Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Ty$ka']Miłgo spaceru :loveu: E tam, wierzę że znajdziesz pracę. Nie martw się.[/QUOTE] Dziękujemy, było miło i cieplutko. Pulpecik wygrzał doopke na słoneczko i (chyba) jest szczęśliwa. :) [quote name='Sonka95']Super wygląda Żabcia :loveu: możesz zostać psią fryzjerką :cool3:[/QUOTE] Yeah. :ylsuper: Ale dziękuję za miłe słowa. :) [quote name='lula2010']zagladalam juz TU kiedys,ale gdzies "posialam "watek....:oops:,znalazlam ,poczytalam ,psica wyglada super (mnie podobala sie bardziej zarosnieta ):eviltong:[/QUOTE] Czasem będzie brakować jej tych dziwnych fryzurek, ale teraz chociaż wiadomo, gdzie patrzy. :evil_lol: Żabulek mi się starzeje. :placz: Dzisiaj na spacerku tylne łapki jej w ogóle odeszły. :( Wczoraj zasnęłam u mamy w łóżku, Pulpecik tak chrapał, że głośno szepnęłam Żaba! A ona nic a nic, dopiero jak mama zawołała ją to się zbudziła... Ona jest nieziemska, nie dość, że wstaje ze mną po 10-11 to jeszcze na dodatek nie chce na dwór. :roll: Ma szczęście, że waży te 8 kg, bo wzięłam ją na ręce i wyprowadziłam na klatkę schodową. Jak znajdzie w domu kawałek miejsca, w którym jest słoneczko to za nic nigdzie się nie ruszy ni nie pójdzie. Dziewczyny wiecie może czy w zoologicznych są takie smakołyki? Żabci bardzo smakują a przy okazji są na ząbki: [url]http://www.pieszkotem.pl/dr-seidel-smakolyki-na-swiezy-oddech.html[/url] Ostatnio je zamawiałam no i jak nie ma ich w zoologicznych to zrobię to znowu. No i zastanawiam się czy nie kupić jej też tego: Jak myślicie? [url]http://www.pieszkotem.pl/dr-seidel-smakolyki-na-zdrowe-stawy.html[/url]
  2. phase

    Frida i Ozzy

    Gdzie foteczki? :cool3:
  3. [quote name='rashelek'] Jak można wstawać po 11 :mdleje: Ja teraz jak wstanę o 8 to już jest dla mnie megapóźno :lol:[/QUOTE] Jak widzę Twoje posty o godzinie 8 to jesteś dla mnie miszcz normalnie. :diabloti: Dla mnie i Żabki to norma już wstawać po 10, czasami zdarza się i o 11. Dzisiaj wstałyśmy po 10 i musiałam ją brać na ręce, by wyszła w ogóle na dwór, bo jak ona znajdzie kawałek słońca w domu to ona odpływa. :lol:
  4. Bardzo ładny bobo z niego muszę przyznać. :loveu:
  5. Boże taka śliczna, malutka, bidulka, ile ona zniosła i znosi....
  6. Faktycznie niezły spontan, zaskoczenie. ;) Gratuluję.... i zazdroszczę. :lol: [SIZE=1]Czemu ja nie mogę napisać, że mam 2 piesecka. :placz:[/SIZE]
  7. Coś ostatnio Morus wygląda naprawdę PIĘKNIE na fotkach!! Tylko czemu kocurkowych tak zdjęć dużo a psiowych tylko jedno? :lol: Skoro mowa o szkole/nauce to mnie drażni strasznie, że w szkołach nie uczą historii Polski tylko jakiejś Grecji, Egiptu i to jeszcze z pne. :roll: ja się nie dziwię, że potem ludzie nie wiedzą o co ich się pyta, jeśli chodzi o Polskę.
  8. Mocno, mocno trzymam kciuki! Jestem z Wami, mam nadzieję, że następna Twoja wypowiedź będzie lepsza. :calus:
  9. [quote name='rashelek']Bardzo fajnie Żabulec teraz wygląda, w końcu jej pyszczek widać :D To szkoda, że znowu z tą pracą nie wyszło... Teraz ciężko strasznie coś znaleźć, u mnie tak samo, więc nie jesteś sama ;)[/QUOTE] Dokładnie. :) Będę jej osobistą fryzjerką. :evil_lol: Ciągle liczę na cud, ale żebym się nie przeliczyła. :( Spotkałam dziewczynę, która po mnie miała rozmowę i też powiedziała, że nic a nic nie może znaleźć. Dosłownie wszędzie wysyła CV. Idę z Pulpecikiem na spacerek. Mamy piękną pogodę. :loveu:
  10. Nic tylko całować te łapeczki. :loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-keHBEjfiWQg/Uhsdlg3ShbI/AAAAAAAAE4Q/51FBhqAYL0s/w432-h548-no/DSCF2051.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-5ipyfXkmZXA/Uhsy2Yev7WI/AAAAAAAAE54/cVpUhfIzcjw/w539-h548-no/DSCF2102.JPG[/url] :grin::grin::grin:
  11. Aż chce się to zdjęcie każdemu pokazywać. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_2827_zps01dbbaa1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Ty$ka']O, Marek kupił puchę specjalnie dla Żabci? :D O wiele lepiej wygląda. Teraz przypomina mi taokiego papisia :D :lol: :loveu: Trzymam kciuki, myślę że idzie Ci dobrze :)[/QUOTE] No aż nie wierzyłam, że Marka stać na taki gest. :) hahaha, oj Ty potrafisz dobrać słowa. :evil_lol: Ale naprawdę się cieszę, że Żabulek się podoba. A rozmowa o pracę muszę przyznać poszła jak to się mówi "lajtowo". :lol: [quote name='magdabroy']I jak po rozmowie?[/QUOTE] W sumie było OK. Pierwsza rozmowa o pracę za mną. :) Ja myślałam, że to praca stała, ale jednak dorywcza. Polegałaby na spotykaniu się z klientami i sprzedaży im robotów czyszczących. Po 1 nie mam własnego auta, a po 2 żeby opylić komuś takie drogie cholerstwo to naprawdę trzeba mieć farta.. Bardziej skupiam się na pracy stałej, ale jak na razie nikt nie dzwoni. :(
  13. [quote name='magdabroy']Ładnie jej takiej przystrzyżonej :loveu: I masz moje :thumbs: na dzisiaj :)[/QUOTE] Dziękujemy pięknie Madziu. :loveu:
  14. Jaki szczęśliwy tata. :) A gdzie i jak się czuje Astka?
  15. phase

    Vigo :)

    Jeeeny a ten wiecznie uśmiechnięty. :loveu:
  16. Szczeniaki będą po pięknych rodzicach. ;) Jaki mały bobo. :loveu::loveu::loveu:
  17. Piękne gratulacje!! :)
  18. Jezu no ja bym tego faceta utłukła.... Piesek na biegunach. [url]http://imageshack.us/a/img24/9614/0j9d.jpg[/url] :evil_lol:
  19. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-MQ_a5GEVv_w/UhnqPSdQO4I/AAAAAAAADN0/wfgr2nYA8Co/s640/DSC05582.JPG[/url] ależ ona spoważniała!! Już wcale nie taka dziewczynka z niej. :)
  20. phase

    Shila i Abby

    Ładna z Was para. :) Zdjęcia z Tobą i Abby piękne! Najbardziej mi się podoba. :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img819/4900/h6ya.jpg[/url] Miałam w planach sobie zrobić kolczyk tu gdzie Ty masz. :lol:
  21. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2DSHmITXegA/UhpB4gL4Y1I/AAAAAAAAH7Q/echGLYDX8Ys/s640/20130825_152841.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fW5LDrrB-uA/UhpB6kOjENI/AAAAAAAAH7g/vCT15y41Z9M/s640/20130825_153946.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K8QzYR9gjCE/UhpB7gYHb2I/AAAAAAAAH7o/QH8Xrfyp7H4/s640/20130825_154001.jpg[/IMG]
  22. Powala tym wzrokiem. :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VyfsDBYlk94/UhpBz_nWueI/AAAAAAAAH6o/h7XU0NNJi30/s640/20130825_151852.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ce2vH3tV5OM/UhpB0glep3I/AAAAAAAAH6w/GrY9X59V-1c/s640/20130825_151915.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CxPy-q5HSRQ/UhpB1p3E_VI/AAAAAAAAH64/3GxZpfdAs9M/s640/20130825_151927.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3thWf7g8B40/UhpB2YuEOZI/AAAAAAAAH7A/GF7b3y54Mqw/s640/20130825_151947.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t39ip8LF-bo/UhpB3UqgbmI/AAAAAAAAH7I/_6ezwh5sNgs/s640/20130825_152839.jpg[/IMG]
  23. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lZsLSgzurgg/UhpBtBC9nrI/AAAAAAAAH5o/vBmiDTZT25U/s640/20130825_145551.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qSpBxgsm_T0/UhpBtxYqlQI/AAAAAAAAH5w/TlbaB94myx8/s640/20130825_145610.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TyEQFwcdu7c/UhpBvZ7MhAI/AAAAAAAAH6A/zkwdQQAR4T0/s640/20130825_150818.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4gPXgRC3rOk/UhpBwbQvSwI/AAAAAAAAH6I/ZuJ4eddNIB4/s640/20130825_150921.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-si2fOUxIHv8/UhpByyBBCGI/AAAAAAAAH6g/EPaPFCw47iM/s640/20130825_151424.jpg[/IMG]
  24. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nn_HCSfeacA/UhpBojsFfbI/AAAAAAAAH5A/GFfkm-cK3f4/s640/20130825_145420.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YK_9ZCLVFyE/UhpBptVA08I/AAAAAAAAH5I/7xq5-alll3Q/s640/20130825_145422.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-62KshfXN7cY/UhpBqm0KbKI/AAAAAAAAH5Q/ReCpxgoW1wY/s640/20130825_145529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-i4wwdvECJJg/UhpBrYZ2m7I/AAAAAAAAH5Y/uYeXBApkEpY/s640/20130825_145539.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SriXt8dNRTc/UhpBsGZ0Y7I/AAAAAAAAH5g/Zz6eRO4x7cg/s640/20130825_145541.jpg[/IMG]
  25. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DmZdCVKnJ0I/UhpBe2vCR1I/AAAAAAAAH30/MTwPKjt0CyA/s640/20130825_102315.jpg[/IMG] Odpoczynek po ciasteczku... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vQvE2k8DZVg/UhpBfdaNhUI/AAAAAAAAH34/JibKFutXUOI/s640/20130825_103744.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GF7ka-kCR6E/UhpBhsLgsSI/AAAAAAAAH4Q/JZfEoszgjw4/s640/20130825_104018.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y9J2_jqgjbs/UhpBjvwBGuI/AAAAAAAAH4g/o0x1cSOoFiY/s640/20130825_104041.jpg[/IMG] No i w nowej fryzurce: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nn_HCSfeacA/UhpBojsFfbI/AAAAAAAAH5A/GFfkm-cK3f4/s640/20130825_145420.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...