Mam ze schroniska. Dostalam jako prezent na gwiazdke (tak wiekszosc uwaza ze to nie madre) Ale juz 5 czy 6 lat u mnie siedzi i napewno szybko nie odejdzie. :) Sadze ze predzej by mnie rodzice oddali niz pieska ;p Wzielam moja Pikusie jak byla szczeniakiem, teraz jednak gdybym brala psa, zdecydowalabym sie jednak na starszego. :)