Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. a tak z czystej ciekawosci bric, wiesz moze na jakim etapie jest budowa domu?
  2. jakie slodziaki przepiekne! :) eh.. skad tyle tych szczeniakow :(
  3. przez tydzien ma brac Furosemidum, wiem ze miala po tym wiecej siusiac, ale niestety nie zauwazylam takiej potrzeby u niej, jedynie o wiele wiecej pije. I syropek Heparenol , ktory nawet nie wiem na co jest. :) edit: juz wiem :)
  4. Ajli nie przychodzi Ci czasem do glowy ze z tymi psiakami to gorzej niz z dziecmi? :) Oj jak ja bym chciala zeby moja sunia chciala sie tulic. A ona to okropna indywidualistka i nie lubi by ja za dlugo miziac. A aparat to pewnie tylko kwestia wprawy :)
  5. strasznie mi sie podobaja jej uszy kurcze :) zawsze patrze przede wszystkim na nie :) Jesli teraz psina nie znajdzie domku to nie wiem co z tym swiatem sie dzieje.. Sama bym ja wziela gdybym miala mozliwosc :oops:
  6. nieno w kubraczku to chyba raczej nie :) chociaz alta w czym byteraz nie byla to i tak jest sliczna :)
  7. o jakie slodkie! :D sylwio korzystaj z pieknej pogody i rob "malej" foty to ja pooglaszamy:)
  8. moja sunia widac lepiej sie czuje po lekach ktore przyjmuje. Nie drapie sie juz, siersc w maire wyglada no i w koncu nie smierdzi :) Jeszcze 3 dni ma brac tabletki a pozniej badanie moczu wiec zobaczymy :) Narazie zachodzi nam wszystkim za skore bo jest na diecie i swoimi pieknymi oczkami probuje wymusic cokolwiek :)
  9. ohoh to teraz psiaki beda sie ustawialy w kolejce po zdjecia :)
  10. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL]
  11. ja juz glosowalam wiec mnie mozna pominac:)
  12. kulturysta z Rudka sie robi :D
  13. jesli mzoesz to napisz do soemy o adres na jaki masz wyslac fakturke, bo wysylamy an jej adres a nie na stowrzyszenie :)
  14. chyab wystarczy akcja sterylizacja, ewentualnei obok dopisz wadercia :)
  15. nie ma sprawy :) rozumiem panike :) tylko bedzie ja trzeba wyslac do soemy zeby mogla oplacic ta sterylke :)
  16. sylwio wzielas fakture za sterylke? :)
  17. wykrywko czy Boni tez moge juz oglaszac? :)
  18. ja mam nadzieje ze jakis byl, bo sunia jest przesliczna:)
  19. ciotki co do allegro cegielkowego to nie trzeba byc fundacja by wystawic. Jednakze trzeba zbierac na konto jakies fundacji. Robilam takie allegro dla Jasmina i Franka z dogo ale mielismy uzyczone kotno fundacji wiec mozna bylo poprowadzic. Moze macie kogos znajomego kto by udosepnil to mozna allegro zrobic ;)
  20. Nomi wyglada przepieknie. A jej pyszczek jest tak uroczy ze sama z checia bym ja wziela do siebie, z tym ze mam malego czarnego diabla ktory nie pozwala nikomu wchodzic do "swojego" domu. :) Sylwio czy robilas cos z jej sierscia? Jakas taka bardziej puchata mi sie wydaje :)
  21. ah.. not o czekamy teraz na dobre wiadomosci w sprawie Lenki :)
×
×
  • Create New...