Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. A co to, co to. :cool3: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-KG4E1W5sdh4/USno3sCkkDI/AAAAAAAADrA/ajLlTM0FG3E/s640/DSC_0042%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url]
  2. Najbardziej zwrócił moją uwagę ten kot między nimi. :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00977_zps327fd7b5.jpg[/URL]
  3. [url]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/21774_433454870066222_1498752428_n.jpg[/url] :klacz::klacz:
  4. danavas (autorka wątku )- bez problemu zmieni tytuł wątku, czy są propozycje jakieś? Jak nie to sama wymyśli. ;)
  5. [quote name='magdabroy']Moja bratowa też się bała combi :D ale brat postawił na swoim i kupił jej forda focusa combi ;) Bardzo szybko się przyzwyczaiła i stwierdziła, że wcale nie jest tak źle ;) A teraz jeździ jeszcze większym autem, bo oplem zafirą ;) Tak więc, nie bój się combi ;)[/QUOTE] My mamy ford focusa. :) Ja to z mamą bardziej gustujemy w suzuki Grand Vitara. :razz: Z resztą ja rzadko co jeżdżę autem, więc nie mam zbytnio jeszcze wprawy, ale przyznam, że lubię jeździć autem. :)
  6. [quote name='Sarunia-Niunia']Phhase, na fotkach z dziećmi jest Tramp w swoim nowym domku, nie Tibonek... On biduś nadal samotny....[/QUOTE] Nie doczytałam, że to Tramp. :shake: Zdziwiłam się trochę, że takie zdjęcia Tibonka mogłyby być z domku.. Wybaczcie. :oops:
  7. I raczej już się nie dowiemy co z psem. Niestety ludzie dadzą zwierzęta, pokażą je, ale po tym zapomną napisać co dalej..
  8. Powodzenia psiaki w nowych domkach. ;)
  9. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-8Ek-fY5M8wM/USezxTskISI/AAAAAAAACVI/BsThZTti2gI/s600/image007.jpg[/url] faktycznie bardzo ładny. ;)
  10. Heeja. :) Piękne foteczki. :loveu: Nie będę cytować, bo chyba bym wszystkie wzięła. :lol:
  11. [url]http://img23.imageshack.us/img23/6217/1040788.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dawno nie byłam na wątku, gdzie było tak dużo zdjęć. :)
  12. Zdjęcie Tibonka z dzieciakami warto dać do ogłoszeń! :)
  13. [url]http://images.tinypic.pl/i/00337/wjxokyt7zgoc.jpg[/url] zakochałam się. :loveu: Uszy obłędne. :loveu:
  14. Tu wygląda bardzo ładnie. :) [url]http://imageshack.us/a/img593/9651/naddsiaq111.jpg[/url]
  15. [quote name='Lu_Gosiak']Labek wlasnie wyrusza do Psanatorium:multi::multi: uffffffffffffff..od rana siedze jak na szpillkach ale udalo sie:lol:[/QUOTE] Cudowne wieści!
  16. [quote name='magdabroy'][B][SIZE=2]Volkswagen Sharan[/SIZE] [SIZE=2];)[/SIZE][/B][/QUOTE] My mamy zmieniać auto, tata chce combi, ale ja zdecydowanie na nie, bo bym bała się parkować, bo to spore auto jak Wasze, ale przynajmniej wszystko się zmieści. :)
  17. Ooo wpadam na frytki. :cool3: U nas już nie pada, ale śniegu sporo....
  18. [quote name='Aleksandra95']jaka skupiiona :)[/QUOTE] i zadowolona. :)
  19. Dzień dobry. :)
  20. Cześć Liderku. :) Może warto tytuł wątku zmienić? :cool3:
  21. [quote name='maryg22']Tylko trochę stare szczenię :evil_lol: [/QUOTE] Wyrośnięte. :evil_lol:
  22. [quote name='rashelek']Trzymaj się jakoś na tych studiach, łączę się z Tobą w bólu ;) Żabci się cała głowa do tego pudełka mieści :lol: Różyczka jak długo stoi, znaczy, że szczerze dana ;) Ja w zeszłym roku na dzień kobiet dostałam od A., trzymała się ponad tydzień a zwiędła w dniu, kiedy się pokłóciliśmy :P[/QUOTE] Dzięki. :) Razem raźniej. :lol: A jak ona ta głową przekręcała, taki skręt. :diabloti: :grin: [quote name='Sonka95']Zapisz Żabcie na kastingi do reklamy :cool3: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-pgs-PNLIVco/USYcItzIzII/AAAAAAAAE2c/EC01k_6hvKY/s640/DSCF6787.JPG[/URL] Sonia tez uwielbia serki oblizywać i zawsze jej zostawiam :D[/QUOTE] Byłaby sławna. :grins: [quote name='Ty$ka']Żabcia Pożeracz Jogurtów :lol:[/QUOTE] I kości na podwórku. :mad: Myślałam, że ostatnio nie wiem co jej zrobię.... [quote name='magdabroy']Mój brat ma ONka ze schroniska ;) Był wzięty jako 3 miesięczny szczeniak ;) Jak zabraknie Lumpka albo Tory to na pewno będzie kolejny pies/kot :) W domu zawsze miałam zwierzęta i innej opcji nie biorę pod uwagę ;)[/QUOTE] A kot jeszcze będzie, czy tylko psiaki? :) Ja jeszcze dziś idę na zajęcia i do 17:30.... W PIĄTEK! :roll:
×
×
  • Create New...