-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='Molowe']ale ładnie i bardzo fajny kolor podłogi :)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Jakie ładne panele ;)[/QUOTE] [quote name='Abietis']Świetna podłoga :) i dywan chyba mięciutki?[/QUOTE] Dywan , trochę oczojebny. :diabloti: Ale jest super i miękki. :) Panele to już w ogóle najlepsze. :loveu::loveu::loveu: [quote name='Sonka95']Ale u was ładnie po remoncie :) kolor paneli jest boski :loveu:[/QUOTE] Dziękuję. :grins: [quote name='Ty$ka']Bardzo mi przykro z powodu Dziadka Marka :( Trzymajcie się tam ciepło, Kochani. Fajnie pokój się reprezentuje, a ile ten dywan zmieści kurzu i piasku przyniesione przez Żabcię 8) :D[/QUOTE] Z dziadkiem lepiej, o wiele lepiej, jutro nowe badania będą robić, porównywać przed chemią co było. Oj tam, oj tam, ważne, że jest pięknie. :grins::evil_lol: A moja babcia czuje się bardzo dobrze. :) Jakby w ogóle nie miała chemii..
-
[quote name='masdamerka'] Przydałoby się tu jakieś zdjęcia wstawić, wieczorem się tym zajmę :razz:[/QUOTE] Nie zaprzeczę. :evil_lol:
-
[url]http://img16.imageshack.us/img16/6684/p1000427eh.jpg[/url] jaki duży klocek. :evil_lol:
-
Jaki fajny avatarek sobie sprawiłaś. :):)
-
łoooooo [url]https://lh4.googleusercontent.com/-pRbs3enK3k0/UTNRExCB9wI/AAAAAAAADHs/kYJ9FwyYV60/s640/DSC_0528-2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='magdabroy']Nie chcę Cie martwić, ale rak płuc jest (chyba) na pierwszym miejscu śmiertelności na raka :( Moja mama właśnie miała raka płuc, a potem były przerzuty do mózgu :( Chciałabym Cię pocieszyć i napisać, że będzie ok z dziadkiem Marka, ale chyba trzeba się przygotować na najgorsze :(:(:([/QUOTE] Właśnie słyszałam o tym mózgu, że są przerzuty. Wiem, Madziu, wiem. Ciężko mi samej, bo chodzi najbardziej o to, że na świecie naprawdę są ludzie.. nawet czasem nie można ich człowiekiem nazwać, a tacy wspaniali mają takie problemy. :( O 14 Marek jedzie do dziadka a po 15 u mnie będzie. [quote name='Błyskotka']Miłego weekendu :) U nas dzisiaj piękna wręcz wiosenna pogoda :) Trzymam kciuki.[/QUOTE] Dziękujemy chow-chowki. :) I wzajemnie oczywiście. ;) Będzie dobrze, bo do cioci jedziemy a tam pół rodzinki się zjedzie. :) Remoncik bliżej końca... :grins::grins: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--Truk0XsADQ/UTHxwnGau6I/AAAAAAAAFCg/v6FBDvTqUMY/s512/DSCF6892.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LNL5gV1jI0o/UTHxzFzHruI/AAAAAAAAFC0/Dbe7MKN2FFM/s512/DSCF6894.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jlvhy_ZCQ5I/UTHxzhKJsTI/AAAAAAAAFC4/elYItl02Ry4/s512/DSCF6895.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jFrRBfRYHTs/UTHx0yRIrCI/AAAAAAAAFDA/ybh7Hh0gxFs/s640/DSCF6896.JPG[/IMG]
-
[quote name='kalyna'] Aga znalazłam tylko ciut taniej...niestety to nowa książka i bestseller, więc i tania tak szybko nie będzie :shake: http://www.taniaksiazka.pl/zycie-pi-yann-martel-p-338544.html Dziękuję kochana. ;) [quote name='zmierzchnica'] "Życie Pi" nową książką nie jest, ja ją czytałam chyba... hm, 4 lata temu? Jakoś tak ;) Ale teraz film wyszedł, i to oscarowy, więc będzie drożyzna na pewno...:roll: Warta kupna?.
-
słodkości. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-_IsYp5XvJz0/UTG94rCzvkI/AAAAAAAADtY/Ke90pf9fV0U/s640/DSC_0055%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jaki Theoś zadowolony. :) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_9797_zps8e6b8954.jpg mój brat kupił swojemu chrześniakowi podobną zabaweczkę. :) -
Dzień dobry Oscareczki. :) Życzymy miłego weekendu. ;)
-
[quote name='Ty$ka']Tak, tak... przecież to chihuahua :evil_lol:[/QUOTE] I to miniaturka. :evil_lol:
-
[quote name='Sarunia-Niunia']Ale fajna fotka: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Zd0gDgDSj5M/US-Vyc1Hr8I/AAAAAAAAE-g/IjedPrP3L58/s640/DSCF6857.JPG[/URL] - w cierpliwym oczekiwaniu na kąpiel;) Jak zawsze zostawiam dla Żabci mizianka i buziaczki :)[/QUOTE] Dziękujemy. :) Odwzajemniamy. :loveu: [quote name='Ty$ka']Wiosnę wyczuwam :D I Żabka chyba też :D Oj biedactwo, niedobra pańcia wsadziła ją do mycia :( Taka tragedia się stała, że aż musiała położyć się spać i zapomnieć o tym wszystkim :lol:[/QUOTE] Żabcia to przede wszystkim widzi słońce i już jest happy. :loveu: Ale zapomniała, bo niedobra, zła Pańcia dała ciasteczko dziś i kawałek paszteciku. :grins::evil_lol: [quote name='dOgLoV']widzę że i u was odwilż na całego :lol: żabcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A nooo. :multi: Chociaż dziś przez jakieś 10 min padał śnieg!! :crazyeye: Trochę się porobiło ostatnio... :( Tak w skrócie dziadek Marka wyleczył raka krtani, ale niestety rak się pojawił znów i przeszedł na płuca, od 8 ma 22godzinną chemię, nie wiadomo co będzie. Zawsze była z niego "baryłka" a teraz waży 47 kilo....... Lekarz powiedział, że trzeba przygotować się na wszystko, ale dziadek Marka o tym nie wiedział, jednak on sam powiedział (do swojego syna, Pana Roberta), żeby sprzedali jego samochód i pochowali go koło rodziców.. Mi aż samej w środku źle, smutno.. Wszystko okaże się tej nocy.. Chociaż z moją babcią jest dobrze. Jutro mamy jechać do mojej cioci , bo ma imieniny , ale zobaczę jak będzie z dziadkiem Marka , bo jak (odpukać) źle to posiedzę z Markiem, by nie był z tym sam.. Postaram się jutro lub w niedzielę poodwiedzać.:)
-
[quote name='Molowe'] księżniczka księżniczka,ma to podobno po właścicielce :evil_lol: Wiadomo zawsze może być gorzej i to mnie póki co pociesza ale zaczął się dzisiaj nowy miesiąc może przyniesie nareszcie coś dobrego :p teraz chyba każdy nie ma na nic czasu musimy poczekać do Wielkanocy... No szykujemy się na rower to najczęściej albo pakujemy się do [B]Olsztyna[/B] albo lasek aniołowski tak żeby mogła sobie bez smyczy biec spokojnie :lol: a rolki to promenada,aleja brzozowa w zeszłym roku,Mirów no i na działce naszej dużo ale najlepiej nauczyć psa że nie może Cie wyprzedzać i zabiegać drogi i ogółem się pilnować wtedy spokojnie puszczasz ją i sobie jedziesz a przynajmniej u nas Molly biegnie wtedy tuż przy nodze ;)[/QUOTE] No tak jaki Pan taki pies. :cool3: Łooo, czyżby do mojego Olsztyna?. :razz:
-
[quote name='Lili8522']Rottweiler ze schroniska w Bielsku- Białej może ktoś pomoże? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/dscn2315i.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1766/dscn2315i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/dscn2314k.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3472/dscn2314k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/dscn2311w.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3209/dscn2311w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Lili, a Ty nie chcesz rottka?.
-
[quote name='Sonka95']Może coś zjadła na spacerze i dlatego wymiotowała ... ja ciebie pociesze , ze ja dziś w pracy od 9 do 18 siedzę :shake: ten czas tak wolno mija[/QUOTE] Zjeść na pewno nie zjadła, bo prawie ciągle była na spacerze, nibykarmą zwymiotowała.. To faktycznie mnie pocieszyłaś. :lol::evil_lol: [quote name='Błyskotka']Ale macie jeszcze dużo śniegu :)[/QUOTE] To zależy gdzie, akurat byliśmy na jakimś osiedlu, gdzie wiosna chyba o nich nie pomyślała. :diabloti: U mnie już nie ma śladu po śniegu, ale za to błota dostatek. :lol:
-
[quote name='Sonka95']Hej :) Jak dużo fotek :multi: W poszukiwaniu wiosny :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Sm8FcKTj_8s/US-VpVvpR-I/AAAAAAAAE9I/bc4ocwNNXPs/s640/DSCF6836.JPG[/URL] Odpoczynek po spacerku i kąpieli :cool3: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-QtadobMzF0k/US-V1YysQVI/AAAAAAAAE_I/6DZIxJZX_z0/s640/DSCF6867.JPG[/URL][/QUOTE] Cześć. :) Troszkę się zebrało. :) A spacer był, oj był. Tylko wiatr mocny wieje, ale lepszy to niż żeby miał padać śnieg. [quote name='magdabroy']Ile zdjęć Żabki :crazyeye: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Vh5RPU6OvBI/US-VuYCIfJI/AAAAAAAAE9o/wwpxt4JuJdU/s640/DSCF6840.JPG[/URL] jak ładnie :loveu:[/QUOTE] A noo. :grins: Dziękuję. :) Żabka mi wczoraj 2 razy zwymiotowała, ale dobrze się czuje i wygląda. Nie mogę dać wpisu do profilu, czemu? :shake: Dziś piątek a o 14 do 17:20 siedzę na uczelni, świetnie. :roll:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e20DAw9HUAQ/US-VxXxgBiI/AAAAAAAAE-Q/TpHhGkoQ4QQ/s512/DSCF6853.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nUb2nu-p_ls/US-V0Zk33VI/AAAAAAAAE-8/DIEtxUEQlm4/s640/DSCF6862.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XGbnPhXMVgg/US-V1MzfPgI/AAAAAAAAE_M/h_5jrGwlnTw/s640/DSCF6864.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QtadobMzF0k/US-V1YysQVI/AAAAAAAAE_I/6DZIxJZX_z0/s640/DSCF6867.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lUZ3gw5Hm8g/US-VwxgiYDI/AAAAAAAAE-M/Rj1ugtKSA3k/s640/DSCF6850.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zd0gDgDSj5M/US-Vyc1Hr8I/AAAAAAAAE-g/IjedPrP3L58/s640/DSCF6857.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Cm25_Me3Ouw/US-VyyQAPSI/AAAAAAAAE-k/5M6JRRj5GpA/s640/DSCF6858.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6sBA-o3xY3U/US-VzEGin3I/AAAAAAAAE-s/lLGLOLg_jO0/s640/DSCF6860.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-afeyu1mcO3U/US-VzgKTpzI/AAAAAAAAE-0/JVHWdQJ1-zE/s640/DSCF6861.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vh5RPU6OvBI/US-VuYCIfJI/AAAAAAAAE9o/wwpxt4JuJdU/s640/DSCF6840.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aPyuXxc-5Qg/US-VvGACq8I/AAAAAAAAE9w/YwKPaCMR77Q/s640/DSCF6841.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Wd10WLyVDxk/US-Vu8jCEBI/AAAAAAAAE9s/LOoJxEU3C0E/s640/DSCF6843.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_HyGl7xm-xw/US-VvmwOENI/AAAAAAAAE94/718Py3Db1QY/s640/DSCF6847.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Qk7LWTyY7ns/US-Vwt1ct9I/AAAAAAAAE-I/Bl9fynPAIjs/s512/DSCF6849.JPG[/IMG]
-
Dzień doberek. :) Marysiaczek. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01015_zps7d671d99.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jYnkHFL1mrA/US-VodAQihI/AAAAAAAAE9A/JQHvHjmvwFc/s640/DSCF6833.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Sm8FcKTj_8s/US-VpVvpR-I/AAAAAAAAE9I/bc4ocwNNXPs/s640/DSCF6836.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y2vIuzt6aaw/US-VqOvYQ7I/AAAAAAAAE9M/lwcmBj90wFM/s640/DSCF6837.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-as_dR8WG6Ng/US-VtFxE7iI/AAAAAAAAE9Y/ejy2YWqjtt8/s512/DSCF6838.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MGrK6vE4NVs/US-VtNf3ezI/AAAAAAAAE9c/_llRoiOXSLA/s512/DSCF6839.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Jg2yX-Mzi3w/US-Vj-YHVEI/AAAAAAAAE8Y/iHcG15l8hZU/s640/DSCF6823.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_0xqVOJyawE/US-Vkt_T21I/AAAAAAAAE8g/_6CrwzfLyq0/s640/DSCF6824.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EnY6MfaNH2I/US-VldIohXI/AAAAAAAAE8o/sq15apkM0f4/s640/DSCF6825.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yP9iwmK2CRI/US-VmjEcRGI/AAAAAAAAE8w/WYcTxmQy1II/s640/DSCF6828.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZQm3OOe4dVo/US-Vn0MqNYI/AAAAAAAAE84/vJISgQ_et0U/s640/DSCF6830.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-APyZt9kDAZs/US-VdAPKM4I/AAAAAAAAE7s/8mN5-Fdx72k/s640/DSCF6816.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I8gSIDUVAsc/US-VdwWbFMI/AAAAAAAAE70/hCiw6jOByLk/s640/DSCF6817.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iiv7jKL4l04/US-Vhv9wcSI/AAAAAAAAE8A/CM2L_ReA_q0/s640/DSCF6819.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kfdEuubGjBY/US-Vh1RQyAI/AAAAAAAAE8M/HTEThia61WI/s640/DSCF6822.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p1KUrH4mQ4k/US-Vh50-M_I/AAAAAAAAE8E/lLQ6E1-ylb0/s512/DSCF6821.JPG[/IMG]