Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Maciek777']Czaki w jakiś dziwny sposób aparat zawsze widzi i stara się go unikać, a gdy się jest bez niego to aż po butach depcze, tak chce być blisko:) [/QUOTE] Pasowałby do mojej Żaby, ona robi dokładnie to samo. :niewiem:
  2. [quote name='dOgLoV'] film z serii " spadaj kobieto ja śpię " :diabloti: [/QUOTE] Neron wymiata. :evil_lol: Lisia mordka. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01163_zpsf7d37e54.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jaki kucol, prawie jak Żabcia. :grins::evil_lol: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/miaukunowo/DSC01287_zps6f5446f6.jpg[/url] Marysia jest najlepsza! :):loveu: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/miaukunowo/DSC01292_zps121c1802.jpg[/url]
  3. O ku.wa [url]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201303/1362884834_frglqu_600.jpg[/url] :roflt::roflt:
  4. Do Was też śnieg dotarł?. :razz:
  5. [quote name='wilczka']http://www.facebook.com/photo.php?fbid=542206409152783&set=pb.472848726088552.-2207520000.1362954268&type=3&theater czy atene (ta z przodu-jasniejsza i bardziej kudlata) mozna podciagnac pod mix onka??????? Wg mnie mało ma z ONka.
  6. Mod na pewno może zmienić tytuł, trzeba tylko do nich napisać, ja mogę, ale na jaki?.
  7. [quote name='Besti']A to zdjęcia z dzisiaj? Dlaczego u Was nie ma zamieci śnieżnej pytam się ja, tylko jest tak ładnie!?!?:angryy:[/QUOTE] Zamień się. :modla: [url]http://img843.imageshack.us/img843/9551/1042663.jpg[/url] u nas też tak jest. Ciągle sypie, sypie, sypie. :placz:
  8. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SmgIVt7Y1QI/UTyW_q_yaKI/AAAAAAAAFL4/QHU4hOoNBbE/s640/DSCF7074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-s5TzJil9K-4/UTyW_kLN0rI/AAAAAAAAFL0/--djWVnBOOE/s640/DSCF7085.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-75N2hKxZqSg/UTyXBa_O8jI/AAAAAAAAFMI/Pnssp1uGr8o/s640/DSCF7087.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lT7cWLic3Kk/UTyXBxIf5MI/AAAAAAAAFMM/viFgi4YwMEw/s640/DSCF7088.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IuX6TNg563I/UTyXCOvL1DI/AAAAAAAAFMQ/ipSko0jHtTE/s640/DSCF7089.JPG[/IMG]
  9. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yya7oRM4roY/UTyW5hvW-hI/AAAAAAAAFLI/ARdjXQRLHtk/s640/DSCF7067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_NtKNC2l6E0/UTyW63S2dvI/AAAAAAAAFLQ/4MR42ohTFF4/s640/DSCF7068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DIjB2MF7LGU/UTyW8P0cT0I/AAAAAAAAFLc/aY7b0OBbc1U/s640/DSCF7069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RuCZOJ1u2bg/UTyW8ZhlyOI/AAAAAAAAFLg/U3TOZFKO0tw/s640/DSCF7070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jpoWwTMg-tk/UTyW-zdsKiI/AAAAAAAAFLo/Ssf5HsmshvI/s640/DSCF7073.JPG[/IMG]
  10. A wczoraj było taaak pięknie. :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8GZ6_uc83SI/UTyW3T5BkKI/AAAAAAAAFKo/RW8UuLqIpGI/s640/DSCF7062.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hJrX_mWbN9E/UTyW3YTa14I/AAAAAAAAFKs/iEv_1CNrffA/s640/DSCF7063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Xort_CuMUU4/UTyW3sHZEoI/AAAAAAAAFKw/99lhNpOk9GY/s640/DSCF7064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yXreT8ypLZw/UTyW47nXHiI/AAAAAAAAFK8/JWMghdh3OVg/s640/DSCF7065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LZlXE56mvhI/UTyW5cSLkbI/AAAAAAAAFLE/ollPGvNIIrk/s640/DSCF7066.JPG[/IMG]
  11. [quote name='zygmaasia']Serdecznie dziękuję, pewnie przeoczyłam ten punkt:razz:[/QUOTE] nie ma sprawy, wolałam uprzedzić, by mod się nie przyczepił. :)
  12. Rinuś........
  13. Emcia......
  14. [quote name='Lu_Gosiak']labek na lancuchu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1727/f61fcc8e778eb4f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240224-LABEK-w-kolczatce-na-łańcuchu-pilnie-do-zabrania-zbieramy-na-hotelik-POMOCYY[/URL][/QUOTE] Dostał szansę, pojechał do hoteliku, może ktoś się dorzuci?
  15. [quote name='phase']Więcej fotek Dżamala [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GePu-6ZZcf8/UR1Q_QmLXrI/AAAAAAAAHG8/SQzEFIqetVw/s640/DSC_0080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IxQbnSRE5ZE/UR1RAs_Ny2I/AAAAAAAAHHQ/NArJJdrKOHs/s640/DSC_0085.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eV9GE-2eszg/UR1RBswaeWI/AAAAAAAAHHY/ydges7wPIVc/s640/DSC_0088.JPG[/IMG][/QUOTE] Dżamal w nowym domu.
  16. [quote name='rashelek'] Właśnie się zagapiłam i nie poznałam własnego wątku w subskrypcjach :lol:[/QUOTE] :cool2: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-d4C1grT_GWE/US94vpAVzTI/AAAAAAAAFHU/isY1Uruw5u4/s640/28%20lutego%20%286%29.JPG[/url] giń! :diabloti: [SIZE=1]To ja po cichu pytam, czemu Cekin ma kolczatkę, pewnie już pisałaś o tym, ale nie pamiętam.:oops:[/SIZE]
  17. Takie piękne psy bez domu. :(:shake:
  18. zygmaasia wklewaj po 5 fotek do jednego postu - tak jest w regulaminie. Blackowi nie można się nie oprzeć. :loveu:
×
×
  • Create New...