[quote name='phase']Olsztyn
[B]BUBA
[/B][SIZE=3][FONT=Arial]Buba została przywiązana do drzewa na pętli autobusowej. Takie brutalne, bezduszne porzucenie musiało być dla niej wielkim szokiem, bo w schronisku jest przerażona, smutna, całe dni spędza w budzie. Dopiero wyprowadzona z boksu na spacer ożywia się, sama podchodzi do człowieka i prosi o głaskanie i odrobinę czułości.
Zagubiona i zdezorientowana Bubulka ma około sześć lat, jest zdrowa, łagodna i ... taka bezbronna i nieszczęśliwa...
[/FONT][/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CqRzq5_UMgw/UMTQONb5RdI/AAAAAAAAGbg/ygzg3wIqfpU/s640/DSC_0372.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5VevEefYTLQ/UMTQPNSzjyI/AAAAAAAAGbo/sWWxhYJfGME/s640/DSC_0375.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GJyKlD8XAFc/UMTQPyL-BKI/AAAAAAAAGbw/22HX2ahEkDc/s640/DSC_0376.JPG[/IMG][/QUOTE]
[B]Zapraszam na bazarek dla Buby.
[/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240638-Od-kartek-po-ciuchy-czego-tu-nie-ma-na-BUB%C4%98-z-Olsztyna-do-22-marca-ZAPRASZAM[/url]