-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
eh.. no dobra ode mnei ebdzie 200 zł dla Ciapk i Alty na poczatek, mysle ze za 2 tygodnie bede mogla jzu je przelac. Wiem ze to kropla w morzu potrzeb, ale jakos te psiaki leza mi bardzo na sercu...
-
Aniu a masz zebrane pieniazki na transport Ciapka?
-
no czy wypali dom dla Majito trzeba poczekac, Pani zadzowni i sie dowie wszystkiego, jesli cos bedzie nie tak wowczas podesle Szile i Lane :) tylko prosze powiedzcie mi jaki maja stosunek do dzieci?
-
z tego co wiem sunia mloda byc nie musi, aczkolwiek mysle ze gorna granica to 5-7 lat gdyz niedawno odeszla Pani sunia i chcialaby miec psiaka na dluzszy czas. Dostalam e-miala ze Maja jej sie podoba i podalam nr telefonu. Postanowila zadzowonic i wypytac dokladniej. Wnuczek ma 3,5 roku.
-
Napisalam Pani ze z Maja jest problem z dziecmi i w jakim wieku jest wnuk ;)
-
[quote name='wykrywka']Przesadziłabym, gdybym napisała, że tak. Gdyby miał łapki cztery razy dłuższe to byłby takim mini ON-kiem :evil_lol: Kojarzę suczkę a po numerze widać, że przyjęta niedawno, na pewno w sierpniu. Będę jutro w schronisku to sprawdzę i dowiem się czegoś więcej o niej, może pójdziemy na wspólny spacer:lol:[/QUOTE] ok, bo napisala do mnie Pani ktora szuka cos w rodzaju suczki owczarka niemeickiego a ta sunia jest bardzo ladna i chcialabym ja zaproponowac :) tak czy owak wysle jej ją do wgladu ok? :)
-
ja Pani zaproponuje kazda suczke w typie owczarka niemieckiego, w koncu to ona musi sama wybrac prawda? A Maja jest przesliczna :)
-
tego to nie wiem. jestem w kontakcie e-mailowym. Pani zglosila sie po ogloszeniach Nory, ktora znalazla dom. Sama sie nie oferowalam do pomocy w szukaniu psa podobnego do Nory, bo zazwyczaj i tak z takich e-miali nic nie wychodzi. Az tu mile zaskoczenie, Pani sama zapytala czy moglabym jej pomoc. Po ostatniej suczce ktora zmarla na przez chorobe nowoworowa chcialaby suczke podobna do swojej starej, ktora przypominala jej Nora. Wnuczek z tego co zrozumialam z nia nie mieszka tylko ja odwiedza.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
Wadercia replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Bylim, obaczylim, jedzenie przywieźlim i pojechalim. Obszerniejsza relacja jutro. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UkD5DBaSkyc/TllDwxFBZqI/AAAAAAAAITE/zDJrKi9mxkM/Szejk9.jpg[/img] [/QUOTE] to Szejk :O -
szukam suni podobnej do Belli ma duze szanse na domek :) Ale Panstwo szukaja tylko suczki, dom z ogrodem i badz co badz musi miec odbry stosunek do dzieci ze wzgledu na wnuka ktory ich odwiedza :) Macie jakies propozycje? :)
-
przepraszam ciotki ze nei bede czytac calego watku, ale czy sunai dalej szuka domu? czy juz ma kolejke chetnych? :)
-
nie no Sylwio(mam nadzieje ze tak Ci na imie) tez nie mozna obciazac Cie kosztami. Grunt by Alte doprowadzic do stanu "uzywalnosci" juz ja zadbam o jej ogloszenia zeby znalazla domek fajny :) Zaraz poczytam regulamin sterylek i zglosze Alte zawsze to jakas kwota dofinansowania bedzie - chyba ze wolalabys calosc sterylki bysmy bez pomocy oplacily moze masz jakies znizki u znajomego weta? :) Jak juz bedziesz wiedziala koszt hoteliku to podaj. Na poczatku wrzesnia otwieram bazarek ogloszeniowy to uwzglednie Alte i Ciapka w tym :)
-
aha, no sam fakt ze psiak jest tam teraz sam jestdosc przygnebiajacy:( Przepraszam ze dopytuje tak, ale psiaki leza mi na sercu, więc.. Sylwio Alta jesli da rade trafic do Ciebie to bedzie to bezplatny tymczas? Czy hotelik platny? No i od razu jak sprawa z Ciapkiem czy tez platny czy tez nie?
-
jaka ona jest sliczna! a co z Ciapkiem?