-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7DJqu4eeo4U/US-VZQ6O6JI/AAAAAAAAE7U/LKwmraTSbAo/s512/DSCF6810.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DTOqFOaFK7E/US-VZbXIT7I/AAAAAAAAE7M/SeOn4Qf5UqI/s512/DSCF6811.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fjYA00flLko/US-VZQYavLI/AAAAAAAAE7Q/jF8fxiLNKWQ/s640/DSCF6813.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--j_HgHlshPg/US-VbedvEBI/AAAAAAAAE7g/x8VUKuIR_34/s640/DSCF6814.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JuPLnZKfy9k/US-Vc-LOSwI/AAAAAAAAE7o/6c8dAWrBm6E/s640/DSCF6815.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1SSNDSIEigI/US-VRP22aLI/AAAAAAAAE6g/4M0CoH7uESw/s640/DSCF6800.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V6CjZU5CcXI/US-VSCtwaPI/AAAAAAAAE6s/qGbUMluZ6lQ/s640/DSCF6801.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FKD3oGdrbGU/US-VUy5suVI/AAAAAAAAE64/UTYH8MhjvdY/s640/DSCF6803.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-s82kGYuq-Ig/US-VUwN7DSI/AAAAAAAAE60/MPgPbqItHBk/s640/DSCF6807.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jZqDXtC130Q/US-VVOPYTyI/AAAAAAAAE68/RKOMw-8isUg/s640/DSCF6809.JPG[/IMG]
-
[quote name='marra']Hello-dobre :D[/QUOTE] Ej serio! Kopiuje coś, chcę wkleić i nagle "Hello!" :roll: Ale dobra już wszystko OK, to mata grubasa. :grins: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y46fiJoy9xQ/US-VOvnEq4I/AAAAAAAAE58/vYra7gzBgCY/s640/DSCF6794.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_k86KL4hZLk/US-VOhM2DTI/AAAAAAAAE6A/rk99HuF6GcI/s640/DSCF6795.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ec2KpeUf-hY/US-VOonvreI/AAAAAAAAE6E/s6lTbbdW4us/s640/DSCF6796.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FJ8A-yb-1zI/US-VQT4CTYI/AAAAAAAAE6U/RnuUKZ6LnR4/s640/DSCF6797.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zsHzFa_yRu0/US-VQ68tCbI/AAAAAAAAE6c/0459So_PztA/s640/DSCF6798.JPG[/IMG]
-
kuwa. kuwa. kuwa. Chciałam właśnie wkleić fotki, ale jak kopiuje coś to wyskakuje mi "hello". :angryy: Spróbuję jeszcze później.
-
Stefek trzymaj się!
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
phase replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lusiu kochana trzymaj się malutka! -
A jaki poważny wyraz pyska. :cool3:
-
Uszka jak radary na pierwszym zdjątku. :)
-
Dzisiaj chyba będę musiała zawieźć indeks do biura leśnictwa (jak jeszcze czynne będzie), więc może i Żabkę wezmę ze sobą, postaram się zrobić jakieś fotki, bo jest tak pięęęęęęknieeee. :loveu::loveu::loveu:
-
Po fotkach widać, że fajny spacer. :) Buziak najlepszy! :evil_lol::loveu:
- 173 replies
-
- bordercollie
- collie frisbee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alinko, napisz mi jeszcze proszę gdzie najczęściej kupujesz książki? Poszukuję "Życie Pi", ale na empik.com kosztuje ok. 29zł a na matras.pl 28 zł, ale chyba przesyłka też kosztuje?. Wiem, wiem, niby złotówka różnicy, ale może są jeszcze tańsze księgarnie. :hmmmm:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Uwielbiam oglądać ten duet. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_9846_zpsfbaeea00.jpg[/url] -
Cześć Oscareczki :)
-
Już prawie wiosna i będzie można fotosić i fotosić. :grins::loveu:
- 1616 replies
-
[quote name='Sonka95']U nas też robi sie wiosna :D[/QUOTE] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/52577049/1/square/80b74492a7.jpeg?v=1[/IMG]
-
[url]http://img171.imageshack.us/img171/7531/img3948y.jpg[/url] jaka księżniczka. :loveu:
-
Nie chodzi o to, po co wrzucać takie ogłoszenia, skoro dalej nie ma się wieści odnośnie psa i nie wiadomo co z nim.
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
phase replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzień doberek. ;) -
Ach :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://s017.radikal.ru/i411/1302/4c/8d5707bc25ac.jpg[/url]
-
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
phase replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u Twisterka.. -
Spora ona jest. :)