Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Jeszcze pytasz. :eviltong:
  2. Jeny..... Ciężko cokolwiek teraz napisać, ale jesteśmy z Tobą!!
  3. Dlatego właśnie pytałam, gdzie później wraca Gruzja - nie wyobrażam sobie, by wróciła do państwa, którzy ją adoptowali. To oni powinni zrobić wszystko, żeby ją złapać, mieć..
  4. Rino to naprawdę przepiękny labek, jak się uśmiecha to już w ogóle kradnie serca. :) Olsztyn Imię: [B]Tank[/B] Numer rejestru: 444/2013 Wiek: 4 lata W schronisku od: 08.2013 Wielkość: duży Uwagi: Nie lubi innych psów Tank jest młodym, około czteroletnim, silnym psem w typie labradora. Poprzedni właściciele nie zadbali o jego wychowanie, a gdy przestali sobie z nim radzić i pies się ich nie słuchał - pozbyli się go. Tank ma braki w wychowaniu, na smyczy ciągnie jak parowóz, jest nieprzyjazny w stosunku do innych psów. W stosunku do ludzi jest jednak zwierzakiem łagodnym i towarzyskim, bardzo otwartym, jednak zdecydowanie potrzebującym przewodnika i konsekwentnego postępowania. Tank potrzebuje doświadczonego opiekuna, który poradzi sobie z tak silnym i nieposłusznym psem i będzie potrafił go wychować. Widać, że jest psem inteligentnym, pojętnym, rozumnym - w doświadczonych rękach na pewno przejdzie metamorfozę i stanie się karnym, posłusznym czworonogiem i cudownym przyjacielem. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7dNHkIGOzUw/UhEtT-XgulI/AAAAAAAAD7E/OnAYahEKdL8/s512/DSC_0037.JPG[/IMG]
  5. Bardzo ładny lakier. :) [url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/ZLOT%20DGM/7P3B1715_zps590bfe9a.jpg[/url] Puszek okruszek. [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_6363_zpse55e33eb.jpg[/url] :lol::loveu::loveu:
  6. Świetnie się komponuje w tym sianie. Bardzo ładnie. :loveu:
  7. [quote name='Błyskotka']Fajna kurteczka :)[/QUOTE] Dziękujemy. :) Mam gust. :evil_lol:
  8. [quote name='Lu_Gosiak']labek na lancuchu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1727/f61fcc8e778eb4f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240224-LABEK-w-kolczatce-na-łańcuchu-pilnie-do-zabrania-zbieramy-na-hotelik-POMOCYY[/URL][/QUOTE] Rino w nowym domu. ;) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/12aeeaaefd2787716ee16140913b63e1,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. Sto latek!! I przede wszystkim zdrówka, jeszcze więcej wspólnych lat! :) :BIG::tort::new-bday::bday:
  10. [quote name='Ada i Fanta'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-IC98v_ULuhQ/UhJlHAuOtsI/AAAAAAAAHo4/TkAdedu20QQ/s640/20130817_174628.jpg[/URL] jaki gremlin :loveu: [B]a z tego kubraka to ona chyba zadowolona nie jest, ona wie że teraz będziesz ją wyciągała na dłuższe spacery, bo pieseczkowi jest ciepło :shake:[/B] A propos drugiego psa, to bardzo mi przykro :diabloti:, ale od dwóch dni nie mogę się z Wami łączyć w bólu i nadziei, bo moja rodzicielka powiedziała tak :loveu: i się cieszę jak głupia, ale oczywiście też trzymam kciuki za Was ;) Wasi rodzice też na pewno dadzą się w końcu przekonać![/QUOTE] :grin::grin::grin: Coś w tym jest. :evil_lol: Farciara! Zazdroszczę i gratuluję, że dopięłaś swego. :) Oby ten dzień i nadszedł u mnie. :)
  11. [quote name='Ty$ka']Tym razem wybaczam :D O, to mój też nie przepada za aparatem, ale nie aż tak jak Żabka :P Wiesz co... moi rodzice też są nieugięci, jeśli chodzi o drugiego psa. Nie i już. Więc rozumiem Cię doskonale i współczuję, że mamy przez takie chore myślenie cierpieć :< O, jaki szelki? ;p[/QUOTE] Uff dzięki Ci. :diabloti: Nie no mojej to naprawdę trzeba mieć farta zrobić ładne zdjęcie. Czasem ją smaczkiem zajmuje, ale nawet skubana potrafi sobie pójść byle nie robić jej zdjęć. Albo jak kucam, by pstryknąć Pulpecikowi fotki to ta podchodzi do mnie i nie daje nic zrobić. Któregoś dnia to nagram. Jak dobrze jest mieć kogoś kto Cię rozumie.. Jeszcze na dodatek mam brata który w ogóle nie chce żadnego zwierzaka. Rodzice uważają, że każdy pies jest jak Żaba tzn. ciągle i na wszystko szczeka, nie słucha się podczas szczekania, no i że to kłopot podczas wakacji. Broń Boże nigdy by żadnego psa nie skrzywdzili w ogóle zwierzaka, nigdy by już Żaby nie oddali, ale tacy są właśnie. Nawet Marek nie uwielbia zwierzaków dla niego po prostu one istnieją, nie widzi w tym problemu, ale też nie jest to dla niego jakąś atrakcją... Dlatego często brakuje mi osoby z którą mogłabym pójść z psami na spacer i pogadać o nich. Ostatnio muszę przyznać, że rozmawiałam z mamą o wzięciu małego pieska na DT (typu ratlerek, bo mam do nich cholerną słabość :oops: osobiście chciałabym TTB, ale rodzice chyba by zemdleli jakbym takiego przyniosła do domu). Zobaczymy, jak pójdzie 1 rok studiów może wtedy uda się coś zagadać. :lol: [quote name='rashelek']Ortalionowe są o tyle fajne, że zimą nie przemakają. Ale z takiej okazji to aż szkoda nie skorzystać, a kto wie - może sprawdzi się idealnie? :) Widzę wszyscy ostatnio szelki kupują :evil_lol:[/QUOTE] Mam nadzieję, że się sprawdzą. :) Nie chciałyśmy być gorsze. :evil_lol: A tu zdjęcia kurteczki: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kWSYl2d8Xdw/UhOXTN8KBuI/AAAAAAAAHtY/0EzDd7cdDNo/s640/20130820_114040.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q6VA4TTJE0E/UhOXU0TtulI/AAAAAAAAHto/VlvrrfhUM-4/s640/20130820_114101.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZPU7ubLmfB4/UhOXU6H0ZII/AAAAAAAAHtk/7dTa9JYdaew/s640/20130820_114049.jpg[/IMG] [quote name='Molowe']Współczuje strasznie tej sytuacji z Markiem idioci są wszędzie :shake: zakupy fajne,kubraczek wygląda na porządny,oo jakie szelki ? :)[/QUOTE] Dzięki Ci kochana. :calus: [quote name='Sonka95']Cudowne foteczki :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-GjYXAt89btA/UhJlYOlGtMI/AAAAAAAAHqQ/JStA10p4Cd4/s640/20130818_132140.jpg[/URL] A kubraczek mi się bardzo podoba :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-CpgztDM3_Mo/UhJlmL7GUXI/AAAAAAAAHsI/GYQekFV13E8/s640/20130819_101644.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękujemy, dziękujemy. :loveu: A co do szelek - to będzie niespodzianka. :diabloti: Bo ja sama się nie mogę doczekać aż w końcu przyjdą, jestem niecierpliwa. :lol: Jedynie boję się, że mogą być za duże , ale najwyżej wtedy je sprzedam.
  12. A czemu tutaj nie ma zdjęć? :lol:
  13. [quote name='Ada i Fanta'] Najszczęśliwsza to jest z moją mamą ;) jak przychodzimy z mamą do domu np. ze sklepu to Fanta wcale się ze mną nie wita ;) mama jest całym jej światem, z nią na spacerach wariuje ze mną i z moim bratem nie che iść. Jak mama jest w pracy to Fancior śpi na jej poduszce i zamula cały czas, obserwuje każdy samochód, bo może akurat tym przyjedzie pańcia, jak nie ma mnie jest normalna :p Dlatego wiem, że jak pojadę na studia to sucz niestety zostaje w Janikowie. Serce mi się złamie, ale wiem że ze mną ten pies dostałby depresji chyba... [/QUOTE] Łoł, nieźle.. Nie pomyślałabym. :) A ile razy będziesz odwiedzała dom w czasie studiów? Co tydzień, czy za daleko? Chcieć bym nie chciała, ale jednak coś ma w sobie - piękno i "królestwo".. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1070562_zpsd6f66ebc.jpg[/url] Następnym razem proszę więcej bullowatych. :lol::loveu:
  14. [quote name='ania90']wczoraj zostalam ciocia Julki [/QUOTE] Gratulacje! :)
  15. Świetnie razem wyglądacie laski! Planujecie jeszcze coś w wakacje?
  16. [quote name='lula2010']doczytalam dzis ,ze ast/dziadzio DAN pobiegl 14.08 .za TM.....['][/QUOTE] Siedzę czasem na różnych forach bullowatych, ale tylko na dogo się udzielam. Wiem o którym astku mowa. Smutna wiadomość... :( [*]
  17. [quote name='Ty$ka']Nie zacytowałaś mnie :( Fajny kubrak, ale coś Żabci nie przypasował do gustu :D[/QUOTE] Przepraszam. Wybacz mi to proszę. :( :modla: Żabunia nie ma swojego zdania w tym temacie. :diabloti: A tak serio no ona jest jak Oscar, aparat ją peszy, najlepiej schowałaby się pod ziemię.. A przy robieniu zdjęć w obróżkach i tak zaczepiłam ją smaczkami. :lol: [quote name='rashelek']Foteczki :loveu: Z jęzorem najlepsze :D Bardzo fajne zakupy zrobiłaś no i takie przyszłościowe ;) Tylko jak chcesz ten kubraczek na zimę to nie lepiej, jakbyś wzięła ortalionowy? Czy nie było takich? Obróżki śliczne, AmiPlay będzie Wam długo służył :D[/QUOTE] noooooo, próbowałam ująć jej ten jęzor. :loveu: Ten i tak jest ocieplany, na zewnątrz ma tylko ten jakby dżins. Później wstawię zdjęcie jak wygląda kubraczek pod spodem. :) Wiesz... kupiłam go bo przeceniony ze stówki na 30zł!! Więc nawet się nie zastanawiałam tylko brałam. Przeczytałam, że może być na zimę i chłodniejsze jesienne dni. Żabka i tak jest leniem, łapki nie te, więc jedynie do parku i z powrotem będzie akurat to dla niej zimowy spacerek. Muszę przyznać, że brakuje mi psiaka z którym mogłabym biegać, ćwiczyć, jeździć na rowerze. No niestety Żabol ma swoje lata, łapki "chore". A rodzice jak mówię o drugim psie to nie chcą nawet tego słyszeć. :( Nawet na DT bym chciała wziąć, ale nie ma mowy..... Dobrze wiedzieć. :) Niebieską obróżkę zostawię na wypady takie jak wieś czy jeziorko. Zapomniałam dodać, że czekam jeszcze na szelki. :grins:
  18. Trzymam kciuki by się udało!!
  19. Jakie szczęśliwe psiule. :) Naprawdę cudnie razem wyglądają!
  20. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-ex8TtGhraNg/UhJ6OQ_2YmI/AAAAAAAACho/dvfuXSJwFdE/s600/P1310076.JPG[/url] za...iste!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-mcKGqmphHEU/UhJ66jLY_dI/AAAAAAAACjE/2xE5nhr57pk/s600/P1300887.JPG[/url] tylko ciutkę brudny zwierz. :evil_lol: Nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nowego avatarku. :lol:
  21. [quote name='fiorsteinbock']Nie mogę zmienić tytułu wątku, jedynie edytuje się podtytuł!!! Wiecie dlaczego?![/QUOTE] Być może wątek jest już długo i musisz poprosić o to moda. ;)
  22. [INDENT] [B]DIABLO[/B] - amstaff po 10 latach wymieniany na lepszy model..... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246342-Diablo-amstaf-po-10-latach-wymieniany-na-m%C5%82odszy-model"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%82odszy-model[/URL] [/INDENT]
  23. [B]DIABLO[/B] - amstaff po 10 latach wymieniany na lepszy model..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246342-Diablo-amstaf-po-10-latach-wymieniany-na-m%C5%82odszy-model[/url]
  24. Wstawię go jeszcze na wątek bulowatych. Nie mam słów co do tej "historii", taki piękny i dobry psiak.....
×
×
  • Create New...