Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. ah Ajli nie mysl prosze ze ja nie bywam u Jasia i Franka. Bywam codziennie nawet i u Rudolfa... ale tak mi sie zycie posylo po tym co dzis uslyszalam u weta..:-(:placz:
  2. ja rowniez trzymam kciuki :)
  3. ah to nie widzialam nawet.. a juz zamowilam na jednym bazarku :)
  4. a moge i ja? :) Klubowiczdeklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu: 1 .wadercia woj. Warmińsko-Mazurskie 2 . staram się pomóc w ogloszeniach. Chętnie wykonam allegro dla psiaka (zainwestowałam w nowy szablon specjalnie na zamowienie:roll: ) wystawiam bazarki, specjalizuje się w bazarkach ogłoszeniowych na dane cele (pomagam w spłatach długu) oraz psy. Kolejke mam ustawioną do października, w zaleznosci jaką kwotę ktoś oczekuje. Z chęcią pomagam fizycznie przy psach. Transport dwa razy w tygodniu na trasie Olsztyn- Gdańsk. W razie ogromnej potrzeby dojezdzam za zwrot kosztów (pociąg bilet studencki) do 250 km. W przyszlość z pewnością BDT :razz: 3. Nowe pomysły - raczej brak :(
  5. tez kiedys takei cos uslyszalam. Poszlam na poczte i zapytalam kierownika czy to prawda.... Okazalo sie ze od duzycz paczek jest samochod takze musza Ci przywiezc. :)
  6. Ja rowniez ciesze sie ze ruszylo. Napewno Ani jest lzej an serduszku. Jesli chodzi o Alte, mamy darmowa sterylke - to super informacja. Teraz tylko trzeba sie jak najwiecej o niej dowiedziec zrobic cudowne zdjecia i tekst a ja juz sie oglaszaniem jej zajme. Choc pewnie przy suni beda potrzebne dodatkowe zabiegi pielegnacyjne na sliczna siersc :) Co do Cipaka tutaj wiem nieco mnie, procz tego ze tez jedzie na BDT (?). Z pewnoscia doprowadzanie go do porzadku i poznanie jego charakteru + dobre zdjecia moga przyniesc domek. Podobnie jak w przypadku Alty deklaruje ogloszonka psiaka. No i odemnie bedzie 200 zł na dobry poczatek dla psiakow. Stówka naAlte i stówka na Ciapka. Choc to smiesznie niska kwota... Za dwa dni ruszam z bazarkiem wiec mysle gora za dwa tygodnie przeleje pieniazki. edit: Alta i Ciapek beda mialy wspolny watek prawda? Bo chcialabym zamowic im banerek :)
  7. czy moge dostac nr konta Białego z bazarku uzbieralo sie 20,5 ale zawsze to cos :)
  8. sylwija.. jest jeszcze lepiej... soema przyznala nam 100% ! :D super kochana osobka! :) takze mozna ciachac Alte i wysylac do soemy fakture ona ja oplaci :)
  9. soema odpisala ze mozemy ciachac Alte :) jeszcze sie dowiem czy 50% czy cala kwote nam zwroca ale lcize na 50% :)
  10. Katcherine nie ma problemu, poczekam :) A czuje sie juz lepiej, ciesze sie ze pogonili mnie na pogotowie bo okazalo sie ze cierpialam na cos takiego jak suchy zebodol - nikomu nei zycze.. takze jestem na antybiotyku i juz nei chodze po scianach:)
  11. ja poczekam i będę tu zagladac :)
  12. juz iwem nawet ktora :D wlasnie tak sie zastanawialam czy to jest on :) juz usuwam. :evil_lol:
  13. bela niestety ale wyraznie pani napisala ze chce suczke. Takze psow nawet jej nie podsylalam :(
  14. moim zdaniem Lanka jest bardzo urocza i spodobala sie najbardziej mojemu TZowi :) Ale my to warunki na mikrusa raczej mamy. Swoja droga.. wiecie jak mi jest przykro patrzec jak widze u ciotki Tz suczke owczarka. Jest juz dosc stara z tego co kojarze. Ale z pewnoscia nie wyglada na swoj wiek jest tak zapuszczona. Wiadomo taki pies jest dosc masywny, a oni maja metraz mieszkaniowy tak okolo 40 m a psina wychodzi na dwoch 3 razy i to czasem naprawde na krotko. Pazury ma juz tak dlugie, cos na oczku jej sie zrobilo i ogromny ubytek siersci.... Jednak niektorym ludziom sie nic nie przetlumaczy.... :(
  15. [URL]http://allegro.pl/spajki-mlody-przytulasny-psiak-szuka-domu-i1795460282.html[/URL] :loveu:
  16. "Spajki to młody (1 rok), zdrowy i piękny pies. Dlaczego stał się psem bezdomnym? Tego niestety nikt nie wie. Błąkał się samotnie po ulicach i tęsknym wzrokiem wypatrywał swego człowieka. W chwili obecnej Spajki przebywa w awaryjnym domu tymczasowym w Wołominie. Niestety nie może tam zostać długo. Za kilka dni trafi do zimnego i mokrego boksu. Trafi za kraty. Spajki ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość wokół siebie i ma wspaniały kontakt z innymi zwierzętami. Z racji wieku jest bardzo energiczny i wesoły. Kocha cały świat! Zachwyca swoim pragnieniem kontaktu z człowiekiem. Jest odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. Nie bądź obojętny i podaruj Spajkiemu dom, a On odwdzięczy się bezgraniczna miłością! W sprawie adopcji proszę o kontakt: Tel. 0509-264-862 e-mail: [email][email protected][/email] Nie wydamy psa na łańcuch!" czy to jest aktualny tekst do goloszen psiaka?
  17. Dada to moze przelozymy wyroznione allegro Kusego na kilka dni az zrobicie mu dobre zdjecia co?
  18. no to moge brac sie za allegro psiaka w koncu doszlam do siebie po okropnym zabiegu dentystycznym, ale mam pytanie czy macie wiecej zdjec psiaka? bo zza krat prawie go nei widac :(
  19. zglosiłam Altę na watku sterylkowym. Teraz poczekajmy na odpowiedz czy się zalapie. Jak sadzicie taka duza suka to jaka moze byc cena sterylki?
  20. no więc moze skopiuje e-miala ktorego dzis dostalam od tej Pani ok? "Witam Pani Sandro, Rozmawialam dzisiaj z Panią Kingą (dziekuje za podanie nr telefonu) Przybliżyła mi troszeczkę historie Majeczki, sunia ma być sterylizowana ,lub już jest po operacji, prosilam jeszcze o zebranie informacji na temat zdrowotny Majki, Będę w kontakcie telefonicznym z Pania Kingą, Potwierdzila fakt nietolerancji z innymi psami i duża dominacje oraz silna potrzebe "zagarnięcia wlasciciela i terytorium" W zwiazku z powyzszym zastanawiam się jeszcze nad ta adopcja , proszac Pania jednoczesnie o niezaniechanie podsylania mi kolejnych suczek do adopcji o aparycji Majki ale z lagodnym usposobieniem. Dziekuje Pani za dotychczasowe zaangazowanie należy Pani do grupy niezwyklych osob. Pozdrawiam serdecznie" Takze jak widac Pani zainteresowana jest owczarkami dlugowlosymi TYLKO niestety :( Jednak to jest szansa dla jakies bidy naszej, moze poszukam na owczarki.eu ? edit: Przejrzalam strone i sadze ze moze te sunie spodobalyby się pani tak jak Maja. Czy może ktoraś z was ciotki zna ktoregos psiaka? :) [URL]http://owczarki.eu/psiak/842[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/819[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/854[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/900[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/780[/URL]
  21. no ona jest przesliczna :) moze w wolnym czasie strzelimy jej jakis pakiecik ? :) Czy lepiej poczekac z nauka chodzenia na smyczy i oswojeniem ogolnym zanim zaczniemy promowac ja do adopcji ?
  22. Tutaj juz otwarty ale wciaz w budowie bazarek w polowie dla Binga, a w polowie dla fundacji Zmienmy los na spalte dlugu. Majqa Twoje fanty w 100% zasilaja konto Binga. Zapraszam do podnoszenia ![URL="http://www.dogomania.pl/threads/213639-Ponad-100-roznych-fant%C3%B3w%21-Wci%C4%85%C5%BC-dodaj%C4%99-nowe...-WEJDZ-ZOBACZ%21-Do-11.09?p=17527217#post17527217"] KLIK[/URL]
  23. pamietam ze gdy bylam mala i mieszalismy jeszcze z bacia mielismy owczarka... i tez niestety byl o mnei zazdrosny i podgryzal mnie, ale zyl z nami do konca :)
×
×
  • Create New...