-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
A co to, co to. :cool3: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-KG4E1W5sdh4/USno3sCkkDI/AAAAAAAADrA/ajLlTM0FG3E/s640/DSC_0042%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url]
-
Najbardziej zwrócił moją uwagę ten kot między nimi. :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00977_zps327fd7b5.jpg[/URL]
-
[url]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/21774_433454870066222_1498752428_n.jpg[/url] :klacz::klacz:
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
phase replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Cudowny widok! :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Moja bratowa też się bała combi :D ale brat postawił na swoim i kupił jej forda focusa combi ;) Bardzo szybko się przyzwyczaiła i stwierdziła, że wcale nie jest tak źle ;) A teraz jeździ jeszcze większym autem, bo oplem zafirą ;) Tak więc, nie bój się combi ;)[/QUOTE] My mamy ford focusa. :) Ja to z mamą bardziej gustujemy w suzuki Grand Vitara. :razz: Z resztą ja rzadko co jeżdżę autem, więc nie mam zbytnio jeszcze wprawy, ale przyznam, że lubię jeździć autem. :) -
I raczej już się nie dowiemy co z psem. Niestety ludzie dadzą zwierzęta, pokażą je, ale po tym zapomną napisać co dalej..
-
Powodzenia psiaki w nowych domkach. ;)
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-8Ek-fY5M8wM/USezxTskISI/AAAAAAAACVI/BsThZTti2gI/s600/image007.jpg[/url] faktycznie bardzo ładny. ;)
-
Heeja. :) Piękne foteczki. :loveu: Nie będę cytować, bo chyba bym wszystkie wzięła. :lol:
- 1616 replies
-
[url]http://img23.imageshack.us/img23/6217/1040788.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dawno nie byłam na wątku, gdzie było tak dużo zdjęć. :)
-
[url]http://images.tinypic.pl/i/00337/wjxokyt7zgoc.jpg[/url] zakochałam się. :loveu: Uszy obłędne. :loveu:
-
Tu wygląda bardzo ładnie. :) [url]http://imageshack.us/a/img593/9651/naddsiaq111.jpg[/url]
-
LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!
phase replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']Labek wlasnie wyrusza do Psanatorium:multi::multi: uffffffffffffff..od rana siedze jak na szpillkach ale udalo sie:lol:[/QUOTE] Cudowne wieści! -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy'][B][SIZE=2]Volkswagen Sharan[/SIZE] [SIZE=2];)[/SIZE][/B][/QUOTE] My mamy zmieniać auto, tata chce combi, ale ja zdecydowanie na nie, bo bym bała się parkować, bo to spore auto jak Wasze, ale przynajmniej wszystko się zmieści. :) -
Ooo wpadam na frytki. :cool3: U nas już nie pada, ale śniegu sporo....
-
[quote name='Aleksandra95']jaka skupiiona :)[/QUOTE] i zadowolona. :)
-
[quote name='maryg22']Tylko trochę stare szczenię :evil_lol: [/QUOTE] Wyrośnięte. :evil_lol:
-
[quote name='rashelek']Trzymaj się jakoś na tych studiach, łączę się z Tobą w bólu ;) Żabci się cała głowa do tego pudełka mieści :lol: Różyczka jak długo stoi, znaczy, że szczerze dana ;) Ja w zeszłym roku na dzień kobiet dostałam od A., trzymała się ponad tydzień a zwiędła w dniu, kiedy się pokłóciliśmy :P[/QUOTE] Dzięki. :) Razem raźniej. :lol: A jak ona ta głową przekręcała, taki skręt. :diabloti: :grin: [quote name='Sonka95']Zapisz Żabcie na kastingi do reklamy :cool3: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-pgs-PNLIVco/USYcItzIzII/AAAAAAAAE2c/EC01k_6hvKY/s640/DSCF6787.JPG[/URL] Sonia tez uwielbia serki oblizywać i zawsze jej zostawiam :D[/QUOTE] Byłaby sławna. :grins: [quote name='Ty$ka']Żabcia Pożeracz Jogurtów :lol:[/QUOTE] I kości na podwórku. :mad: Myślałam, że ostatnio nie wiem co jej zrobię.... [quote name='magdabroy']Mój brat ma ONka ze schroniska ;) Był wzięty jako 3 miesięczny szczeniak ;) Jak zabraknie Lumpka albo Tory to na pewno będzie kolejny pies/kot :) W domu zawsze miałam zwierzęta i innej opcji nie biorę pod uwagę ;)[/QUOTE] A kot jeszcze będzie, czy tylko psiaki? :) Ja jeszcze dziś idę na zajęcia i do 17:30.... W PIĄTEK! :roll:
-
Dzień dobry. :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with: