-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Też jestem ciekawa, jak było. :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-9RNYeLvlCBc/UhJljirRP_I/AAAAAAAAHrw/7Ey-brnPrVg/s640/20130818_140402.jpg[/URL] biedna musi pić na leżąco, tak ją pańcia zmęczyła :mad:[/QUOTE] No tak jak zwykle to Pańcia zła. :diabloti: A Żabka cholera mała miała jeszcze siły by obszczekać Pana. :roll::mad: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2Z2hbSn7u-I/UhJlp5ZVVVI/AAAAAAAAHsw/Z-kjJE8Vik4/s512/20130819_102306.jpg[/IMG] Dzisiaj wypróbowałyśmy jedną z obróżek. :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jpS8A11e0Ww/UhJlrb21S_I/AAAAAAAAHs8/pxGLshErlNs/s640/20130819_103930.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-inJpWiiaOUs/UhJlrmY_WSI/AAAAAAAAHtA/wACfuwF2pgE/s640/20130819_103936.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj przyszło zamówienie dla Żabuni. :multi: Postanowiłam zamówić jej kubraczek (na zimne, chłodne dni), by chodzić też w zimę na spacerki do lasu-częstsze, jak i jeździć z tatą na Morsy, a także obróżki i smakołyczki. Polecam internetowy sklep [url]www.pieszkotem.pl[/url] Może nie jest ogromny wybór, ale robią promocje, mają szybki i dobry kontakt, a także szybką przesyłkę. Żabulek oczywiście pokazuje, że jest nieszczęśliwym, smutny pieseckiem. :placz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CpgztDM3_Mo/UhJlmL7GUXI/AAAAAAAAHsI/GYQekFV13E8/s640/20130819_101644.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CTWcvwDU0xs/UhJlm5Qyw9I/AAAAAAAAHsQ/0ZbtiN8gnZU/s640/20130819_101704.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-O7MNXI-gGXo/UhJlntMr4tI/AAAAAAAAHsY/7PvjCT5R8R4/s640/20130819_101841.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XqFT3CK1SpM/UhJlo3E70II/AAAAAAAAHso/Iq9eOYrS2Vk/s512/20130819_101846.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qmBx6E6f9gQ/UhJloy0W3wI/AAAAAAAAHsk/AYQwxApOS2Y/s640/20130819_101940.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nNuKZXmlgpE/UhJlicWOPzI/AAAAAAAAHrg/7bpyDeP2ahQ/s640/20130818_135046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HVGkGu67xUk/UhJljPyB3MI/AAAAAAAAHro/pOAZ4ImkAPk/s640/20130818_135230.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9RNYeLvlCBc/UhJljirRP_I/AAAAAAAAHrw/7Ey-brnPrVg/s640/20130818_140402.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9X3VjdzOlRo/UhJlle4EjyI/AAAAAAAAHsA/GcWpskjEWhg/s640/20130818_141030.jpg[/IMG] Gołąbeczki, które odwiedzają nas codziennie. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rUY2uEcyOx0/UhJllA6dDFI/AAAAAAAAHr8/eFhyoIGm3sU/s640/20130818_170109.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ty$ka'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Xc64K7bZi_c/UhJky2QTMRI/AAAAAAAAHmg/NfYVCW0X3T8/s640/20130813_200636.jpg[/URL] coś Wy psu biednemu zrobili? :mad: Kto śmiał pieska kąpać? No kto?!! :mad:[/QUOTE] Zła, niedobra Pańcia. :shake: I przez to chociażby piesek nie mógł się wykąpać w jeziorku . :placz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TJAjtTXnTk0/UhJlc6abqzI/AAAAAAAAHq4/dB0JwXfwVa4/s640/20130818_132450.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ohx6sjgDL2k/UhJld5sw6TI/AAAAAAAAHrA/Wt95O9_uTeI/s640/20130818_132804.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WvAoG_g1fpY/UhJlfPQeO-I/AAAAAAAAHrI/tRvyYHV3oE8/s640/20130818_132840.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M7aaCsQjx_c/UhJlgMGtpAI/AAAAAAAAHrQ/qYur-6Q-0LI/s640/20130818_133030.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ptu3mGY6yxk/UhJlg2an7SI/AAAAAAAAHrY/o3mCdnIGitE/s640/20130818_135044.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GjYXAt89btA/UhJlYOlGtMI/AAAAAAAAHqQ/JStA10p4Cd4/s640/20130818_132140.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--bn8ZII0OI0/UhJlZHNcyVI/AAAAAAAAHqY/AC314bcGRHg/s640/20130818_132143.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RJU68vSW4YA/UhJlaLaxpxI/AAAAAAAAHqg/D5z69vZzeCU/s640/20130818_132151.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xTB729U4goA/UhJlbOsP2vI/AAAAAAAAHqo/tVh1g3rg6Io/s640/20130818_132154.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Hl6Bj9SQRs/UhJlb46ObDI/AAAAAAAAHqw/P94bMPrZpKw/s640/20130818_132339.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RgLhLeY2hxc/UhJlTFww75I/AAAAAAAAHpo/eGRsSbVGGVQ/s640/20130817_182002.jpg[/IMG] Uwielbiam jej ten jęzorek. :loveu::loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NgJjyoirIi4/UhJlVaIOETI/AAAAAAAAHp4/vbFAQoasNr0/s640/20130818_131921.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pCTFIOSvifA/UhJlVY5LpNI/AAAAAAAAHp0/2K4kGMuzGiM/s640/20130818_132108.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CXZQPWESAGo/UhJlWaPyDpI/AAAAAAAAHqA/Wc75DMrHzws/s640/20130818_132125.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-E-Yt_EUnJ4w/UhJlX3F-5aI/AAAAAAAAHqM/kRVbWE5IVPY/s640/20130818_132134.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ug35RyvlZYo/UhJlIAM3HtI/AAAAAAAAHpE/1jgj_MyguRs/s640/20130817_174811.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FS7xHd82bkc/UhJlIiVO4CI/AAAAAAAAHpM/xMdb-jciMrU/s640/20130817_181607.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mcfR2vR2neU/UhJlJeAEXlI/AAAAAAAAHpQ/ew2J3qKDg8w/s640/20130817_181633.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MAtYBQN_pgI/UhJlKGE70CI/AAAAAAAAHpY/sOHPAjNBS1E/s640/20130817_181812.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0_cFVR3yuJc/UhJlLDEFZsI/AAAAAAAAHpg/NbM4LFccXE8/s640/20130818_132058.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_ZLSzVKmN5E/UhJlC2b9eeI/AAAAAAAAHoY/LAHoT0CO6K0/s640/20130817_173714.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LQJfJkUO-SI/UhJlEBgOJGI/AAAAAAAAHok/c4Bv7xbRoZQ/s640/20130817_173750.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RQlUf1SyfEs/UhJlFCOo3VI/AAAAAAAAHoo/F0YuQUrp0nY/s640/20130817_174527.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Xs297l5f9zs/UhJlGAue-TI/AAAAAAAAHow/WHfIiKuw3DQ/s640/20130817_174608.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IC98v_ULuhQ/UhJlHAuOtsI/AAAAAAAAHo4/TkAdedu20QQ/s640/20130817_174628.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jRM9vbJmFkI/UhJk9UYKuiI/AAAAAAAAHnw/XfedkqbyEmk/s640/20130816_181832.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7o9pAMBxCjQ/UhJk-SnXA5I/AAAAAAAAHn4/XJEjmIAYtbs/s640/20130816_183227.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EmuglaHTRy4/UhJk_oZNSiI/AAAAAAAAHoA/OE2CNt1pocw/s640/20130816_183231.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MfG6LhwbB7s/UhJlAt8orJI/AAAAAAAAHoI/0A0bYzbUM20/s640/20130817_115852.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vAmFCT2Wb-U/UhJlB7-LN8I/AAAAAAAAHoQ/Mf7Fh3qJIX4/s640/20130817_115953.jpg[/IMG]
-
Żabcia nie krzyczała na kosiarkę. :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cF0XD2Jr_Ow/UhJk4KQd2ZI/AAAAAAAAHnI/zTdvvvvR-ew/s640/20130816_155414.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nw7HShUIwEU/UhJk5CN09wI/AAAAAAAAHnQ/o1vixuEcbc0/s640/20130816_175341.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3Uby1xRvWrQ/UhJk7H668tI/AAAAAAAAHng/7qHb1j_Ngt8/s640/20130816_175427.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XH-n9jJy22c/UhJk6AILpgI/AAAAAAAAHnY/aszGDEOLIjs/s640/20130816_181214.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5NcPuv8y40I/UhJk8NtfppI/AAAAAAAAHno/MlRb49R7UDc/s640/20130816_181827.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ty$ka']Cieszę się, że z Markiem lepiej i wypad był udany :) Czekam na fotki :p[/QUOTE] [quote name='rashelek']Super, że w końcu zaczyna się układać u Ciebie i z Markiem lepiej :loveu: Czekamy na zdjęcia :D[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Fajnie , że wróciliście zadowoleni i z Markiem lepiej :)[/QUOTE] Dziewczyny dziękuję Wam. :loveu: I Markowi miło było, bo spoglądał na dogo. :cool3: A zdjęcia - wedle życzenia. :) Niestety tylko telefonem robione... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1TB16k3b3ug/UhJkwvmYCZI/AAAAAAAAHmE/9hL_JE8qxy4/s640/20130813_094225.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hFMp08qSKgY/UhJkxQTqk5I/AAAAAAAAHmQ/4FFtv25cgL8/s640/20130813_195922.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XKqB_F-w7dQ/UhJkw4aN4oI/AAAAAAAAHmM/c70KOUstu8I/s640/20130813_200116.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Xc64K7bZi_c/UhJky2QTMRI/AAAAAAAAHmg/NfYVCW0X3T8/s640/20130813_200636.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2OfqqtpGmbM/UhJk3qMWzzI/AAAAAAAAHnE/Zsuw7MdIJXw/s640/20130816_145110.jpg[/IMG]
-
Bardzo się cieszę, że psiak się znalazł. :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-nZu7ewb6JoE/Ug5zaJb21HI/AAAAAAAADD0/QfHhTSgzgSc/s800/WP_20130804_001.jpg[/url] prosiaczki. :loveu:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dzień doberek Oscarki. :)
-
Mógłby nauczyć moją Żabę tak ładnie i grzecznie siedzieć w koszyku. Bo tak to bym z nią jeździła na rowerze, ale ona wyskakuje z koszyka. :shake: On jest przeeeeeeeeeśliczny. :loveu:
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
W zoo w Wawie byliście czy gdzieś indziej? [url]https://lh5.googleusercontent.com/-RUARl9zMptM/UhJP-gP1gtI/AAAAAAAAAww/XBaSZmSGHAA/w550-h413-no/2013-08-19+12.24.04.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Witaj Ty$ka. :loveu: Nie miałam ostatnio nerwów na siedzenie na dogomanii (wypadek Marka, wyjazd..) Ale się poprawiam. :) Sunia jest b. ładna. Tak bardziej wilczyca niż onka, ale przypadła mi do gustu. A ja za to baardzo polecam sklep internetowy [B][I]pieszkotem.pl[/I][/B] Może nie mają ogromnego wyboru, ale kontakt z nimi ekspresowy, przesyłka dotarła do mnie dziś (a zamówienie złożyłam w święto w czwartek). Mają promocje i nawet atrakcyjne ceny.
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Czy Gruzja jak zostanie złapana to wraca od razu do właścicieli? Już ogarnęli przejście przez które sunia uciekła? -
[quote name='phase']Olsztyn Imię: [B]Nika [/B] Numer rejestru: 383/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: średnia/duża Uwagi: bardzo nieśmiała. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XnBzv25rbk0/UhEr31ENj6I/AAAAAAAAD48/glSm0YxYO9E/s640/DSC_0309.JPG[/IMG] [/QUOTE] W nowym domu.
-
[quote name='unikatowydiament']cieszymy się że Markowi nic nie jest,a ostatnio jak brat przechodził przez pasy,babka potrąciła go,nawet się nie zatrzymała:angryy:,na szczęście SM ją dogoniła[/QUOTE] Dzięki, Boże.... ja to bym nie wiem co zrobiła tym, którzy są takimi pacanami!! Moją sąsiadkę też potrącił idiotą, się nie zatrzymał, miała niby tylko złamaną nogę. Ale dla starszej osoby to nie jest dobre.. [quote name='Jessica89']Dużo zdrówka dla Marka[/QUOTE] Dzięki wielkie. ;) [quote name='Ty$ka']Ufff, dobrze że tak to się skończyło. Miłego wypadu :loveu:[/QUOTE] Ja to nie mogłam uwierzyć, że on wypadek miał. No bo jak to? Nigdy nic poważniejszego się nie działo, raptem tylko na mecz jeździł jak co tydzień. Jak go zobaczyłam to dopiero "uwierzyłam".. [quote name='Sonka95']Udanego pobytu na wsi :)[/QUOTE] A no suuuuuper było. :loveu::loveu::loveu: Marek czuje się lepiej, więc dziś idziemy na zakupy. :) Na wsi było świetnie! Pogoda nam dopisała. Opaliłam się jeszcze troszkę. :) Z Żabki jestem dumna. Poszła z nami 3 razy nad jezioro, raz nawet jeszcze na cmentarz!! Zrobiła kawał drogi. :loveu: I tak była praktycznie cały czas przypięta, bo darła swego pięknego ryjka. Mam parę fotek, któregoś dnia wstawię. :)
-
[url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1157491_589873891055767_1389798192_n.jpg[/url] :roflt: Ale są śliczne. :loveu: pzdr.
-
Ależ ona jest szczęśliwa. :loveu:
-
Wedel w typie Kelpie poszukuje sportowego domu!
phase replied to marlenab's topic in Już w nowym domu
Aż wierzyć się nie chce, że ludzie nie chcą go...