Tesla...:-( Chciałabym by jej się poszczęściło tak jak pitbullce Pixie (o ile można mówić o szczęściu w takich sytuacjach:roll:). Telewizja, kochające opiekunki, ogólna mobilizacja serc... A o Tesli jakoś tak cichutko, aż przykro - choć tyle osób się stara i tak dużo o niej pisze:-(
Teslo, dziewczynko, jeszcze ci załatwimy domek, zobaczysz...