-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
One wszystkie CUDA! :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Idealne. :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
phase replied to marra's topic in Już w nowym domu
Powodzenia na akcji! ;) -
LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!
phase replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
On to jak takie psie dziecko po prostu. Jest rewelacyjny! -
[quote name='dOgLoV'] była wiosna przyszła zima :flaming: [/QUOTE] :modla::modla::modla: Oby do mnie zima nie dotarła, ale wietrzysko mamy straszne. Miłego weekendziochu. :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theoś jest mistrzem min, serio, co na niego patrzę to z inną, lepszą minką. :loveu: Miłego i ciepłego dzionka życzymy. :) -
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
A jak z Gruzją, lepiej, jeśli chodzi o socjalizację, jej lęk? Ona jest naprawdę nieziemska, niby kundel, ale jest piękniejsza od nie jednego rasowca.. -
[quote name='rashelek'] Dzisiaj dostaliśmy propozycję krycia Cekinem od... pani weterynasz, która pół roku temu wmawiała mu dysplazję ;) Świat pełen jest hipokryzji.[/QUOTE] O dżizys......:shake:
-
Tequila uczy się od Nera. :evil_lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-eOZtAlK5ZSM/UTdzciAUETI/AAAAAAAACWo/ua1HoEw74oc/s640/DSC04729.JPG[/url] Cudaśne fotki a mała to już powoli wcale nie taka mała. :cool3:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Miłego, ciepłego dzionka życzymy. :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-aZAIvrSYYTI/UTdWKSf9ZnI/AAAAAAAAFHg/zVeIRAlVVQs/s640/DSCF7014.JPG[/URL] opalanko :) Gdzie tę mordkę wsadziła? :diabloti:[/QUOTE] W bagno. :diabloti: Ale najśmieszniejsze jest to, że na smyczy była i szła za mną, bez problemu potem odwracam się, patrzę i nie poznaję psa i tak ją trochę umyłam, a po południu znowu to samo... [quote name='Jessica89']jak się w słoneczku wygrzewa :loveu:[/QUOTE] Uwielbia słonko. :) Tak jak Kovu. :)
-
Hej. :) Ale cudne fotki. :loveu: Aż samej mi się chce nad morze. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-31Z8ZP0q4dg/UTeEIk5xTAI/AAAAAAAABDo/4EhtE36MrlU/s512/Rewa%206.03.13r%20016.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dzień dobry. :):)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--P06ng76etA/UTdWRUGibjI/AAAAAAAAFI4/3PMI2X3lTcQ/s640/DSCF7044.JPG[/IMG] Nie mogę spać, mam na 12 a wstaje po 8. :shake: Jeszcze jutro i weekend. :loveu:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Oq66r0GdpRU/UTdWOfmrWiI/AAAAAAAAFIU/RY7m6w56THA/s640/DSCF7027.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6i9GrZyDmac/UTdWOy8NhPI/AAAAAAAAFIc/Hj5fhn0fcKc/s640/DSCF7032.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QfG0v0q0IFQ/UTdWPcVp2sI/AAAAAAAAFIg/hfMGONHgCoU/s640/DSCF7036.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VkelrcXpKoc/UTdWQUaddXI/AAAAAAAAFIs/3OVl2AmlIpU/s640/DSCF7037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7Jt9z_1cafY/UTdWRHDt0LI/AAAAAAAAFI0/kMyR8TbVXpo/s640/DSCF7043.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DvOWekZ8rjQ/UTdWL_CvcCI/AAAAAAAAFH8/dsatOisfG1s/s640/DSCF7016.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ht7RuurcoNQ/UTdWMO3dJ7I/AAAAAAAAFHw/HWF1BTd8Mlg/s640/DSCF7017.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TuaoSDohw_4/UTdWMfXF-0I/AAAAAAAAFH0/uvilkztizBM/s640/DSCF7018.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t1Z4kuzmtrY/UTdWNRXDWCI/AAAAAAAAFIE/XurmnVtrpj8/s640/DSCF7021.JPG[/IMG] Nawet nie pytajcie jak ona to zrobiła. :modla: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AOZWO6wloTg/UTdWOEqyBmI/AAAAAAAAFIQ/O8Tmbe_TM5Y/s640/DSCF7025.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kbwdLVx8MrI/UTdWHeKeqPI/AAAAAAAAFG8/Efk0vDq7igk/s640/DSCF6990.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jyMbvjxutho/UTdWHtEn7YI/AAAAAAAAFHE/XFqdsJKsDXI/s640/DSCF7001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dVpnp1tW7NA/UTdWIfz0tII/AAAAAAAAFHI/ybgo0_gL-IM/s640/DSCF7005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_2e-i8X6uFc/UTdWJ8GGf6I/AAAAAAAAFHY/F4Q4Ja5T9Ik/s640/DSCF7012.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aZAIvrSYYTI/UTdWKSf9ZnI/AAAAAAAAFHg/zVeIRAlVVQs/s640/DSCF7014.JPG[/IMG]
-
[quote name='bety']Oby jak najwięcej było dobrych wieści o zdrowiu babci i dziadka. :) Pzdr[/QUOTE] Dzięki bety. :calus: A ku ku. :grins: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Kla63nfI-ZQ/UTdWFU1qiPI/AAAAAAAAFGo/fmZ9tvNIS2I/s640/DSCF6983.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3c6NcrXL-RQ/UTdWFSWgIBI/AAAAAAAAFGg/S4VAdfRYkmA/s640/DSCF6984.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nNP5wxLmolw/UTdWFRdtB8I/AAAAAAAAFGc/ULvIhweQKWI/s640/DSCF6985.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PSAYJCOwWBE/UTdWGJUI9zI/AAAAAAAAFGs/yiPh1TN2E8A/s640/DSCF6988.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vnQCw7lGmK8/UTdWGoO2-SI/AAAAAAAAFG0/dlJ-ve__sRM/s640/DSCF6989.JPG[/IMG]
-
[quote name='Sonka95'] Super , ze się podoba :)[/QUOTE] Inaczej być nie może. :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-81_nygSdmc4/UTcWGxdFWhI/AAAAAAAAFEk/6_wCLY92JNw/s640/DSCF6908.JPG[/URL] jakiego ma kucyka :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] To kucyczek! :diabloti: [quote name='Błyskotka']He He fajny ten kucyk :)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Jakie słodkie zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. :):loveu: [quote name='rashelek'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-LzBbLbc4Gsk/UTcWGrwDUQI/AAAAAAAAFEg/6MzUXA--mtU/s640/DSCF6906.JPG[/URL] ojej :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-SEIDAYJh4to/UTcWLo6P9CI/AAAAAAAAFFQ/FLxyPRoqdW4/s512/DSCF6930.JPG[/URL] aaa rozpłynęłam się!!! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] łooo :loveu: [quote name='marra'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-81_nygSdmc4/UTcWGxdFWhI/AAAAAAAAFEk/6_wCLY92JNw/s640/DSCF6908.JPG[/URL] antenka :D[/QUOTE] Żeby miała lepsza równowagę. :evil_lol: [quote name='Sonka95']Jak słodko się przytula do kumpla :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-0WWd8A3G928/UTcWOF9P1bI/AAAAAAAAFFo/-Aeblq28hPo/s640/DSCF6941.JPG[/URL][/QUOTE] Nakryłam ich na tym. :grins: O 17 jeszcze mykam na zajęcia do 19, jutro od 13 do 19, w tym 15 min przerwy. :roll: Pięknie u nas. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aJGlOJiI-tI/UTdWJ5jCcMI/AAAAAAAAFHc/uR_b2ZL4otY/s640/DSCF7013.JPG[/IMG]
-
patrząc na nich jest ubaw po pachy. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/--FeEp1r91Po/UTcOX2dmPBI/AAAAAAAACUI/JqJfDHQawOg/s800/WP_20130305_003.jpg[/url]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[url]http://img717.imageshack.us/img717/1363/1042578.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: