. [url]http://imageshack.us/a/img831/9922/20130311120635.jpg[/url] jak szczeniak. :loveu: [url]http://www.temysli.pl/demot/0_0_0_321965945_middle.jpg[/url] bardzo ładnie napisane.
  16. [quote name='Błyskotka']Piękne zdjęcia :)[/QUOTE] Dziękuję. :)
  17. piękny, po prostu piękny! [url]https://lh6.googleusercontent.com/-eMO5jcD2AGk/USpHnqxFs6I/AAAAAAAAL0E/x-oo4PQ1tQw/s640/IMG_1422.JPG[/url]
  18. Jeny co za świat.... Dobrze, że nic poważnego Ci się nie stało, ale mam nadzieję, że z nogą będzie lepiej.
  19. [quote name='marra']O kurcze Phase ale Ty masz pięknie w okolicy ! Zazdroszczę bardzo bardzo :( Miło byłoby się wybrać w taki teren na końskim grzbiecie :)[/QUOTE] Nooo! Nawet sama bym wybrała się tam na koniu. :) [quote name='Molowe']zajebiste tereny :)[/QUOTE] Nie powiem, że nie. :lol::grins: [quote name='marra']Kochani proszę zajrzyjcie czasem, może coś Wam wpadnie w oko a jeśli nie to prosimy o podniesienie ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240041-CD-DVD-książki-kosmetyki-Jeansy-za-dług-za-leczenie-panleuko-do-16-03?p=20576070#post20576070[/URL][/QUOTE] Już lecę. ;)
  20. Słodycz. [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/857921_426049697477951_1025652547_o.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: A cóż to za mina. :razz: [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/8659_420858587997062_864389266_n.jpg[/url]
  21. [quote name='bety'] Ciepłe pozdrowionka z mroźnej stolicy dla wszystkich. [/QUOTE] Odwzajemnione z zasypanego Olsztyna. :)
  22. [quote name='Asz79']a niby starsi powinni być mądrzejsi ...[/QUOTE] i dawać przykład... :shake:
  23. [quote name='Sonka95']Jak pięknie :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8GZ6_uc83SI/UTyW3T5BkKI/AAAAAAAAFKo/RW8UuLqIpGI/s640/DSCF7062.JPG[/URL][/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Wooow, ale widoki :loveu:[/QUOTE] Nawet Marek nie marudził i nie chciał wracać. :grins::) [quote name='Ptysiak']Ale piękne zdjęcia :loveu: No nie... dobijacie mnie z tym śniegiem Wszyscy :( czy tylko u mnie nie chce spaść? :(:(:([/QUOTE] Ja myślałam, że do nas śniegus nie dojdzie a jednak. :( Koszmar jakiś. Bez przerwy pada. Jest tak straszny wiatr, że Żabol idzie z zamkniętymi oczami. :shake: A zabieraj tego śniegu ile chcesz! :evil_lol: [quote name='bira']Jak Zabcia ma 10 lat to aą jestem krolowa angielska ;-) Świetnie się dziewczyna trzyma :-) A widoczni masz piękne :-) U nas też pogoda do kitu .. a było już tak fajnie. .[/QUOTE] Ja też się dziwie, bo w swoim życiu chorowała może z 2/3 razy i jeszcze ten wypadek z quadem. Żeby jej było lepiej, to znosimy ją na rękach ze schodów. Do lasku mam niecałą minutę i nie zaprzeczę, że jest w nim pięknie.:loveu: Ja myślałam, że już wiosna idzie a tu psikus. :shake:
×
×
  • Create New...