-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Opitoliłam w końcu psa! Mordkę, łapki i troszeńkę sierści, te kłaki. Robiłam to pierwszy raz w życiu, ale nie żałuję. Sam Marek nawet zwrócił uwagę na Żabę, że wygląda lepiej! :crazyeye: I dziadek nawet stwierdził "jakoś obcięta jest" Nareszcie ją widać, a nie włosy jej na oczy wpadają" :) Tylko bardzo Was proszę nie komentujcie bardzo źle. Proszę o radę czy nie za dużo jej obcięłam lub co jeszcze bym mogła poprawić. ;) Już ostatnie fotki z wczoraj, jeszcze w starym imidżu. :lol: Pożeramy ciasteczko. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-F1aGICBjCRQ/UhpBcLXq7OI/AAAAAAAAH3I/jXSXvWDxYAQ/s640/20130825_102242.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2DBB1mR67qc/UhpBcnYx33I/AAAAAAAAH3U/0gFl3h3Sbv4/s640/20130825_102245.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--w_xJOTHUto/UhpBdKmDS2I/AAAAAAAAH3Y/Pw2Hm8sgwdg/s640/20130825_102255.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qdYrYon40jg/UhpBd_4qo8I/AAAAAAAAH3g/fh-efqVv6n4/s640/20130825_102301.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--mZBnUlwz7M/UhpBedw7xCI/AAAAAAAAH3o/wtUb7BSqZwU/s640/20130825_102303.jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-gcY4keG1fRQ/UhpAo9_A8GI/AAAAAAAAHxQ/Qm0K_StWtFA/s640/20130824_142438.jpg[/URL] rozumiem, że puszka pozostawiona na pamiątkę ;)[/QUOTE] Oczywiście. :) [quote name='rashelek'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/--IhEImemaAM/UhpA0NFL6yI/AAAAAAAAHyw/69Eff41cXms/s640/20130824_144738.jpg[/URL] śliczności :loveu: Puszka idealna :D Pocieszę Cie, jak proszę Adriana o zrobienie zdjęcia to zawsze jest tak, że szczerze się jak głupi osioł 5min a jak zaczynam go besztać to słyszę trzask migawki :diabloti: Pięknie jesteś opalona, zazdroszczę![/QUOTE] Dziękujemy. :loveu: :grin::grin: U mnie tylko jest Marek: "Z czego się śmiejesz?", ja:"Nie wiem". :evil_lol: Dzięki. :oops: Tylko twarz biała, bo twarzy nie opalam, wyskakują mi malusieńkie krostki no i zawsze to cera będzie dłużej służyć. :evil_lol: [quote name='Ty$ka']Widzisz, mówiłam że niedługo szele dojdą :D Mnie się podobają, szukałam czegoś podobnego dla jamnicy ;). A czemu spacer w obroży, a nie w nowym sprzęcie? :> Jaka fajna pucha :loveu: Szkoda, że nie ma dla mojego takiej :< [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-cgA6eUOmVWM/UhpBJmc8JNI/AAAAAAAAH1o/I3FmQTgrg88/s640/20130824_145748.jpg[/URL] umarłam :loveu: Ten wzrok :loveu: I współczuję sytuacji z pracą. Trzymam kciuki, by teraz odezwali się jacyś normalni ludzie ;)[/QUOTE] Muszę Ciebie słuchać. :grins: Dziękuję. :) A bo u nas jest bardzo ciepło i Pulpecik by się zagotował w nich. Dlatego odliczamy dni do jesieni. :evil_lol: I to Marek na dodatek taką kupił! No oczy jej tu nieziemskie wyszły,że i ja się roztapiam. :lol: Dziękuję, dzisiaj o 13:45 spotkanie.... Troszeczkę się stresuję. [quote name='pcheelkaa'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-PGuVY41qVwQ/UhiAQEg14CI/AAAAAAAAHww/uEVwbBeYUvM/s512/20130823_150605.jpg[/URL] bardzo ładnie Ci w makijażu :)[/QUOTE] Dzięki. :loveu: Już dziaduś naprawił prostownicę, więc dzisiaj sobie wyprostuję włosy. :) [quote name='Błyskotka']He He świetne te zdjęcia z tą colą :)[/QUOTE] Dzięki. :loveu:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AIHtLyEGerw/UhpBaJlVZBI/AAAAAAAAH2w/qGcswk1xQQE/s640/20130824_152844.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aBfAOvfKNd0/UhpBZq5SmeI/AAAAAAAAH2s/twal309CWVw/s640/20130824_152850.jpg[/IMG] No i jak to u babci musiała zostać rozpieszczona. ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Sbpc8QLszKg/UhpBalua7WI/AAAAAAAAH24/47URCokNSbk/s640/20130824_182619.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GLrvm1b66sk/UhpBMXsr_yI/AAAAAAAAH2A/nYgv1ac-D00/s640/20130824_145957.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ta3YqdGwpd4/UhpBNUB6fQI/AAAAAAAAH2I/oBtxzocgi0A/s640/20130824_150058.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OBsyK05dJio/UhpBOfvileI/AAAAAAAAH2Q/bs040lhUtbk/s640/20130824_150127.jpg[/IMG] I Maruś jak to facet musiał zrobić zdjęcie akurat kiedy chciałam coś powiedzieć. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JRomtYHdUqA/UhpBPC9v3QI/AAAAAAAAH2Y/HTiIylhsE1Q/s640/20130824_150152.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-C6LpLgp_ElI/UhpBZtcDimI/AAAAAAAAH2o/COqKh4-4zOU/s640/20130824_150340.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fE0bHaD5LGY/UhpBHG-g1bI/AAAAAAAAH1Q/1tbtN_TUi1g/s640/20130824_145727.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vBqddeTxRD0/UhpBIIh0PXI/AAAAAAAAH1Y/h4kHYFRnRGM/s640/20130824_145735.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vebgPtQN2I0/UhpBI7TquGI/AAAAAAAAH1g/CZTRgkID1wc/s640/20130824_145737.jpg[/IMG] idziemy juuuż? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cgA6eUOmVWM/UhpBJmc8JNI/AAAAAAAAH1o/I3FmQTgrg88/s640/20130824_145748.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F7le5E5h62w/UhpBKSRqIOI/AAAAAAAAH1w/JnFt8hUvTgY/s640/20130824_145945.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-340Z2_EwLcY/UhpBBg_dnZI/AAAAAAAAH0g/MQUQ2VsIjL0/s640/20130824_145400.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-l64M4XUusWo/UhpBChXDtnI/AAAAAAAAH0o/4uVHtS6cT4A/s640/20130824_145455.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--VwTSeXribo/UhpBERHhqyI/AAAAAAAAH04/L0jB4VbdZmg/s640/20130824_145514.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1E1aYFrvroQ/UhpBFdhnqKI/AAAAAAAAH1A/Zdu_1UlIJYo/s640/20130824_145516.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PZ-E_Vvjvu4/UhpBGdL0cfI/AAAAAAAAH1I/AOUFvAz2EhU/s640/20130824_145558.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S5ze7tus6Eg/UhpA4hdOZTI/AAAAAAAAHzQ/1ZKHNm69crQ/s640/20130824_144811.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Py_0vKPPp2k/UhpA5ln84UI/AAAAAAAAHzY/EmXDIttE2rY/s640/20130824_144853.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s2BrfoGsrzU/UhpA6hVuWtI/AAAAAAAAHzg/aK5QVsNpKVo/s640/20130824_144907.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bsFzLM7QcFo/UhpA7sGqJTI/AAAAAAAAHzo/AZ21xI4denY/s640/20130824_144920.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Bg4HiYrbmoI/UhpA8fQSIXI/AAAAAAAAHzw/ycvZ-eUjg0Y/s640/20130824_145008.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-h54BobyBlCg/UhpAyPTVybI/AAAAAAAAHyg/DFmkHZpLFp0/s512/20130824_144646.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--IhEImemaAM/UhpA0NFL6yI/AAAAAAAAHyw/69Eff41cXms/s640/20130824_144738.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tlHZZBC9TR0/UhpA1Wq0LOI/AAAAAAAAHy4/7A2yz9a52nk/s640/20130824_144801.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BR0MsQ8dRPM/UhpA2T8bmdI/AAAAAAAAHzA/FmdN4i_kJUs/s640/20130824_144803.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YHgMhsYpaVM/UhpA3jj-AqI/AAAAAAAAHzI/tvSFIquWWHw/s640/20130824_144805.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-br_2muOOpqs/UhpAvYujPyI/AAAAAAAAHyI/edN9jXRTmqM/s640/20130824_143355.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aH8Df3Ok8Sc/UhpAxFgb-ZI/AAAAAAAAHyY/TlTlTFsdbTU/s640/20130824_143525.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F3v61ihxVtU/UhpAuVSu5sI/AAAAAAAAHyA/WOmXr66J7wE/s640/20130824_143331.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-F0nJ3IeTxto/UhpAsmVUz0I/AAAAAAAAHxw/jnjjaMSA96M/s640/20130824_142918.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-orjqZOIg8IE/UhpAtmUjNHI/AAAAAAAAHx4/kGY0bPN7IsY/s512/20130824_143254.jpg[/IMG]
-
[quote name='monia&nero'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Ams2_Z4Bm34/UhZBt3mj-vI/AAAAAAAAHug/JitxRMWaRmQ/s640/20130822_174743.jpg[/URL] pełen relaks :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-r6n4EhExsg8/UhiAJxyBDUI/AAAAAAAAHwo/8JIOMNAxUQo/s640/20130823_123208.jpg[/URL] pięknie Żabci w tych szeleczkach![/QUOTE] Na maxa. :) Dziękujemy. :loveu::loveu: Wczorajsze fotki, niestety telefonem, ale chyba nie są aż tak tragiczne.. Wypad do parku. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f7WY4Yf4hwM/UhpAmjcBsWI/AAAAAAAAHxA/7tWhpWQ5v7A/s640/20130824_095806.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RfFmwUTzQzg/UhpAqs11IuI/AAAAAAAAHxg/MUOeyn_azCc/s640/20130824_142516.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E_MdBvjOKfw/UhpAnagNtNI/AAAAAAAAHxI/SGmbm1lYrs8/s512/20130824_142359.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LUr26rNKEqQ/UhpArlRm62I/AAAAAAAAHxo/3cm-3v_0Rps/s640/20130824_142754.jpg[/IMG] :evil_lol::loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gcY4keG1fRQ/UhpAo9_A8GI/AAAAAAAAHxQ/Qm0K_StWtFA/s640/20130824_142438.jpg[/IMG]
-
[quote name='Sonka95']Żabcia to ma bardzo fajnie , bo ostatnio to ciągle jakieś prezenty dostaje :cool3: :diabloti:[/QUOTE] No właśnie coś ostatnio mnie naszło aż za bardzo, by ją rozpieszczać. :lol: A my za godzinkę idziemy z Markiem i Pulpecikiem do lasu na spacerek. :)
-
Porzucony po jarmarku szczeniak w typie ON-ka szuka DS
phase replied to junoo's topic in Już w nowym domu
Powodzenia chłopaku! :):)- 12 replies
-
Świetna z niej "modelka". Pięknie pozuje!
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]W NOWYM DOMU[/B][/SIZE][/COLOR] Olsztyn Buster to około 6 letni psiak w typie labradora. Do schroniska został oddany przez, osobe która go znalazła. Psiak podobno by zaborczy o swoją miskę i podczas jedzenia nie pozwolił do siebie nikomu podejść. Oprócz tego był psem idealny, dogaduje się z psami, ładnie chodzi na smyczy. To kochany, sympatyczny i kontaktowy psiak. Obecnie jest w trakcie diagnostyki zmian na łapach. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z0XtCJYofgI/UhnJwy7uY-I/AAAAAAAACL0/xSfANxZOdu8/w800-h594-no/DSC_0100.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NLpY1Kn9Hrk/UhnJz2-uneI/AAAAAAAACMU/PuoWPytYPB8/w800-h628-no/DSC_0117.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-24TOsrSLQ9c/UhnJ07CsBuI/AAAAAAAACMc/-okILQvN0ZU/w800-h545-no/DSC_0118.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4UR-ehkhQEo/UhnJ2gl2P_I/AAAAAAAACMs/87SoBPn5tx0/w800-h574-no/DSC_0122.JPG[/IMG]
-
[quote name='rashelek']Zastanawiam się tylko, czemu śpiewa tak strasznie zremixowane piosenki :hmmmm: [/QUOTE] Mi się wydaje, że po koncercie wspólnym z Dodą ona taka "się stała". Zaczęła nie wiadomo co na siebie wkładać i nie wiadomo jak śpiewać. A ja uważam, że to co pierwsze to najlepsze, tzn. tak jak śpiewają na płytce tak powinni śpiewać, bo to najlepiej wtedy wychodzi i ludzie mogą śpiewać a nie, że nie wiedzą co mają robić. Tak samo z filmami, moim zdaniem te pierwsze części są najczęściej (nie zawsze oczywiście) lepsze. [quote name='rashelek'] Miczka się wczuła :diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-70Txc-hPD8E/UhkA9rfjtzI/AAAAAAAAHtU/ez6R0P0-zkA/s640/2013.08.24 (8).jpg[/IMG] [/QUOTE] :roflt: [quote name='rashelek'] Jeśli chodzi o wczoraj, to z mało przyjemnych rzeczy kretynka by mi wczoraj psa rozjechała. Mimo zamkniętej ulicy cisła, jakby co darmo dawali - najpierw by Mikę wciągnęła między koła a potem ludzi na przejściu by skosiła. Pieprznięta jakaś :shake: [/QUOTE] Jezu no mi to ciężko czytać takie rzeczy, bo przez jakiś debili można ucierpieć. Bym nie wiem co takim zrobiła. :angryy: I jak zwykle coś jeszcze miałam napisać,ale zapomniałam. :lol:
-
Dzień dobry. :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img7/7413/dvn9.jpg[/url] wybaczyłabym jej i dała wszystko. :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Jedna z najpiękniejszych galerii. ;)
-
Na razie zapisuje, jutro doczytam
-
[quote name='Molowe']Pomimo,że przód faktycznie jest duży to mi na Żabce jakoś to nie przeszkadza uważam,że fajnie jej pasują :) Dziękuję bardzo :loveu:[/QUOTE] Rozumiem, dziekujemy. :) i nie ma za co. :) [quote name='Błyskotka']No to będzie bardzo modna tej jesieni ;)[/QUOTE] Jak nigdy. :lol: Pies z dnia na dzien zadziwia i uszczesliwia, doslownie. Wlasnie z Markiem wrocilismy z nia ze spacerku, bylismy w parku. Dziewczyna grzeczna i baaardzo ladnie szla. :loveu: zdjecia mam, dodam jutro. pogoda piekna. :loveu: Niedlugo jedziemy odwiedzic babcie.
-
[quote name='magdabroy']A tego, to ja nie jestem tak pewna w 100% :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] O Ty. :diabloti: [quote name='Luzia']Te szelki na niej wyglądają strasznie topornie ;) Z przodu szczególnie :lol:[/QUOTE] Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. ;)
-
[quote name='rashelek']To trzymam kciuki za poniedziałek! :D Szelki super :loveu: Tylko ten przód jest ogromny :lol:[/QUOTE] Dziękuję, dziękuję. :loveu: [quote name='magdabroy']Nie będą ją grzały te szelki??[/QUOTE] No chyba nie zwariowałam na tyle, by teraz jej ich zakładać. :eviltong: Czekamy na jesień.
-
Ależ ona jest śliczna! Bardzo, bardzo ładnie wygląda na takim tle.
-
Ja to mu normalnie zazdroszczę tej talii. [url]http://img819.imageshack.us/img819/6286/drbw.jpg[/url] :loveu: [url]http://img196.imageshack.us/img196/7241/ujsd.jpg[/url] świetne!
- 173 replies
-
- bordercollie
- collie frisbee
-
(and 1 more)
Tagged with: