Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. ah no ja pisalam pani 2 razy o tym ze Maja nienadaje sie do dzieci. Zaproponowalam Lanke, mam nadzieje ze przemysli to na spokojnie i podejmie wlasciwa decyzje
  2. Ja mowie o suni o imieniu Maja na owczarki.eu jest podane :[B]Kontakt do osób odpowiedzialnych za adopcję: 607-077-350- Justyna [/B]
  3. ah przepraszam nei zauwazylam na ktorym watku pisze. Do Maji ogloszen byl numer pierwszy to Justyny. Wiec ten wysylalam. Zaraz napisze e0miala do Pani z Lana :)
  4. a czy moge zapytać kim jest p. Justyna. bo do niej podalam nr telefonu z innego forum chyba owczarki eu ? :)
  5. eh.. no dobra ode mnei ebdzie 200 zł dla Ciapk i Alty na poczatek, mysle ze za 2 tygodnie bede mogla jzu je przelac. Wiem ze to kropla w morzu potrzeb, ale jakos te psiaki leza mi bardzo na sercu...
  6. Aniu a masz zebrane pieniazki na transport Ciapka?
  7. No Norma jest dla mnie przeciekna i sadze zemoglaby miec duze szanse na dom z ogloszonek :)
  8. wnuczek 3,5 roczku :) dzici w sasiedztwie 10,5,i chyba 9 istotne dla Pani jest to by psina dogadywala sie z dziecmi bo one czesto ja odwiedzaja. Czyli lat 6-7? Pani jest w Wrocławia. a sunia? :)
  9. no czy wypali dom dla Majito trzeba poczekac, Pani zadzowni i sie dowie wszystkiego, jesli cos bedzie nie tak wowczas podesle Szile i Lane :) tylko prosze powiedzcie mi jaki maja stosunek do dzieci?
  10. hm.. czyli Lana ma 7 lat dopiero tak? A wiadomo cos o jej stosunku do dzieci?
  11. z tego co wiem sunia mloda byc nie musi, aczkolwiek mysle ze gorna granica to 5-7 lat gdyz niedawno odeszla Pani sunia i chcialaby miec psiaka na dluzszy czas. Dostalam e-miala ze Maja jej sie podoba i podalam nr telefonu. Postanowila zadzowonic i wypytac dokladniej. Wnuczek ma 3,5 roku.
  12. Soemo dostalam e-miala w sprawie Crazy czy wciaz jest w schronisku? Pani sie nad nia zastanawia, ale nie wie czy to wciaz aktualne.
  13. Napisalam Pani ze z Maja jest problem z dziecmi i w jakim wieku jest wnuk ;)
  14. [quote name='wykrywka']Przesadziłabym, gdybym napisała, że tak. Gdyby miał łapki cztery razy dłuższe to byłby takim mini ON-kiem :evil_lol: Kojarzę suczkę a po numerze widać, że przyjęta niedawno, na pewno w sierpniu. Będę jutro w schronisku to sprawdzę i dowiem się czegoś więcej o niej, może pójdziemy na wspólny spacer:lol:[/QUOTE] ok, bo napisala do mnie Pani ktora szuka cos w rodzaju suczki owczarka niemeickiego a ta sunia jest bardzo ladna i chcialabym ja zaproponowac :) tak czy owak wysle jej ją do wgladu ok? :)
  15. ja Pani zaproponuje kazda suczke w typie owczarka niemieckiego, w koncu to ona musi sama wybrac prawda? A Maja jest przesliczna :)
  16. tego to nie wiem. jestem w kontakcie e-mailowym. Pani zglosila sie po ogloszeniach Nory, ktora znalazla dom. Sama sie nie oferowalam do pomocy w szukaniu psa podobnego do Nory, bo zazwyczaj i tak z takich e-miali nic nie wychodzi. Az tu mile zaskoczenie, Pani sama zapytala czy moglabym jej pomoc. Po ostatniej suczce ktora zmarla na przez chorobe nowoworowa chcialaby suczke podobna do swojej starej, ktora przypominala jej Nora. Wnuczek z tego co zrozumialam z nia nie mieszka tylko ja odwiedza.
  17. [quote name='doddy']Bylim, obaczylim, jedzenie przywieźlim i pojechalim. Obszerniejsza relacja jutro. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UkD5DBaSkyc/TllDwxFBZqI/AAAAAAAAITE/zDJrKi9mxkM/Szejk9.jpg[/img] [/QUOTE] to Szejk :O
  18. Ciotki przejrzalam Wasza strone i zainteresowala mnie Norma, czy ejst dalej w schronisku? Ktos moze powiedziec mi cos o niej? ;)
  19. szukam suni podobnej do Belli ma duze szanse na domek :) Ale Panstwo szukaja tylko suczki, dom z ogrodem i badz co badz musi miec odbry stosunek do dzieci ze wzgledu na wnuka ktory ich odwiedza :) Macie jakies propozycje? :)
  20. przepraszam ciotki ze nei bede czytac calego watku, ale czy sunai dalej szuka domu? czy juz ma kolejke chetnych? :)
  21. a wiesz wykrywko ze zbieram :oops: czesto ktos mnie prosil o kolejne oglaszanie to szukalam folderu z imieniem psiaka i wszystko mialam jasne. :)
  22. nie no Sylwio(mam nadzieje ze tak Ci na imie) tez nie mozna obciazac Cie kosztami. Grunt by Alte doprowadzic do stanu "uzywalnosci" juz ja zadbam o jej ogloszenia zeby znalazla domek fajny :) Zaraz poczytam regulamin sterylek i zglosze Alte zawsze to jakas kwota dofinansowania bedzie - chyba ze wolalabys calosc sterylki bysmy bez pomocy oplacily moze masz jakies znizki u znajomego weta? :) Jak juz bedziesz wiedziala koszt hoteliku to podaj. Na poczatku wrzesnia otwieram bazarek ogloszeniowy to uwzglednie Alte i Ciapka w tym :)
  23. aha, no sam fakt ze psiak jest tam teraz sam jestdosc przygnebiajacy:( Przepraszam ze dopytuje tak, ale psiaki leza mi na sercu, więc.. Sylwio Alta jesli da rade trafic do Ciebie to bedzie to bezplatny tymczas? Czy hotelik platny? No i od razu jak sprawa z Ciapkiem czy tez platny czy tez nie?
  24. jaka ona jest sliczna! a co z Ciapkiem?
×
×
  • Create New...