[quote name='Sonka95']Ale fajne jeziorko :cool3: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-s7FRyf35Whc/UXPsAsaN20I/AAAAAAAAAm0/9MgYKwzBlyg/s640/DSCF8548.JPG[/URL]
Żabcia zuch dała rade :) A dużo km przeszliście ?
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-uIt7S-xlkPE/UXPr648qLCI/AAAAAAAAAl8/gF0s1qusIBw/s640/DSCF8539.JPG[/URL][/QUOTE]
Nie mam pojęcia, ale jednak sam fakt, że to kilometry to już jest powód do zadowolenia. :)
[quote name='magdabroy']Niebieskie szelki są ;) a gdzie niebieska gumeczka do kompletu? :mad:[/QUOTE]
Się zawieruszyła. :oops:
[quote name='Yana']piękne zdjęcia spacerowe :-) Żabunia bardzo dzielna :-)
a moja mama miała kiedyś szpica, który miał na imię Żaba i to był chłopak hahaha :-D[/QUOTE]
Dziękuję. :)
:evil_lol::evil_lol:
Sądny dzień.... Po angielskim jadę na poprawę fizyki. Boje się jak cholera.