-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nie dość, ze śliczniutka to uśmiechnięta od ucha do ucha. :) -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-BNNVmvz9cJw/UhzVZKYoV7I/AAAAAAAABPI/cT-UyCaNCqU/w550-h413-no/2013-08-27+11.59.25.jpg[/url] świetne. :loveu: No to udanego weekendu w takim razie. ;)
-
A jak reszta domowników zareagowała na nowego lokatora?
-
Maja bernardynka w BDT - pomoc w utrzymaniu Majki potrzebna !!!!
phase replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie.... -
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Zosia własnie dostała wiadomosc, ze Gruzja od 2 dni koczuje w poblizu innego domu, ale w niedalekiej okolicy. Ludzie ją dokarmiają i dzisiaj dali znac. Trzeba teraz zastanowic sie nad sposobem jak ją złapac, aby tym razem sie udało.[/QUOTE] Ufff to już zawsze coś! -
Zdjęcie niesamowite!!!! Bardzo piękne! Jeszcze więcej wspólnych lat życzę. :) Ależ macie planów, no no. Trzymam kciuki w zrealizowaniu ich (tj jak najlepiej!). :)
-
Ludzie już na głowę upadli...........
-
Ciagle wierze, ze bedzie dobrze, trzymamy sie tego! :calus:
-
A nie myślałaś o drugim psiaku? Wystawiasz Vigo czy na razie przerwa?
-
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
:multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Ależ nie chodzi o to by cokolwiek ukrywać, ale po co z niego robić od razu amstaffa? To że spory pies to nie oznacza, że od razu on bullowaty.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ależ nas ostatnio rozpieszczasz pięknymi zdjęciami! :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Osobiście też uważam, że lepiej mu nie "przyklejać łatki", że to amstaff. W ogóle najlepiej go ogłaszać jako po prostu kundel.
-
[quote name='Ty$ka']U nas w zoologu są takie smaki. Natomiast jeśli chcesz coś na stawy to koniecznie skonsultuj z wetem - bo może coś neurologicznie jej się z łapami dzieje? O, to super, że wybieracie się znów na wieś :loveu:[/QUOTE] Przed chwilą właśnie wróciłyśmy z poczty, Żabka ładnie szła, także sobie pomyślałam, że na razie skoro jeszcze chodzi z nami na spacery, nad wodę, do lasu czy parku to się wstrzymam z dawaniem jej takich rzeczy. Najwyżej przy okazji zajdę do weta dopytam go dokładnie co radzi. Noo. :) Oby pogoda dopisała. :) No bo tam chociaż cały czas na świeżym powietrzu będę, a nie jak tu siedziała w czterech ścianach.. No i tej cholernej pracy ni ma, z resztą odwiedzę prababcię, a tego nie mogę się doczekać.
-
Olsztyński Tank. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-99IoSCHPpaU/UhpclowFiWI/AAAAAAAAEGg/Km8Go4DEAP8/s512/DSC_0387.JPG[/IMG]
-
[quote name='phase']Olsztyn [B]FRAJDA [/B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Piękna, młodziutka suczka, w wieku około 2 lata, w typie husky. Frajda jest bardzo towarzyskim i przyjaznym zwierzakiem i - jak przystało na husky - bardzo energicznym, dziarskim i wszędobylskim :smile: Sunia w każdej chwili gotowa jest na spacer.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ntxVYOiwzGw/URfxYKcFJSI/AAAAAAAAHCw/kk4fUy5ehgc/s640/IMG_6968.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qSfGxqZOq9U/UU8cv2MuONI/AAAAAAAAMoQ/3xrCbkn7K3c/s640/DSC_0033.JPG[/IMG] [SIZE=3][B]W NOWYM DOMU![/B][/SIZE][/QUOTE] Wróciła. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ulYkU3VSBQU/Uhpczp3_J5I/AAAAAAAAEJw/88kRV2zGxyY/s619/DSC_0900.JPG[/IMG]
-
[quote name='pcheelkaa'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-62KshfXN7cY/UhpBqm0KbKI/AAAAAAAAH5Q/ReCpxgoW1wY/s640/20130825_145529.jpg[/URL] odrazu młodziej ! śliczna Żabka i for you za fryzure :klacz: :klacz:[/QUOTE] Dzięki. :oops: [quote name='rashelek']Tak, to te. To jest glukozamina i cośtam, typowo na stawy. Daje się pół tabletki na 10kg psiaka, czyli ty 0,5/dzień i starczyłoby Ci na pół roku ;) Myślę, że powinno pomóc, ale to najlepiej skonsultować z wetem, chociaż na pewno nie zaszkodzi.[/QUOTE] Najwyżej jeszcze się któregoś dnia przejadę do hurtowni zoologicznej, zobaczę może tam to znajdę, od razu zapytam o radę. Dzięki. ;) edit: Dzwoniła babcia i pytała czy jadę z nimi jutro na wieś do weekendu. Pewnie, że tak! :) Oczywiście Żabulek wybiera się z nami.
-
[quote name='Ty$ka']Czym Cię ten pospolity kundel zachwyca ostatnio? 8) Bo... bo... bo ostatnio ciągle Milka, Morus, Morus, Morus, Milka... a Endusława brak :lol: Też mnie to denerwuje, ale w gimnazjum tego ogromnie dużo nie było, teraz jak przeglądałam książkę do liceum to tylko jeden i to nie cały dział, chyba z 4tematy ;).[/QUOTE] To poproszę następnym razem Morusława.Tak dużo dużo. :grins: Więcej na polskim (lektury) można się dowiedzieć o czasach Polski. :roll:
-
Mimo że kotów się boję to muszę przyznać, że Molly była przepiękną kotką! Wasze wspólne zdjęcie b. ładne. Ile ja bym dała by mieć szczurki... Widać, że Twoje stadko było niesamowite, że miało u Ciebie bardzo dobrze, że nie możesz znieść ich straty. :calus:
-
[Sosnowiec] Misha 10- letnia amstaffka po 1,5 roku znalazła swój dom!
phase replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
Ona i jej ten uśmiech. :loveu: -
[quote name='Laetitia']Mój tata kilka miesięcy temu powiedział mi, że zgodzi się jedynie na yorka, maltańczyka albo innego małego nieliniejącego psa, właśnie ze względu na brak wszechobecnej sierści. W sumie to nadal nie wiem jakim cudem zgodził się na poma. Ja za małymi psami specjalnie nie przepadam, ale kiedy kilka lat temu zobaczyłam szpica zakochałam się :loveu: [/QUOTE] I co nie masz w planach drugiego psa? :razz:
- 121 replies
-
- galeria
- pomeranian
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='rashelek']A co ona ma z tymi łapkami? tzn, domyślam się, że problemy 'wiekowe', ale stawy siadają czy jak, dajesz jej coś na poprawę tego stanu? :P Smaczki myślę, że w jakimś lepszym zoologu znajdziesz. Ale ja zamiast tych na stawy kupiłabym u weta ArthroFos i dawała jej pół tabletki codziennie.[/QUOTE] Raczej to takie bardziej wiekowe. Bo jak wstaje to tez troche widac ze ciezko jej to idzie. Czesto na spacerze wrecz potyka sie o swoje lapki i pada na ryjek... Chodzi o te tabletki? [url]http://fionka.pl/produkt-2250.html[/url]
-
Oj bidulka. :(:(