-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a tak z czystej ciekawosci bric, wiesz moze na jakim etapie jest budowa domu? -
przez tydzien ma brac Furosemidum, wiem ze miala po tym wiecej siusiac, ale niestety nie zauwazylam takiej potrzeby u niej, jedynie o wiele wiecej pije. I syropek Heparenol , ktory nawet nie wiem na co jest. :) edit: juz wiem :)
-
Ajli nie przychodzi Ci czasem do glowy ze z tymi psiakami to gorzej niz z dziecmi? :) Oj jak ja bym chciala zeby moja sunia chciala sie tulic. A ona to okropna indywidualistka i nie lubi by ja za dlugo miziac. A aparat to pewnie tylko kwestia wprawy :)
-
strasznie mi sie podobaja jej uszy kurcze :) zawsze patrze przede wszystkim na nie :) Jesli teraz psina nie znajdzie domku to nie wiem co z tym swiatem sie dzieje.. Sama bym ja wziela gdybym miala mozliwosc :oops:
-
nieno w kubraczku to chyba raczej nie :) chociaz alta w czym byteraz nie byla to i tak jest sliczna :)
-
o jakie slodkie! :D sylwio korzystaj z pieknej pogody i rob "malej" foty to ja pooglaszamy:)
-
moja sunia widac lepiej sie czuje po lekach ktore przyjmuje. Nie drapie sie juz, siersc w maire wyglada no i w koncu nie smierdzi :) Jeszcze 3 dni ma brac tabletki a pozniej badanie moczu wiec zobaczymy :) Narazie zachodzi nam wszystkim za skore bo jest na diecie i swoimi pieknymi oczkami probuje wymusic cokolwiek :)
-
ohoh to teraz psiaki beda sie ustawialy w kolejce po zdjecia :)
-
Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie! PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki. link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL]
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja juz glosowalam wiec mnie mozna pominac:) -
kulturysta z Rudka sie robi :D
-
jesli mzoesz to napisz do soemy o adres na jaki masz wyslac fakturke, bo wysylamy an jej adres a nie na stowrzyszenie :)
-
chyab wystarczy akcja sterylizacja, ewentualnei obok dopisz wadercia :)
-
nie ma sprawy :) rozumiem panike :) tylko bedzie ja trzeba wyslac do soemy zeby mogla oplacic ta sterylke :)
-
sylwio wzielas fakture za sterylke? :)
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
Wadercia replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ciotki co do allegro cegielkowego to nie trzeba byc fundacja by wystawic. Jednakze trzeba zbierac na konto jakies fundacji. Robilam takie allegro dla Jasmina i Franka z dogo ale mielismy uzyczone kotno fundacji wiec mozna bylo poprowadzic. Moze macie kogos znajomego kto by udosepnil to mozna allegro zrobic ;) -
Nomi wyglada przepieknie. A jej pyszczek jest tak uroczy ze sama z checia bym ja wziela do siebie, z tym ze mam malego czarnego diabla ktory nie pozwala nikomu wchodzic do "swojego" domu. :) Sylwio czy robilas cos z jej sierscia? Jakas taka bardziej puchata mi sie wydaje :)
-
ah.. not o czekamy teraz na dobre wiadomosci w sprawie Lenki :)
-
Gosiu ale pani chce psa czy chce Klapacza? :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
FREEK - piękny i mądry złoty wilk, 5 lat w schronisku i ... MA DOM !!!
Wadercia replied to APSA's topic in Już w nowym domu
i co u psiaka? :)