Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [quote name='Pusiakowa']Kacperuś na spaceruś :D:D .[/quote] Prrrrrrawie jak plagiat:mad::cool1::p
  2. Słuchajcie, rozumiem że na operację raczej nie ma już szans?:shake::-( A przynajmniej nie w najbliższej przyszłości? W temacie jest wciąż o czekającej Czucza operacji... Ech, życie:/
  3. No doooobra :p
  4. Witam Lucusia, witam cioteczki :)
  5. Baronku, chcesz na sniadanko troszkę baleronku? :lol:
  6. Leopold "Staff" to kolejny ulubieniec mojego TZ:loveu:
  7. Co u mojego wirtualnego ulubieńca?:calus:
  8. Czuczuś, przyznaj się - już rozkochałeś w sobie cała rodzinkę Demi no nie?:loveu::loveu::loveu::cool3::cool3::cool3:
  9. Nosku nasz biedny, może ktoś się ulituje...:modla::modla:
  10. Tesla...:-( Chciałabym by jej się poszczęściło tak jak pitbullce Pixie (o ile można mówić o szczęściu w takich sytuacjach:roll:). Telewizja, kochające opiekunki, ogólna mobilizacja serc... A o Tesli jakoś tak cichutko, aż przykro - choć tyle osób się stara i tak dużo o niej pisze:-( Teslo, dziewczynko, jeszcze ci załatwimy domek, zobaczysz...
  11. To się wymyśla samemu?:-o To ja mam: Kacperek na spacerek! :D:D:D
  12. [quote name='salibinka']... świerzbowca...[/quote] Salbinko aniele ty jedna mnie rozumiesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Kikulka, domek domkiem ale na spacerek należałoby wyskoczyć nie sądzisz?:cool3:
  14. [quote name='MonikaP']Przepraszam, że trochę "podołuję", ale oby Pixie i Rufik nie mieli niedługo wspólnego problemu... :shake:[/quote] :???::???::???:
  15. Jeszcze nie...ale może już niedługo?:knuje:
  16. Mam nadzieję ze nie pisane bo go już nie ma...:/
  17. [quote name='al-ka']Oj tam!Jedna z dogomaniaczek (na tym takze wątku) miała w podpisie to kulawe tłumaczenie biblii,wciąż rozpowszechniane przez kk. JoSi dzięki za reakcję,bo ja choć widzę to już mi ręce i majtki opadają na te debilizmy.[/quote] No to by wyjaśniało sprawę ;) Ale że nóżki obrastają.... no:loveu::loveu::loveu: nic lepszego z rana mnie spotkać nie mogło niż ta wiadomość:loveu::loveu::loveu:
  18. Dobrze, już będę grzeczna:oops::lol:
  19. ććśśś... Baronek odsypia nocne wędrówki;):loveu:
  20. Coś pięknego:loveu::loveu::loveu::evil_lol: Kacperku, już rano - choć zobaczymy dziś wschód słońca:loveu:
  21. [quote name='doddy']Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Tesli a także innych psiaków z fundacji. [/quote] Wiem, że marna to pociecha, ale Tesla została przez kogoś (kilku ktosiów?) bardzo dobrze "rozreklamowana":roll: na różnych serwisach. :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::bigok: To musi przynieść w końcu efekt, musi.:angryy: Założyłam jej jeszcze profil na cafeanimal.pl ... Choć najchętniej zobaczyłabym ją w telewizji w godzinach największej oglądalności...:cool3: Dobrej nocy, psineczko. Wszystko się w końcu ułoży.
×
×
  • Create New...