Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Witam Kacperku ;-) No i gdzie ten twój upragniony domek:-(
  2. Popieram Cię Mysza...
  3. Może nowy tydzień przyniesie wam trochę szczęścia?
  4. [quote name='elmira'] Chaplinie, miło znów cię widzieć:p:loveu:
  5. [quote name='gagata']Niedizela, pół Polski siedzi w kościołach, a o bidulku nawet nie pomyślą....[/quote] Ja jestem z tej drugiej połowy:diabloti::diabloti::diabloti:
  6. [quote name='scarlet']he he juz pedze[/quote] Kacper to ty się ukrywasz pod tym nickiem na dogo??:crazyeye::loveu::evil_lol:
  7. DS - najlepsze lekarstwo na psie smutki:placz:
  8. [quote name='scarlet']he he juz pedze[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Kasiek']Chce Wam jeszcze powiedziec ze dzieki Zeusowi i ogloszniu o nim dom znalazł jeszcze inny psiak, uratowany z Orzechowic :)) trzymaj sie kochany Zeusku![/quote] No nie :D:D:D Który? Miał wąteczek?:loveu::loveu::loveu:
  10. Tupek, zdjęłam cię z podpisu i już teraz nie masz wyjścia - musisz mieć ten domek:cool3:
  11. Mru, na pewno jest Ci trudno, ale zrobiłaś wszystko co było w ludzkiej mocy i więcej nawet... To dobro wróci do ciebie, jestem tego pewna.
  12. Spróbuję w weekend, może się psince uda:kiss_2:
  13. Podnoszę maleńką na samą górę... wysoko...
  14. :megagrin::bigok::megagrin::bigok::megagrin::bigok::megagrin::bigok::megagrin::bigok::megagrin::bigok:
  15. Dobrego weekendu, psinko:kiss_2:
  16. [quote name='Martulinek'] To chyba najpiękniejszy "inwalidka" jakiego widziałam:loveu::loveu::loveu: Jak dobrze, że mu się udało:p:p:p
  17. W południe to może na jakiś lancz wyskoczymy co Kacprowaty?:cool3::cool3::cool3: Ja stawiam:cool3::cool3::cool3:
  18. Jest cudowna... już zazdroszczę przyszłemu właścicielowi :) Taka mordeczka codziennie na dzień dobry na przykład....:loveu::loveu::loveu:
  19. Cora Cora kiedy znajdziesz swego amatora :diabloti:
  20. Możesz np. zapytać nowych właścicieli czy potrzebują tych pieniędzy - tak naprawdę to przecież teraz oni decydują o Zeusie i oni poniosą dalsze koszty jego powrotu do świata... Jeżeli mogą temu podołac finansowo, to sami może zgodza sie je przeznaczyć na kogoś innego - potrzebujących nam nie brakuje:-(:placz:. Jeżeli wezmą - to przynajmniej pójdą na ten cel, jaki założyli ofiarujący:loveu:.
  21. :-( pewnie mu ten świerzbowiec dokucza prawda?:-(
×
×
  • Create New...