Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. http://www.dogomania.pl/threads/216228-*bazarek-ceg.*-Zapal-znicz-za-tych-co-odeszli..-dla-baloniarek-do-6-11-11-Godz-23-00 Zapalilam swieczke za Kąska.
  2. o matko.. jaki ten Kleks jest cudowny! Myslalam ze to Kasek !:)
  3. co tam u was? :)
  4. Strasznie mi przykro Kąsku... :( Informacja o Twoim odejsciu na wątku malibo byla dla mnei oromnym szokiem [*]
  5. to teraz prosze wybrac czy ma byc pakiet dla wszystkich czy np jeden na poczatek dla jednego psiaka. ;) poszukam bazarku wykupie i oplace ;)
  6. jedyne co moge zaporponowac to zasponsorowanie ogloszonek dla psiakow... potrzeba? :)
  7. ja juz jkas specjalan poduche Kazikowi przyszykuje na mikolaja :D
  8. [quote name='bela51']Przed chwila wyslałam zdjecia Lany do Panstwa z Olsztyna. Matko, jak ja bym chciala aby sie im spodobała.... Fajny dom.[/QUOTE] do mojego miasta :D Trzymam kciuki! :)
  9. pytalam o te pieniazki bo bylam ciekawa czy moze gdzies one sa dalej "schowane" w schowku na czarna godzine Jasia:)
  10. "Treść wiadomości witam, jaki stosunek jest pieska do innych psów, mam dwie małe sunie po sterylizacji 2 i 4 lata, oraz owczarka z adopcji ok5 lat. cała sfora bardzo przyjazna. jaki jest stan zdrowia pieska, na czym polega jego schorzenie, i leczenie. czy może chodzić na spacery do lasu, czy raczej pozostaje tylko ogródek? pozdrawiam magda" kolejny e-mial o Dona. Czy moglby ktos odpowiedziec a ja skopiuje i wyske na e-miala?
  11. Wybaczcie za pytanie.. ale co z pieniazkami ktore zbieralismy bezposrednio na tamten drogi lek dla Jasia? One sie uplynnily w biezacych wydatkach? ;:)
  12. [quote name='sekkmet']Fakira nie ogłaszajcie, poszedł dzisiaj do domu. Maja - huskowata u mnie jest na tymczasie[/QUOTE]:multi::multi::multi::multi:
  13. Soemo smiem stwierdzic ze pomimo iz to nie powod do jakichkolwiek gratulacji czy pochwal trafiaja do Was najpiekniejsze sczeniaki pod sloncem :)
  14. własnie jakas godzine temu wyczulam u nowej suni guza przy sutkach.... Jak myslicie czy to cos powaznego? Bo mi guzki kojarza sie z czym bardzo zlym.... :(
  15. [quote name='jolam']Tak i bana nam wstawią za spam na pw ;-) bo niektórzy sobie nie życzą takich informacji....[/QUOTE] a niech mnei banuja dla dobra sprawy :) mozna by zapytac wiosny jak zdobyc nielegalne głosy moze by podpowiedziala :D
  16. no to ciesze sie ze moj pomysl nie okazal sie zbyt odwazny. :) Rzcezy tak jak mowilam bric wysle pewnie w nastepnym tygodniu gdyz w tym mam calyc zas po conajmniej 12 h w pracy do soboty ;)
  17. o matko milo mi ze o mnie pamietacie :) Faktycznie ostatnio mam malo czasu na dogo (a jeszcze mam otwarty bazaek ogloszeniowy ktory musze doprowadzic do konca) a jeszcze mniej czasu dla siebie samej. Ale to mi sie wynagrodzi 10 listopada przy wyplacie wiec nie ma co plakac. Z moja sunia hm.... jedni mowia zeby te guzy zostawic inni zeby interweniowac. W poniedzialek powtornie mocz i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale uwaga! Zeby nie bylo ze mam jednak za duzo czasu (zmiany w pracy po 12/13 h ) do domu sprowadzilam sobie jeszcze jedna sunie od wczoraj. Generalnie suka jest sasiada (alkoholika) zostawila go zona a psa sie wyparla. W widoczny olym okiem stan suni sie pogorszyl wiec pies przywyczaja sie do mieszkania u mnie. Wlasnie sobie slodko lezy przy nieswiadomym jeszcze spiacym Tzcie :) Suka ogolnie ma lat 12 prawdopodobnie czesciowo utracila juz wzrok. Z czarnej siersci mozna sciagac jakby luski... Wazy zaledwie 6 kg. Ale jest calkiem pocieszna. Wet przy jej problemach neurologicznych (ostatnio niby nie chcacy spadla z lozka u sasiada a teraz ma problem z blednikiem i ledwo chodzi) nie daje jej wiele czasu... I tyle wlasciwie u mnie :)
  18. dla sprawy pani Joli swoj wizerunek moglabym udostepnic. Ale ja tej pani nie znam tak dobrze jak Wy wiec kobietki nie wstydzic sie tylko piekne buzie pokazywac ;) Ja moze i mialabym czas na prowadzenie bazarku ale nie znalazlabym czasu na wysylanie paczek :( wiecie pakowanie, adresowanie, sprawdzanie czy pieniazki sa czy nie a pozniej na poczcie...yh.. nie dam rdy na chwile obecna :(
  19. bric dobrze zna sprawe i ladnie teksty pisze :) Mysle ze warto przytoczyc tez ostatnie tragiczne wydarzenia z zycia osobistego...
  20. [quote name='paros']ja nic nie słyszałam, :shake: ale skoro jest taka akcja to trzeba ją zgłosić. Tak jak piszesz nie ma nic do stracenia a można coś zyskać. A możesz bliżej zainteresować się tematem? Co, jak gdzie kiedy .....[/QUOTE] Ja uslyszalam o tym wczoraj na TVN. Chodzi o to ze mozna caly czas(bodajze do 13.10) zglaszac historie ludzi ktore odznaczyly sie czyms w swoim zyciu w przypadku pani Joli jest to niewatpliwie poswiecenie sie znajdka. Komisja wybiera 9 historii, nastepnei gdyby udalo sie ladnie opisac historie P. Joli poparta zdjeciami i filmikami i dostac do tej 9 z tego co zrozumialam pozniej wybieraja ludzie zwyciezce poprzez głosowanie.... ale uwaga zwyciezcow ma byc podobno 3 i kazdy ma dostac 200 tys zł. + osoba zglaszajaca 10 tys. Nie ma co sie napalać ale takie pieniazki Pani Joli napewno by się przydały.... Ja owe 10 tys tez dalabym jakies organizacji czy tez np na akcje sterylizacje na dogo. Mysle ze warto sprobowac... Co Wy na to?
  21. Moze zabrzmiec to glupio.. ale czy ktoras z was cioteczki slyszala o akcji "zwykly bohater" ktora oglosil TVN z bankiem chyba BPH? Z ciekawosci po przeczytaniu regulaminu pomyslalam o P. Joli. A moze by kobiete zglosic? W koncu jest ona takim "zwyklym" bohaterem, poniewaz pomimo wszystkich przeciwnosci losu pani Jola wciaz poswieca zycie znajdką i niekomu nie odmawia pomocy. Ze swojej strony sadze ze kobieta zasluguje na zgloszenie do akcji nawet jesli by nie wygrala moze znajdzie sie kilka interesantow ktorzy zechceli by ja wesprzec? Co o tym sadzicie?
  22. wyslalam 3 wyplate z konta mianowicie 145 zł za bazarek ogloszeniowy. Prosze bardzo mocno o potwierdzenie wszystkich pieniazkow ktore dotarly na watku bazarkowym gdyz juz raz mialam ciotke ktora sie bardzo o to upominala i miedzy wierszami mozna bylo wyczytac ze mysli z pieniazki biore dla siebie.. ;)
  23. To chyba najlepsza wiadomosc jaka dzisiaj uslyszalam! :D O matko! Oby i Sharusiowi sie udalo trzymam trzymam moncno kciuki :)
×
×
  • Create New...