Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Heja. :):hand:
  2. [quote name='maryg22'] 'Daj smaka...' :lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img831/7754/zdjecie663.jpg[/IMG] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jakie cudne szelki ma, świetnie w nich wygląda!
  3. Żeby i taki super domek trafił się Tibonkowi!!
  4. [quote name='Niemila']podrzucam:)[/QUOTE] Po co podrzucasz ten wątek?
  5. Bardzo ładna stronka. :)
  6. Jaka torpeda. :) https://lh4.googleusercontent.com/-Ov0ljkt0GG0/UTtCf_JJbYI/AAAAAAAAH_s/ve2sHh9vPCE/s628/P1010691.JPG
  7. Jakie piękne. :) [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/tulipany_zps30068c20.jpg[/url]
  8. Ale robi wrażenie, nie mogę przestać na nią patrzeć! :crazyeye: [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559757_524348744283970_1265349348_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559757_524348744283970_1265349348_n.jpg[/url]
  9. Wszystkiego najlepszego Tinko! Oby jak najwięcej tych roczków! :) :BIG::tort::new-bday:
  10. Hej kochane. :) U nas pada śnieg. Jest minus 10, wiatr wieje. do d.py. :placz::mad: Nauki mam full, mam lenia a muszę iść jeszcze szukać pędów na dendrologię. :shake: Ale chociaż mam super roletę, która nie przepuszcza światła, więc jak człowiek się wysypiam a nie słońce mnie budzi o 7. :loveu:
  11. Aż się ciepło robi widząc takie zdjęcia. :):)
  12. Do nas już też zima doszła. :(
  13. [quote name='phase']Olsztyn [B]BUBA [/B][SIZE=3][FONT=Arial]Buba została przywiązana do drzewa na pętli autobusowej. Takie brutalne, bezduszne porzucenie musiało być dla niej wielkim szokiem, bo w schronisku jest przerażona, smutna, całe dni spędza w budzie. Dopiero wyprowadzona z boksu na spacer ożywia się, sama podchodzi do człowieka i prosi o głaskanie i odrobinę czułości. Zagubiona i zdezorientowana Bubulka ma około sześć lat, jest zdrowa, łagodna i ... taka bezbronna i nieszczęśliwa... [/FONT][/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CqRzq5_UMgw/UMTQONb5RdI/AAAAAAAAGbg/ygzg3wIqfpU/s640/DSC_0372.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5VevEefYTLQ/UMTQPNSzjyI/AAAAAAAAGbo/sWWxhYJfGME/s640/DSC_0375.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GJyKlD8XAFc/UMTQPyL-BKI/AAAAAAAAGbw/22HX2ahEkDc/s640/DSC_0376.JPG[/IMG][/QUOTE] [B]Zapraszam na bazarek dla Buby. [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240638-Od-kartek-po-ciuchy-czego-tu-nie-ma-na-BUB%C4%98-z-Olsztyna-do-22-marca-ZAPRASZAM[/url]
  14. phase

    Duffel

    Jak się widzi takie coś to od razu się chce wejść. :) [url]http://i3.fmix.pl/fmi56/99edc16e000c0111513b8525/zdjecie.jpg[/url] Ale u Was pieknie. :loveu:
  15. A teraz znowu zapowiadają zimę... :(
  16. [quote name='ania z poznania']Bingo :), dzięki!!!![/QUOTE] Nie ma sprawy. ;)
  17. Najważniejsze, że miał spacerek. :)
  18. [quote name='ania z poznania']Dziewczyny, kojarzycie Karolcię z Konina....? Jaki ona miała nick dokładnie? Karolcia i co dalej...?[/QUOTE] Może chodzi o Karolcia_ko5 ?
  19. Fajna ta obróżka. ;)
  20. O jenyyyyyyyyyyyyyyy. [url]http://img688.imageshack.us/img688/7499/090320131112.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Właściwie to ile latek ma Sonia?.
  21. Takie piękne a tak malutko. :loveu:
  22. Ciotki w tygodniu wyślę kasę na Tymonka, 15 zł, ale zawsze coś.. Z konta Marek Głosek.
  23. Trzymam kciuki, żeby chłopakowi się poszczęściło!
  24. Jaki zadowolony pycholek. :):)
  25. [quote name='wolf122']Tyson, ok 2 letni psiak,owczarek belgijski. Widac ze zle traktowany na widok smyczy pokornie sie kladzie. Widac ze mial zlamane zebro :( Mimo to bardzo ufny, zywiolowy, spragniony ruchu. Uwielbia dzieci, na koty nie zwraca szczegolnej uwagi. Kontakt -665 887 812 p.Marta Wstawiłam chłopaka jeszcze na wątek owczarków belgijskich.
×
×
  • Create New...