-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
skarbonka zazwyczaj pomaga, jako ze mialam tam jakis wklad finansowy (duzy bazarek na ponad tysiac zł) mysle ze soema przychylnei spojrzy i moze jakas sume nam zasponsoruje. Co do hotelu, troche sie obawiam, ale postaram sie miesiecznie na taki hotelik dla Alty wplacac chociazby przez jakis czas 100 zł. Oczywiscie bedzie to zysk z bazarków. Wiem ze pomoc niewielka ale przy braku pracy z wlasnej kieszeni nie moge nic zaproponowac. A teraz sprawa Ciapka. Czy co z nim wiecej wiadomo? On wciaz na łancuchu tak?
-
[quote name='inga.mm']O Matusiu! Cudowne![/QUOTE] doslownie to samo pomyslalam, sa przepiekne!
-
gosiu masz cos przeciwko by mordka Kłapacza znalazla się na szablonie do moich aukcji allegro adopcyjnych?:oops: bo się dobrze wpasowala w tło i zal jej usuwac :roll:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
Wadercia replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
ah no niestety.. jestem pewna ze w domu calkiem inaczej moglby sie zachowywac ;) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Wadercia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ohoho wize duzo chetnych na bazarki :) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Wadercia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
prosba jest o ogloszanie psiakow. Coz.. kazdy wie ze ciezko mi odmowic pomocy, amialam zbyt duzo prosb o to juz.. a ze szykuje sie na kolejny mega bazarek ogloszeniowy wiec chcialabym od ogloszen odpoczac :) -
czyli macie cos przeciwko by wizerunek Tigiego zostal wykorzystany do szablonu na aukcje adopcyjne allegro? :)
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Wadercia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
oh majqa ja mam chyba ze 40 fantow na bazarki (niestety juz komus obiecalam) ale zdjec ladnych robic nie potrafie niestety :( stad kurierzy na mnie zarabiaja bo wole jednak wyslac paczke :) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Wadercia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
alez nie ma problemu :) chetnie pomoge poki mam na to czas :) Juz kiedys mialam przyjemnosc (badz i nie) prowadzic bazarek dla kgos z tym ze osoba dla ktorej o prowadzilam do dzis dzien nie dala mi rozliczenia i nie moge zamknac bazarku :( Rozumiem, ze wobec tego beda dwa bazarki na Binga? Mój e-mial w razie czego to [email][email protected][/email] :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moniko, ale chyba wypada poczekac na opinie stałych darczyńców w tej kwestii? :) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Wadercia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
wybacz majqa za dopeiro teraz ale dzis bylam niedysponowan clay dzien po wyrywaniu zeba... Widzę, że znalazła się osoba do prowadzenia bazarku więc juz oferta jest nieaktualna? :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
magdyska kochana :loveu: prawa glosu nie mam, a z pewnoscia bylabym na tak :roll: Podziwiam Cie za dobre serduszko i czas jaki temu poswiecasz :oops: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
alez ja naprawde nie zywie do Ciebie zadnej urazy :) Oczywiscie ze nie obrazilas :) Pewnie ciezko byloby mi zaglosowac. Szczerze? Mam nadzieje ze tak duza odpowiedzialnosc nigdy mnie nie spotka :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krystyno ja Cie rozumiem i dziekuje za szczera opinie :) Niestety swej wiarygodnosci nie moge wskazac na podstawie zadnego watku gdyz moje samodzielne watki to jedynie liczne bazarki, ktore jedynie moga potwierdzic to iz pieniazki do osob na ktorych potrzeby zbieram pieniazki faktycznie do nich trafiaja :) a moze masz jakąs propozycje bądź sugestię na nowego skarbnika? :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Wadercia replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh Kąsku :( -
wlasnie tez mnie zaczela zastanawiac sprawa Anticolu. Czy wciąz aktualna sprawa z jego zakupem?
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj Magdysko pewnie czeka Cię sporo pracy przy tym :D Mam nadzieję, że czas znac jak Franusiowy sklepik marzen powstanie? :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tego, ktory od kilku dni tutaj gosci? Mianowicie... kto ma zostać skarbnikiem a kto nie. :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie Moniko to w zadnym wypadku nie jest rezygnacja, tylko propozycja rozwiazania konfliktu. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Drogie ciotki i wujkowie. Nie wyobrazam sobie by Franek zostal bez skarbnika, oraz prowadzacego watku. Monika wyraznie dala nam do zrozumienia, ze chcialaby jak najszybciej oddac te stanowiska komus innemu. Wobec tego iż jest to sprawa nagla uwazam ze trzeba kogos wybrac... Wobec braku zaufania wobec mnie, proponuje by osoby ktore wstrzymaly sie z jakis przyczym od glosowania, oraz oddaly glos przeciw zaproponowaly kogos na to miejsce... :) Moze ktos z darczyncow czuje sie na silach podolac jako skarbnik? Moglabym taka osobe odciazyc chociazby od prowadzenia watku Frania. :) Uwazam ze sprawe trzeba zalatwic na dniach by Franio nie został bez skarbnika, bo to w tej chwili dosc wazna kwestia. A z mniej formalnych spraw: Ajli, jubu coś nowego u naszego Frania? Jak sie psina czuje... i przede wszystkim, jak idzie Franusiowy podryw? :D