Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. a to są dwie rozne sunie? :-o ja myslalam ze to jedna i ta sama. No coz teraz robie jeden pakiet z bazarku a pozniej allegro tablice i gumetree i takei tam inne im zrobie :D Allegro Sharka :) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1908227878[/URL]
  2. Soema jesli bedziesz miala wiecej czasu (wiem ze tez zalatana dziewczyna jestes) to postraj sie szczeniaki jakos oddzielnie pododaawac. To pooglaszam an najczesciej odwiedzanych stronach sunie moze wowczas zostana bardziej zauwazone ;)
  3. oj napewno nie zrobie :( Jestem zawalona praca + zalegajacy bazarek :(
  4. ah to bardzo dobrze :) a jak sprawa ze szczeniakami? ktos jeszcze dzownil?
  5. a co to za rude stworzenie lezy z uroczym pyszczkiem ?:)
  6. to ja juz zakoncze tutaj konwersacje na temat mojej suni bo to przeciez watek Jasia :) Ja stracilam kompletnie wiare w wetow tutaj w Olsztynie. Moja sunia cudownie ozdrowiala (brak goraczki) i stwierdzili ze nie trzeba juz nic zrobic, zadnych badan. Skad u niej te wymioty? Skad te wysokie goraczki? I ten swiąd? Po biochemi i morfologi, ktorys zlekarzy (w tej klinice jest 3 wspolniedzialajacych) stwierdzil ze sunia ma nadkrwistosc a z tymi objawami wskazuje to im na nowotwor. Nstepnie padla diagnoza nosowka. Bo pies wieczorami spaceruje (to kpina jakas?!). A ze wczoraj powiedzielismy ze nie mamy juz w tym miesiacu na dochodzenie co i jak z psem, lekarz stwierdzil ze jest zdrowa i trzeba ja obserwowac.... Rece mi opadly....
  7. ja jestem zalamana. Jeden lekarz mowi ze o serce, przychodizmy na drugi dzien drugi mowi ze to problem z krwia, a dzis okazalo sie ze NOSOWKA?! Cos mi sie wydaje ze moj pies stal sie krlikiem doswiadczalnym. Jutro idzie tam ostatni az tyko i wylacznie do kardiologa. Biora tylko spore sumy za co chwile nowe diagnozy :( Nie wiem o co z tym juz wszystkim chodzi,a pies zaczyna nas nie lubic za ta wszystkei wizyty... :(
  8. jestem za rozowym! :roll: choc Franio zdecydowanie komponuje sie lepiej z czerwonym kolorem :) :oops:
  9. nie rozumiem dlaczego ludzie sie po nich nie zglaszaja. Powinni walic drzwiami i oknami :)
  10. Alf to w ogole cudowny psiak z jakim spokojem czekal na ciasteczko :) a Baster to chyba taki lekki narwaniec co? :)
  11. to 4 watek dzis na ktorym czytam ze psiak odszedl za TM... :( Ciezki dzien.
  12. o nie nie nie... nie bedzie zadnych kont. To wadercia zazwyczaj przesyla ze swojego konta pieniazki na dogo a nie na odwrot :) Poza tym... nie po to pracuej codziennie po 12-15 h i mam od cholery nadgodzin w tym miesiacu by marudzic.. Do wyplaty spokojnie wytrzymam. Nie lubie pozyczac gdyz pozniej ciezko mi oddac. (dziwny nawyk, tak samo nie potrafie sie upominac o swoje pieniazki, niestety) Takze, dziekuje za zainteresowanie. Dam znac w sobote (w piatek 16 h w pracy) co tam z sunia moja grubsza wyszlo. Mam nadzieje jednak ze pan weterynarz dzis sie pomylil i tak naprawde okaze sie to jakas drobnostka. A swoja strona czy mialyscie juz taki przypadek ze swoimi psiakami zeby mialy nadkrwistosc?
  13. dzieki :) musi byc dobrze :)
  14. i wrocilam... Byla morfologia, biochemia, usg. Pies ma goraczke. Usg wszytko ok. Z badan krwi wyszlo za to za duzo krwinek czerwonych. Zalecenia - w piatek konieczna wizyta u kardiologa. :(
  15. wlasnie sunia znowu wymiotowala... :( decyzja zapadla jedziemy niedlugo do weta.
  16. ja za ostatnie 3 wizyty placilam 80 (w tym bylo tylko badanie krwi i diagnoza lekarza - nic sie nie dzieje) pozniej 80 zł jeden antybiotyk i ostatnia 60 zł. Mowie tutaj tylko o tym tygodniu. A w tym miesiacu jeden pies byl hm.. z 10 razy? A drugi pies dwa razy. To jest jakis koszmar gdy za kazdym razem jest od 50 zł w zwyz.... Dziekuje dobre kobiety, ale naprawde nie ma takiej potrzeby. Poradze sobie jakos przeciez a jak nie to pozycze. Pozatym to ja tu jestem od pomagania psiakom a nie ciotki od pomagania mojemu osobistemu :)
  17. morfologia byla robiona mocz tez. Ponoc nic strasznego sie nie dzieje... Na usg po lekach na dwa psy w tym miesiacu nie stac mnie nawet na wizyte kontrolna (50zł)... Ciezko mi stwierdzic co dalej. 1 jest swieto wiec wyplata wplynie dopiero 3 zapewne. Najbardziej martwi mnie jej ciezki oddech :( Taki jakby wzdychala caly czas...
  18. pracuję duzo :( baaardzo duzo stad moja ciagla nieobecnosc :( Nowa lokatorka w miare ok. Kreci sie strasznie w lozku ;) Ale gorzej z moja sunia :( Ciagle chora.. nie wiadomo juz co jej jest. Od kilku dni ma goraczke. Wymiatuje. Bylismy u wete kilka razy. Z badan krwi wychodzi ze wszystko jest w porzadku. Gardelko jest ok. Tylko te stany podgoraczkowe i eweidentna goraczka. Sunia jest osowiala i nic nie robi tylko spi, spi i spi.. a gdy na meni spojrzy to ma tak blagalny wzrok jakby chciala powedziec -pomoz mi.... Nie lubie tych wetow w moim miescie :(
  19. jeju nie bylo mnei kilka dni a tutaj takie cudowne wiadomosci :)
  20. Miziaki dla Jasminka ode mnie :) Przesylam Ajli Tobie i Twoim psiakom gorace usciski na zimne dni... :)
  21. ja po wyplacie przeleje pieniazki za pazdziernik i listopad ;)
  22. smutne to :( Malibo ja jestem obecna na tym watku z tym ze myslalam ze nie mozna tutaj pisac :)
×
×
  • Create New...