-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
ah Ajli nie mysl prosze ze ja nie bywam u Jasia i Franka. Bywam codziennie nawet i u Rudolfa... ale tak mi sie zycie posylo po tym co dzis uslyszalam u weta..:-(:placz:
-
ja rowniez trzymam kciuki :)
-
ah to nie widzialam nawet.. a juz zamowilam na jednym bazarku :)
-
a moge i ja? :) Klubowiczdeklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu: 1 .wadercia woj. Warmińsko-Mazurskie 2 . staram się pomóc w ogloszeniach. Chętnie wykonam allegro dla psiaka (zainwestowałam w nowy szablon specjalnie na zamowienie:roll: ) wystawiam bazarki, specjalizuje się w bazarkach ogłoszeniowych na dane cele (pomagam w spłatach długu) oraz psy. Kolejke mam ustawioną do października, w zaleznosci jaką kwotę ktoś oczekuje. Z chęcią pomagam fizycznie przy psach. Transport dwa razy w tygodniu na trasie Olsztyn- Gdańsk. W razie ogromnej potrzeby dojezdzam za zwrot kosztów (pociąg bilet studencki) do 250 km. W przyszlość z pewnością BDT :razz: 3. Nowe pomysły - raczej brak :(
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tez kiedys takei cos uslyszalam. Poszlam na poczte i zapytalam kierownika czy to prawda.... Okazalo sie ze od duzycz paczek jest samochod takze musza Ci przywiezc. :) -
Ja rowniez ciesze sie ze ruszylo. Napewno Ani jest lzej an serduszku. Jesli chodzi o Alte, mamy darmowa sterylke - to super informacja. Teraz tylko trzeba sie jak najwiecej o niej dowiedziec zrobic cudowne zdjecia i tekst a ja juz sie oglaszaniem jej zajme. Choc pewnie przy suni beda potrzebne dodatkowe zabiegi pielegnacyjne na sliczna siersc :) Co do Cipaka tutaj wiem nieco mnie, procz tego ze tez jedzie na BDT (?). Z pewnoscia doprowadzanie go do porzadku i poznanie jego charakteru + dobre zdjecia moga przyniesc domek. Podobnie jak w przypadku Alty deklaruje ogloszonka psiaka. No i odemnie bedzie 200 zł na dobry poczatek dla psiakow. Stówka naAlte i stówka na Ciapka. Choc to smiesznie niska kwota... Za dwa dni ruszam z bazarkiem wiec mysle gora za dwa tygodnie przeleje pieniazki. edit: Alta i Ciapek beda mialy wspolny watek prawda? Bo chcialabym zamowic im banerek :)
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Wadercia replied to anett's topic in Już w nowym domu
czy moge dostac nr konta Białego z bazarku uzbieralo sie 20,5 ale zawsze to cos :) -
sylwija.. jest jeszcze lepiej... soema przyznala nam 100% ! :D super kochana osobka! :) takze mozna ciachac Alte i wysylac do soemy fakture ona ja oplaci :)
-
soema odpisala ze mozemy ciachac Alte :) jeszcze sie dowiem czy 50% czy cala kwote nam zwroca ale lcize na 50% :)
-
Katcherine nie ma problemu, poczekam :) A czuje sie juz lepiej, ciesze sie ze pogonili mnie na pogotowie bo okazalo sie ze cierpialam na cos takiego jak suchy zebodol - nikomu nei zycze.. takze jestem na antybiotyku i juz nei chodze po scianach:)
-
ja poczekam i będę tu zagladac :)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Wadercia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
juz iwem nawet ktora :D wlasnie tak sie zastanawialam czy to jest on :) juz usuwam. :evil_lol: -
moim zdaniem Lanka jest bardzo urocza i spodobala sie najbardziej mojemu TZowi :) Ale my to warunki na mikrusa raczej mamy. Swoja droga.. wiecie jak mi jest przykro patrzec jak widze u ciotki Tz suczke owczarka. Jest juz dosc stara z tego co kojarze. Ale z pewnoscia nie wyglada na swoj wiek jest tak zapuszczona. Wiadomo taki pies jest dosc masywny, a oni maja metraz mieszkaniowy tak okolo 40 m a psina wychodzi na dwoch 3 razy i to czasem naprawde na krotko. Pazury ma juz tak dlugie, cos na oczku jej sie zrobilo i ogromny ubytek siersci.... Jednak niektorym ludziom sie nic nie przetlumaczy.... :(
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Wadercia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/spajki-mlody-przytulasny-psiak-szuka-domu-i1795460282.html[/URL] :loveu: -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Wadercia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
"Spajki to młody (1 rok), zdrowy i piękny pies. Dlaczego stał się psem bezdomnym? Tego niestety nikt nie wie. Błąkał się samotnie po ulicach i tęsknym wzrokiem wypatrywał swego człowieka. W chwili obecnej Spajki przebywa w awaryjnym domu tymczasowym w Wołominie. Niestety nie może tam zostać długo. Za kilka dni trafi do zimnego i mokrego boksu. Trafi za kraty. Spajki ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość wokół siebie i ma wspaniały kontakt z innymi zwierzętami. Z racji wieku jest bardzo energiczny i wesoły. Kocha cały świat! Zachwyca swoim pragnieniem kontaktu z człowiekiem. Jest odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. Nie bądź obojętny i podaruj Spajkiemu dom, a On odwdzięczy się bezgraniczna miłością! W sprawie adopcji proszę o kontakt: Tel. 0509-264-862 e-mail: [email][email protected][/email] Nie wydamy psa na łańcuch!" czy to jest aktualny tekst do goloszen psiaka? -
Dada to moze przelozymy wyroznione allegro Kusego na kilka dni az zrobicie mu dobre zdjecia co?
-
no to moge brac sie za allegro psiaka w koncu doszlam do siebie po okropnym zabiegu dentystycznym, ale mam pytanie czy macie wiecej zdjec psiaka? bo zza krat prawie go nei widac :(
-
zglosiłam Altę na watku sterylkowym. Teraz poczekajmy na odpowiedz czy się zalapie. Jak sadzicie taka duza suka to jaka moze byc cena sterylki?
-
no więc moze skopiuje e-miala ktorego dzis dostalam od tej Pani ok? "Witam Pani Sandro, Rozmawialam dzisiaj z Panią Kingą (dziekuje za podanie nr telefonu) Przybliżyła mi troszeczkę historie Majeczki, sunia ma być sterylizowana ,lub już jest po operacji, prosilam jeszcze o zebranie informacji na temat zdrowotny Majki, Będę w kontakcie telefonicznym z Pania Kingą, Potwierdzila fakt nietolerancji z innymi psami i duża dominacje oraz silna potrzebe "zagarnięcia wlasciciela i terytorium" W zwiazku z powyzszym zastanawiam się jeszcze nad ta adopcja , proszac Pania jednoczesnie o niezaniechanie podsylania mi kolejnych suczek do adopcji o aparycji Majki ale z lagodnym usposobieniem. Dziekuje Pani za dotychczasowe zaangazowanie należy Pani do grupy niezwyklych osob. Pozdrawiam serdecznie" Takze jak widac Pani zainteresowana jest owczarkami dlugowlosymi TYLKO niestety :( Jednak to jest szansa dla jakies bidy naszej, moze poszukam na owczarki.eu ? edit: Przejrzalam strone i sadze ze moze te sunie spodobalyby się pani tak jak Maja. Czy może ktoraś z was ciotki zna ktoregos psiaka? :) [URL]http://owczarki.eu/psiak/842[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/819[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/854[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/900[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/780[/URL]
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Wadercia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Tutaj juz otwarty ale wciaz w budowie bazarek w polowie dla Binga, a w polowie dla fundacji Zmienmy los na spalte dlugu. Majqa Twoje fanty w 100% zasilaja konto Binga. Zapraszam do podnoszenia ![URL="http://www.dogomania.pl/threads/213639-Ponad-100-roznych-fant%C3%B3w%21-Wci%C4%85%C5%BC-dodaj%C4%99-nowe...-WEJDZ-ZOBACZ%21-Do-11.09?p=17527217#post17527217"] KLIK[/URL]