Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Dzisiaj moja kolej, maluszku :) hopsiamy na spacerucha:p:Dog_run:
  2. Ojjj, Agnieszko... daj się skusić...:cool3::cool3::cool3:
  3. Uau, moze będzie dobrze:bigok:
  4. No to jest nas dwie:) Szkoda że nikt więcej nie zagląda...:-(
  5. ... a.... nie mówiłam;):evil_lol: oczywiście na razie tylko hipotetycznie;):evil_lol: ... a tak na serio, to chyba coś mi sie na dogo pomieszało bo dopiero teraz zobaczyłam ostatnie wpisy o włoskim rozwiążaniu,,,:confused::???: hmmm sorki:oops: ale i tak się cieszę:p
  6. [quote name='Daria_13']Miałam pierwszą zainteresowaną, ale od razu odpadła bo chciała Mikrusa bez podpisania umowy i pytała o rasowość psa.[/quote] Była pierwsza, znajdzie się i druga, na pewno lepsza, najlepsiejsza:loveu:.
  7. Trzymam kciuki by to była tylko niezwykła leopoldziowa uroda tych oczek:dog::dog::dog:
  8. OK, dobrze to przeczytać :lol: Prze chwilę myślałam ,że nowotwór pojawił się po amputacji, np. w innej łapie. Na szczęście - o ile tu można mówić o szczęściu:oops: - najgorsze już za nim... No, Deściaku debeściaku, teraz tylko jakis pańcio by się przydał :/
  9. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Jest po prostu zbyt piękna by nie znaleźć domu, prawda?
  11. Ojej ale wygladało na zdjęciu nieciekawie:crazyeye: Mała, musisz szybko znaleźć domek bo uszka szkoda!
  12. Tak dużo pracy:shake::shake::shake: A Dyziowi marzy się pewnie że kiedyś będzie jeden jedyny cały dla swojego pańcia:-( Jakoś mi szczególnie ten malec zapadł w serducho:-( Może kiedyś nadarzy się okazja by go chociaż odwiedzić:-( Basiu, wyraz podziwu za ogrom pracy i serca dla zwierzaków.
  13. Spokojnie, ja zajrzałam;) Przeczytałam cały watek, "zapamiętałam". Mam tylko pytanie co do nowotworu z tematu wątku i pierwszej strony - bo jakoś umknął mi potem tev fragment:oops::oops::oops: Co to za rodzaj nowotworu, jakie sa rokowania, jak czuje się psiak i co mówią lekarze.... ech tak dużo pytań i tak mało czasu:shake:
  14. [quote name='Megi3']Niepokojąca ta cisza, czekamy na wieści.[/quote] Cóż, jak to mówią, czasami brak wiadomości to dobra wiadomość...:bigok:
  15. [quote name='madcat1981']Co u mojego wirtualnego ulubieńca?:calus:[/quote] ponawiam pytanko...
  16. był tu taki jeden wściekły kot :evil_lol::diabloti:
  17. [quote name='Pusiakowa']Prawie robi wielka róznice :lol:.:p[/quote] Na taką ciętą ripostę czekałam;):eviltong: Dobranoc:loveu:
  18. No i jak tam nasz obojniak...ups:oops::oops::oops:.... obojętniak Leopoldzio? :cool3::cool3::cool3: Szykuje już pewnie kołderkę na noc:p
  19. [quote name='luka1']sunia jest sterylizowana. Widziałam ją dzisiaj. Wygląda jak "przeminęło z latem". I oczy - coś sie robi z oczami tak jakby gasły.[/quote] Oczka, nie gaśnijcie jeszcze...:-( jeszcze chwilkę i może znajdzie się...:-(:bigcry:
  20. Odwiedzam, odwiedzam, trzymam kciuki, pomagam jak mogę... choć czasem pomóc trudno:-(
×
×
  • Create New...