Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. Mam ze schroniska. Dostalam jako prezent na gwiazdke (tak wiekszosc uwaza ze to nie madre) Ale juz 5 czy 6 lat u mnie siedzi i napewno szybko nie odejdzie. :) Sadze ze predzej by mnie rodzice oddali niz pieska ;p Wzielam moja Pikusie jak byla szczeniakiem, teraz jednak gdybym brala psa, zdecydowalabym sie jednak na starszego. :)
  2. Ja mam takiego typowego Warminsko-Mazurskiego Owczarka Obronno Zaczepnego. Zaczepia wszytko nawet muchy, a potem ucieka i szuka osoby do obrony :) Hehehe, typowy kundelek rozpieszczony ;p
  3. ja bym z ogromną chęcią przygarnęła świnkę. Jednak na forum, którym jest opisana ich historia starsznie zamieszalam i.. nie jestem wiarygodna. Gdyby ktos dal mi szanse wytlumaczyc co i jak. Bylabym wdzieczna....
  4. O prosze! :) Zeby tak za kazdym wejsciem widac bylo tak radosne nowinki :)) Cieszymy się bardzo i zyczymy duzo milosci w nowym domku! :))
  5. Oj Harnasiu, hopaj do góry! :) i do zobaczenia w sobotke ;*
  6. Cudowna psinka! Widać to na pierwszy rzut oka! :loveu:
  7. no niestety pusto:( a taki ucieszny piesek ;* hopu hop do góry :)
  8. No śliczny piesek, śliczny. Hop Hyc do góry!
  9. No było wspaniale.. tylko szkoda , że tylko dwa psiaczki znalazły dom :(
  10. nowa ciocia bardzo polubiła wszystkie pieski. :)) Mam nadzieje, że pieski polubiły i mnie. :)
  11. [quote name='Jagoda*']To się nazywa szybka decyzja...:lol:[/quote] a nad czym się tu zastanawiać? :)
  12. Wiesz właściwie to jestem całkowicie zorganizowana i chętna na to. :)
  13. Heh :oops: no to mnie zachęciłyście/zachęciliście :) Interesuje mnie jeszcze tylko gdzie mam sie zglosic w tej sprawie? Wlsciwie w Olsztynskim schronisku bylam tylko raz gdy bralam swojego psiaka, ale to bylo juz z 5 lat temu ;) wiec nawet nie orientuje sie gdzie to dokladnie jest;)
  14. heh, właściwie to pomyślałam o tym by przyjechać w sobote. Niesety dni w których mam czas to piątek południe i sobota tylko :( A wiem ze czasu trzeba sporo poswiecic wiec nie wiem czy na takiej zasadzie i w takich terminach moglabym tam pomagac?i czy moj wiek 17 lat nie przeszkadza? Wlasciwie to juz za pol roku ta 18 nieszczesna stuknie :)
  15. Szczerze mówiąc jestem wrecz zachwycona całym tym postem. Wspaniale bylo poogladac zdjecia i poczytac jak wszyscy dobrze sie tu dogaduja... nie ukrywam, ze w wakacje bardzo chcialam zostac wolontariuszka, pomagac i cieszyc sie razem z Wami. Zabraklo mi chyba odrobinke odwagi... i teraz zaluje. pozdrawiam gorąco! :)
×
×
  • Create New...