-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[url]http://i1279.photobucket.com/albums/y540/KachaJ/035_zpsb00e21e9.jpg[/url] o Jezusie. :diabloti::loveu::loveu::loveu:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Ależ ma dłuuuugi jęzor. :loveu: -
Obróżka jest świetna!! Bardzo ładnie Abby w niej wygląda!
-
Świetne fotki! Widać, że pyszczek jej się uśmiecha. :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theoś robi miny. :loveu: Po prostu wszystkie rodzaje. :loveu: -
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MWQHHgoVxAM/UhiACx1na1I/AAAAAAAAHvg/k9TnUvjUgxw/s640/20130823_092713.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZbYThOPI99c/UhiAGVUHNeI/AAAAAAAAHwA/yMKJT0RLwd4/s640/20130823_092855.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FCr9vuSgjRo/UhiAHe-zrLI/AAAAAAAAHwI/eemH-oeM298/s640/20130823_092901.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OBFF6UKm3Ck/UhiAIJPnXUI/AAAAAAAAHwQ/-XT61fSRb7I/s640/20130823_092910.jpg[/IMG] Nagroda za "pozowanie", jogurcik: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dzhanyd6qKM/UhiAJXImYsI/AAAAAAAAHwg/2IqzGo9LTbE/s640/20130823_103800.jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Moja pierwszą pracę miałam w sklepie na swojej ulicy :) Fajnie było, bo mama mi codziennie przynosiła kawę :loveu: Może Tobie też się uda mieć pracę "pod" domem :)[/QUOTE] No proszę bardzo. :) Jak rok temu pracowałam w sklepiku u Anety, to miałam w sumie lajcik. Mogłam czytać książkę, z nudów wręcz coś co chwila układałam, sprzątałam. :) [quote name='Sonka95']Mam nadzieje , że teraz się uda z pracą :) Zawsze będziesz mieć plus , bo blisko :D[/QUOTE] Oby, oby. :) [quote name='Molowe']Totalny brak szacunku,mam nadzieję,że tym razem się uda ;)[/QUOTE] Dziękuję. :) Nowy, b. ładny avatar. :) [quote name='pcheelkaa']Witaj w klubie ja bez makijażu również wyglądam jak dziecior hah :P dlatego wolę swoją wersję zdecydowanie Z :P Żabcia leń <3[/QUOTE] Pjona. :grins: Chociaż czasem to zakładam okulary przeciwsłoneczne, specjalnie, by zakryć oczy i ich nie malować. :evil_lol: A jak na złość prostownica mi padła. Dałam dziadkowi do naprawy, może a nuż znowu mu się uda ją naprawić. :lol::placz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PGuVY41qVwQ/UhiAQEg14CI/AAAAAAAAHww/uEVwbBeYUvM/s512/20130823_150605.jpg[/IMG] Szelki. :loveu::loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r6n4EhExsg8/UhiAJxyBDUI/AAAAAAAAHwo/8JIOMNAxUQo/s640/20130823_123208.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hD6pxYRhQ3A/UhiAFRUf_tI/AAAAAAAAHv4/GXrQhJkWGcs/s640/20130823_092757.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OKh4IDy8lBY/UhiAEhX_YbI/AAAAAAAAHvw/xrE3qzyutdA/s512/20130823_092751.jpg[/IMG] Paker. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BCDkk3kElss/UhiAD10THqI/AAAAAAAAHvo/T5mOw0i7tRY/s512/20130823_092729.jpg[/IMG]
-
No prosze jak Ci dobrze. :) fajne te wypady.
-
[quote name='understandme'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-2AWCn2Nu6_E/UhZBsrVAfNI/AAAAAAAAHuU/E77eeubWt-Y/s512/20130822_174724.jpg[/url] najwygodniej leży się na pilocie, przecież każdy to wie :D[/QUOTE] hah. :D a najlepsze jak pytam "gdzie moj telefon???" i tylko spogladaja na psa. :D [quote name='Błyskotka']No to czekamy :)[/QUOTE] dziekuje. :) wyslalam przed chwila jeszcze 2cv do sklepiku szkolnego i zabki.:) A przed chwila dzwonila do mnie Pani z oferta pracy. W poniedzialek o 13:45 ide na spotkanie. :) Ciesze sie ze jestem "zauwazalna". i na dodatek ten sklep miesci sie na mojej ulicy. przepraszam jesli z bledami jakimis pisze, ale siedze na telefonie a tutaj mam ograniczony dostep do minek i ograniczona widocznosc. Musialam po prostu wyrzucic z siebie to szczescie. :)
-
[quote name='rashelek']To przykro mi, że z tą robotą tak wyszło :shake: Pocieszę Cie - ja w czerwcu latałam z ulotkami i nie dostałam wcale kasy ;) Pokaż szelki szybko![/QUOTE] Jezu ja to bym nerwicy dostała, bym wygarnęła temu komuś... Bardzo mi przykro, może to tylko "grosze", ale uważam, że każdy pieniądz ma swoją wartość. Pokażę jutro. :lol: [quote name='magdabroy']To po cholerę Ci zawracali głowę, jak nie szukają pracowników :mad:[/QUOTE] O to chodzi.. :shake: Ciągle mam nadzieję, że ktoś do mnie sensowny i poważny zadzwoni...
-
Wspaniale się to czyta! :) Dziewczyna trafiła do super domku! Widać, że dobrze wygląda. :)
-
[quote name='Pixeloza']Zaraz będą fotki z kąpieli :D[/QUOTE] Oooo z miłą chęcią obejrzę. :):)
-
[quote name='phase'][B]TYMON[/B] Tymonowi człowiek zgotował tragiczny los. Został porzucony w chorobie po wieloletnim zaniedbaniu. Po głodówce,tułaczce i cierpieniu wylądował w przechowalni. Tam niewiele się zmieniło. Temperatura,ropa z ucha,choroba skóry wywołana prawdopodobnie zmianami hormonalnymi w wyniku nowotworu jądra. Ale pojawił się dobry duszek..wyciągnął Tymona z piekła,wyleczył i umieścił w hoteliku. Dziś Tymon wraca do zdrowia i pokazuje nam swój wspaniały charakter. Czas na swój wymarzony najlepszy na świecie domek. Czas aby pokazać ze człowiek tez potrafi kochać! Tymon był potwornie zaniedbany, miał zapalenie ucha, miał zmiany na skórze i nowotwór jadra-niezłośliwy na szczęście, badanie histopatologiczne było i wynik był pomyślny dla Tymona, rtg też nie wykazał przerzutów. Kastracja została przeprowadzona - był to bardziej skomplikowany zabieg niż standardowy, ale zakończyła się sukcesem i przynosi oczekiwany efekt. Teraz stan Tymona jest stabilny. Psiak dobrze się czuje, sierść odrasta - Tymon pięknieje z dnia na dzień i staje się coraz weselszy i bardziej energiczny. Po 3 miesiącach od kastracji warto będzie powtórzyć badania. Tymonek został oceniony na 8 lat ale po takich przejściach może być to mylna ocena,może być młodszy. Jest pokojowo nastawiony do innych zwierząt i ludzi. Jest spokojny, zrównoważony, mądry. Przyjacielski i miły w kontakcie. Znosi grzecznie zabiegi pielęgnacyjne, jak czesanie i kąpiele. Ładnie chodzi na smyczy. [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/9aee0a5ca43f1e32gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/7142abf9157b9935gen.jpg[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NjM3WDk2MA==/$T2eC16R,!yME9s5qH!eZBRnRQ,3ORg~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017122_569768209740734_341017529_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Tymonek za miesiąc jedzie do nowego domku! Umowa już podpisana. :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-BE-YQzMZs9w/UhZBv4O4pGI/AAAAAAAAHu4/qI27vwClUoo/s512/20130822_175314.jpg[/URL] jaki słodki brzusio :loveu:[/QUOTE] Noooo. Ona czasem tez mnie potrafi rozczulic. :) [quote name='Molowe'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Z7y4BwBngiA/UhZBq2Nq_6I/AAAAAAAAHt4/eYy1HpHERrc/s640/20130821_134754.jpg[/URL] pracowite jesteście :loveu: to jest właśnie w psach najlepsze moja Mola to adhd jakich mało ale jak widzi,że na dworze pada to robi wszystko żeby wepchnąć się na łóżko i pod kocyk <3[/QUOTE] :diabloti: Haha moja to po spacerze juz ledwo zyje udaje nie wiadomo jak zmeczona, ale sily na szczekanie znajduje. Klamczucha mala. :mad: [quote name='Ty$ka']Jakie z Was lenie :lol: (ale my wczoraj nie byliśmy lepsi :PP) Gratuluję pracy :loveu:[/QUOTE] Od razu lenie. My po prostu odpoczywamy po ciezkim dniu.. nie robienia niczego. :diabloti: Nie ma czego gratulowac. Pojechalam a baba do mnie "Na razie nie szukamy pracownikow, jak cos to sie do Pani odezwiemy". Myslalam, ze to jakies mamy cie. :roll: Ale z przyjemnych wiesci to SZELKI PRZYSZLY!! I SA ZA...ISTE!!:loveu::loveu: myslalam ze beda bardziej rozowe, ale naprawde sa swietne! Pozniej lub jutro postaram sie wkleic zdjecia. :) wiadomo co Zaba uwaza o tym... ale nie ma nic do mowienia. :lol: bo wyglada w nich slicznie.:) Cos jeszcze mialam napisac, ale zapomnialam. :lol:
-
Porzucony po jarmarku szczeniak w typie ON-ka szuka DS
phase replied to junoo's topic in Już w nowym domu
Ale ekspresowy odzew. :lol: trzymam kciuki by wszystko poszlo bez problemow!- 12 replies
-
Jak lis w mini wersji. :loveu::loveu:.
-
Gratuluje nowego pieknego domownika. :)
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jaka ona dostojna. :) -
[quote name='rashelek']No to trzymam kciuki za pracę! :D [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-sk7fB3OS6ls/UhZBwkbMK9I/AAAAAAAAHvA/w-TINclsadw/s640/20130822_175422.jpg[/URL] jaki słodziak :loveu: Obetnij jej to, jak coś to sierść nie ręka - odrośnie :P[/QUOTE] Dzięki, dzięki. :) Jej już przez ten deszcz odbija. :lol: Mama powiedziała, żebym lepiej zostawiła, bo jeszcze oślepnie, może specjalnie musi tak mieć. :evil_lol: (oczywiście tak w żartach). ale chyba naprawdę chociaż troszkę jej skrócę to, trudno najwyżej będzie miała... oryginalną mordę. :diabloti:
-
Starsi ludzie w ogóle chyba jakoś wolą psy bez ogonów. Ja nie wyobrażam sobie psa bez ogona, przecież to jego "wizytówka". Merda, cieszy się, jeszcze u Żaby na przykład to wygląda fenomenalnie, potrafi z siebie zrobić szczeniaczka wtedy, dosłownie! Wiem co przeżywałyście, bo pamiętam jak moja była po narkozie i szłam z nią na rękach od weta do domu dałam ją potem Markowi to on mi się dziwił, że tak daleko z nią doszłam. :evil_lol:
-
[quote name='Ty$ka'] Widać, że nie psiarze. W takich momentach zastanawiam siię czy na pewno nie byłam adoptowana :lol: [/QUOTE] Może my siostry jesteśmy? :diabloti: Bo normalnie jakbym czytała o sobie. Jak powiedziałam ile wydałam na psa, co kupiłam to tata puknął mnie w łeb, a mama "nienormalna jesteś". :roll: To do mnie szelki miały przyjść pierwsze. :placz::eviltong: Ale zakupiłaś fajne te szele, widać, Morus ma szczęśliwą gębę. :loveu: Wygląda jakoś jak nie on. :lol: Ale baaaaardzo pięknie wyszedł. :loveu::loveu: [url]http://img853.imageshack.us/img853/3425/uez3.jpg[/url]
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Furciaczek nie dary podjechać Gruzję "złapać"? Znaczy chodzi mi, że może do Furciaczka Gruzja podeszłaby, dała się złapać?... -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0aWwiy4prEA/UhZBx0krxSI/AAAAAAAAHvM/IDsjlRCg4vQ/s640/20130822_175443.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EZDIbEoR-xY/UhZByNnCiXI/AAAAAAAAHvQ/-IbMnxfOixc/s640/20130822_175523.jpg[/IMG] Dziś cały dzień za mną gania - pewnie chce ciasteczka. :evil_lol: Mam ochotę jej obciąć te włosy co do oczu jej lecą, no patrzeć po prostu na nią nie mogę. :roll: