[quote name='zachary']Dobrze, że biedulek już bezpieczny.Widać,że jego dotychczasowe psie życie było pasmem cierpień, aż doszło do tragedii:-(.Może teraz zazna dobrych uczuć od człowieka i może zapomni o przeszłości.[/quote]
... Bo chyba już nic gorszego w tym pieskim życiu mu się nie może przydarzyć:shake::-( może być tylko lepiej...