-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[url]http://img825.imageshack.us/img825/7649/dsc06937k.jpg[/url] beztrosko. :)
-
Cheeba cudo. [url]http://img715.imageshack.us/img715/9074/dsc0122cv.jpg[/url] :loveu: Po prostu elegancja Francja! [url]https://lh3.googleusercontent.com/-F0BbSb7hcwg/UQa2c6CpC4I/AAAAAAAAHn8/wb-AB9mQMjE/s640/DSCF3934.JPG[/url]
-
Stówka! :new-bday::BIG:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wybacz, że dopiero teraz z życzeniami, ale nie miałam kiedy napisać, wszystko naj, naj najlepszego!! :calus: Ile pięknych fotków. :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Fl8iwk79vMM/USyegYwobVI/AAAAAAAAE44/rlmRtDQoARo/s640/SAM_1000.JPG[/URL] buziaczek :evil_lol:[/QUOTE] Słłiiittt buziak. :D [quote name='Sonka95']jak słodko :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-lB2RyYv6E68/USyeUcLQfMI/AAAAAAAAE3s/re0FLoyhvcQ/s640/IMAG0106.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='dOgLoV']słodziaki :loveu:[/QUOTE] Strasznie. :loveu::loveu::loveu: [quote name='Błyskotka']Ale zabawa :)[/QUOTE] Na całego. :) [quote name='Ty$ka']Cześć Żabki :) Ależ cudna sucz :loveu: Zakochałam się :loveu:[/QUOTE] Hejka. :) A no. :grins: [quote name='marra']A cóż to za psinki ??[/QUOTE] Dorka (w typie amstaffa) to suczka, która 5/6 lat temu trafiła do schroniska. Był to pierwszy psiak w typie TTB, z którym wychodziłam, opiekowałam. Była przewspaniała, wypuszczałam ją, a ona się słuchała, umiała podstawowe komendy. Naprawdę, kochana sunia. No i dzięki niej pokochałam wszystko co ma w sobie bull. Zawiozłam ją do aktualnego domu, ma najlepszy dom na świecie! z Pawłem mam cały czas kontakt. Dzisiaj na 14 i do 17:20. :shake: W przyszłym tyg. już 3 koła. :placz: U nas wiosna. :multi:
-
Hej Wam. :) [url]http://i49.tinypic.com/16th6v.jpg[/url] :loveu:
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sZqLNhkHpag/USyedyVLe-I/AAAAAAAAE4Y/jG6RNT0n6t8/s640/SAM_0937.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Fl8iwk79vMM/USyegYwobVI/AAAAAAAAE44/rlmRtDQoARo/s640/SAM_1000.JPG[/IMG] I prawie rodzinka w komplecie. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pNRBKROOsBs/USyegYIF1TI/AAAAAAAAE40/94qgwND5XLI/s640/SAM_0964.JPG[/IMG]
-
Nie mam kiedy usiąść dłużej na dogo, w ogóle na necie, teraz wróciłam z zajęć a za godzinę znowu mykam na uczelnię i do 19... U nas remont, nie wiem jaki kolor ścian brać a do jutra muszę się zdecydować. :shake: Żabcia zacieszona, bo jeszcze śnieg leży. "Moja" kochana Dorcia z domku. :loveu: Dzięki niej 6 lat temu pokchałam bulle. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lB2RyYv6E68/USyeUcLQfMI/AAAAAAAAE3s/re0FLoyhvcQ/s640/IMAG0106.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RHvNqLair3A/USyeWDIF1mI/AAAAAAAAE30/HbexN_6HreM/s640/IMG_0175.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QHaZ0r_ZXSI/USyeXVXc18I/AAAAAAAAE38/E3Agw_86Sus/s640/IMG_0456.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aBVR1e6t0aE/USyebWUd9pI/AAAAAAAAE4M/APcu4JhjKUg/s640/SAM_0789.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PorVgxQ_t_8/USyedsGCFkI/AAAAAAAAE4U/zHalKNv7vzc/s640/SAM_0887.JPG[/IMG]
-
Tak czy siak nie wiadomo co teraz jest z psem.
-
Hej Sonieczki. :):loveu:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PorVgxQ_t_8/USyedsGCFkI/AAAAAAAAE4U/zHalKNv7vzc/s646/SAM_0887.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sZqLNhkHpag/USyedyVLe-I/AAAAAAAAE4Y/jG6RNT0n6t8/s646/SAM_0937.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NHcqdOus5Os/USyeeYK2LaI/AAAAAAAAE4k/EEZqii9lTNM/s646/SAM_0939.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GODzmuhDIj4/USyegEVbScI/AAAAAAAAE4s/0rTQPcJVAy0/s646/SAM_0960.JPG[/IMG] Prawie w komplecie. ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pNRBKROOsBs/USyegYIF1TI/AAAAAAAAE40/94qgwND5XLI/s646/SAM_0964.JPG[/IMG]
-
Doreczka pozdrawia. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lB2RyYv6E68/USyeUcLQfMI/AAAAAAAAE3s/re0FLoyhvcQ/s646/IMAG0106.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RHvNqLair3A/USyeWDIF1mI/AAAAAAAAE30/HbexN_6HreM/s646/IMG_0175.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QHaZ0r_ZXSI/USyeXVXc18I/AAAAAAAAE38/E3Agw_86Sus/s646/IMG_0456.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OFUGbPlKAms/USyeXVy8n_I/AAAAAAAAE4A/jsx6gpPgeYQ/s646/SAM_0780.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aBVR1e6t0aE/USyebWUd9pI/AAAAAAAAE4M/APcu4JhjKUg/s646/SAM_0789.JPG[/IMG]
-
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
phase replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Dorcia ma się nadal bardzo dobrze. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lB2RyYv6E68/USyeUcLQfMI/AAAAAAAAE3s/re0FLoyhvcQ/s646/IMAG0106.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RHvNqLair3A/USyeWDIF1mI/AAAAAAAAE30/HbexN_6HreM/s646/IMG_0175.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QHaZ0r_ZXSI/USyeXVXc18I/AAAAAAAAE38/E3Agw_86Sus/s646/IMG_0456.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aBVR1e6t0aE/USyebWUd9pI/AAAAAAAAE4M/APcu4JhjKUg/s646/SAM_0789.JPG[/IMG] Prawie w komplecie. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pNRBKROOsBs/USyegYIF1TI/AAAAAAAAE40/94qgwND5XLI/s646/SAM_0964.JPG[/IMG] -
[quote name='Bellis_perennis']Masza do adopcji! [B]Wiek[/B]: ok. 8 lat [B]Wygląd[/B]: mix czarnego owczarka niemieckiego długowłosego [B]Zachowanie[/B]: miła, ułożona, ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy, spokojna, czysta [B]Pochodzenie[/B]: Przybłąkała się do człowieka który nie mógł się nią zająć. [B]Uwagi[/B]: Masza ma ok. 8 lat. Jaka jest jej historia? Nie wiadomo. Na pewno miała dom, bo jest szalenie ciepłym, miłym i ułożonym psem. Grzecznie chodzi na smyczy (trzyma się lewej strony!), wie, że właściciel wchodzi pierwszy do mieszkania, reaguje na komendy siad, podaj łapę, podaj drugą. Wystarczy szepnąć jej imię, i od razu podnosi się z posłania, przychodzi i czeka na dalsze polecenia. Jest też szalenie spokojna i zachowuje czystość w domu. Chciałoby się rzec: ideał! Weterynarz podejrzewa, że została wyrzucona, gdy okazało się, że jest chora – miała krwiomacicze i guzy na jajnikach. Jest już po sterylizacji i czeka na kogoś, kto pokocha ją całym sercem. Masza jest w domu tymczasowym. Masza znajduje się pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołem [B]Chcesz adoptować tego zwierzaka? Zadzwoń:[/B] tel. adopcyjny: 501 258 303 lub 502 385 252 [URL="http://psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=3&id=2629"]WIĘCEJ ZDJĘĆ MASZY[/URL] [IMG]http://psianiol.org.pl/img/animal/2629/1.jpg[/IMG][/QUOTE] [SIZE=1][znaki.....][/SIZE]
-
Ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza!
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
phase replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Jak są jakieś wątpliwości, to lepiej nie ryzykować. -
[quote name='marta.k9080'][URL]http://img716.imageshack.us/img716/1379/1042444.jpg[/URL] ogonek musi być wysoko:evil_lol:[/QUOTE] A łakpa w górze. :D [url]http://img10.imageshack.us/img10/4375/1042448.jpg[/url]
-
[quote name='magdabroy']Kot będzie na pewno ;) W drzwiach łazienkowych mamy zrobione kocie drzwiczki, bo kuweta stoi w łazience ;) Tej dziury niczym nie zakleję, więc mam argument dla męża na kota jak Lumpka zabraknie :evil_lol: A psy to moje życie, więc też będzie :) No to Cię załatwili przy piątku :roll:[/QUOTE] :evil_lol: A z tymi psami to jest tak i ze mną. :) [quote name='Błyskotka']Ale pyszne :)[/QUOTE] Resztki. :grins::evil_lol: [quote name='Sonka95']Miłego weekendu dziewczyny :loveu: Współczuje siedzenia prawie do 18 :shake:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']hejka :)[/QUOTE] Hej. :) A no szkoda słów. :shake: [quote name='Sonka95']Ale piękny ten mini onek Dyzio :loveu::loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-yAt-YFIi8-o/T7FXKOZjYoI/AAAAAAAAIEQ/pKYEdtaBW4c/s640/IMG_4639.JPG[/URL][/QUOTE] Noooo. :loveu: [quote name='understandme']Cześć Żabki :)[/QUOTE] [quote name='whiteterrier']Witamy się ! :D[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Cześć kochane :D[/QUOTE] Heja. :) Wczoraj jeździłam z mamą po sklepach patrzeć farby i panele, wybrałam już mniej więcej co chcę. Dzisiaj byliśmy u dziadków. Babcia czuje się o NIEBO lepiej niż miesiąc temu, także lżej na sercu jest. :)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Gandzia ma super kolorek! -
Takiemu to wygodnie. :)