Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. dokladnie tak :) bedzie on na wszystkich moich akcjach allegro ;) a jego buzia przy Kłapaczu i Tigim (wszyscy z dogomani) pasuje idealnie :)
  2. skarbonka zazwyczaj pomaga, jako ze mialam tam jakis wklad finansowy (duzy bazarek na ponad tysiac zł) mysle ze soema przychylnei spojrzy i moze jakas sume nam zasponsoruje. Co do hotelu, troche sie obawiam, ale postaram sie miesiecznie na taki hotelik dla Alty wplacac chociazby przez jakis czas 100 zł. Oczywiscie bedzie to zysk z bazarków. Wiem ze pomoc niewielka ale przy braku pracy z wlasnej kieszeni nie moge nic zaproponowac. A teraz sprawa Ciapka. Czy co z nim wiecej wiadomo? On wciaz na łancuchu tak?
  3. [quote name='inga.mm']O Matusiu! Cudowne![/QUOTE] doslownie to samo pomyslalam, sa przepiekne!
  4. Kochane ciotki czy macie cos przeciwko by mordka Borysa zanlazla sie na szablonie akcji allegro adopcyjnych ? :) Wlasciwie to ona juz tam jest i szkoda jej usuwac :(
  5. gosiu masz cos przeciwko by mordka Kłapacza znalazla się na szablonie do moich aukcji allegro adopcyjnych?:oops: bo się dobrze wpasowala w tło i zal jej usuwac :roll:
  6. ah no niestety.. jestem pewna ze w domu calkiem inaczej moglby sie zachowywac ;)
  7. ohoho wize duzo chetnych na bazarki :)
  8. prosba jest o ogloszanie psiakow. Coz.. kazdy wie ze ciezko mi odmowic pomocy, amialam zbyt duzo prosb o to juz.. a ze szykuje sie na kolejny mega bazarek ogloszeniowy wiec chcialabym od ogloszen odpoczac :)
  9. czyli macie cos przeciwko by wizerunek Tigiego zostal wykorzystany do szablonu na aukcje adopcyjne allegro? :)
  10. oh majqa ja mam chyba ze 40 fantow na bazarki (niestety juz komus obiecalam) ale zdjec ladnych robic nie potrafie niestety :( stad kurierzy na mnie zarabiaja bo wole jednak wyslac paczke :)
  11. alez nie ma problemu :) chetnie pomoge poki mam na to czas :) Juz kiedys mialam przyjemnosc (badz i nie) prowadzic bazarek dla kgos z tym ze osoba dla ktorej o prowadzilam do dzis dzien nie dala mi rozliczenia i nie moge zamknac bazarku :( Rozumiem, ze wobec tego beda dwa bazarki na Binga? Mój e-mial w razie czego to [email][email protected][/email] :)
  12. Moniko, ale chyba wypada poczekac na opinie stałych darczyńców w tej kwestii? :)
  13. wybacz majqa za dopeiro teraz ale dzis bylam niedysponowan clay dzien po wyrywaniu zeba... Widzę, że znalazła się osoba do prowadzenia bazarku więc juz oferta jest nieaktualna? :)
  14. magdyska kochana :loveu: prawa glosu nie mam, a z pewnoscia bylabym na tak :roll: Podziwiam Cie za dobre serduszko i czas jaki temu poswiecasz :oops:
  15. alez ja naprawde nie zywie do Ciebie zadnej urazy :) Oczywiscie ze nie obrazilas :) Pewnie ciezko byloby mi zaglosowac. Szczerze? Mam nadzieje ze tak duza odpowiedzialnosc nigdy mnie nie spotka :)
  16. Krystyno ja Cie rozumiem i dziekuje za szczera opinie :) Niestety swej wiarygodnosci nie moge wskazac na podstawie zadnego watku gdyz moje samodzielne watki to jedynie liczne bazarki, ktore jedynie moga potwierdzic to iz pieniazki do osob na ktorych potrzeby zbieram pieniazki faktycznie do nich trafiaja :) a moze masz jakąs propozycje bądź sugestię na nowego skarbnika? :)
  17. wlasnie tez mnie zaczela zastanawiac sprawa Anticolu. Czy wciąz aktualna sprawa z jego zakupem?
  18. oj Magdysko pewnie czeka Cię sporo pracy przy tym :D Mam nadzieję, że czas znac jak Franusiowy sklepik marzen powstanie? :)
  19. Tego, ktory od kilku dni tutaj gosci? Mianowicie... kto ma zostać skarbnikiem a kto nie. :)
  20. o matko.. nawet nie wiedzialam ze i Maryś zostal adoptowany! :D super wiesci :)
  21. Nie Moniko to w zadnym wypadku nie jest rezygnacja, tylko propozycja rozwiazania konfliktu.
  22. Drogie ciotki i wujkowie. Nie wyobrazam sobie by Franek zostal bez skarbnika, oraz prowadzacego watku. Monika wyraznie dala nam do zrozumienia, ze chcialaby jak najszybciej oddac te stanowiska komus innemu. Wobec tego iż jest to sprawa nagla uwazam ze trzeba kogos wybrac... Wobec braku zaufania wobec mnie, proponuje by osoby ktore wstrzymaly sie z jakis przyczym od glosowania, oraz oddaly glos przeciw zaproponowaly kogos na to miejsce... :) Moze ktos z darczyncow czuje sie na silach podolac jako skarbnik? Moglabym taka osobe odciazyc chociazby od prowadzenia watku Frania. :) Uwazam ze sprawe trzeba zalatwic na dniach by Franio nie został bez skarbnika, bo to w tej chwili dosc wazna kwestia. A z mniej formalnych spraw: Ajli, jubu coś nowego u naszego Frania? Jak sie psina czuje... i przede wszystkim, jak idzie Franusiowy podryw? :D
×
×
  • Create New...