Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. :cool3:Tosiu2 co tam u naszego wielkoluda?
  2. ćććśśś.... może Magia wyczarowała sobie takie wspaniałe cioteczki;)
  3. Cora, Tobie też się dom należy, więc szukajmy!
  4. [quote name='Neczka'] [B]Madcat[/B], mamy podobną [URL="http://www.orzechowce.ovh.org/frytka.html"]sunię[/URL] u nas, jak ten psiak z Twojego avatarka :eviltong: ...tylko ta nasza nie jest taka uśmiechnięta :-([/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu: Rrrrrrrany sobowtórka mojej sunieczki :loveu::loveu::loveu: może nawet siostra bo wiek się zgadza a i moja była znajdką:cool3::cool3::cool3: Gdyby nie datownik na zdjęciu pomyślałabym ze to mój pies! Oj Fryteczko żebym ja cię mogła wziąć do domku do towarzystwa dla mojej Suni:placz::placz::placz: Przecież ten uśmiech to tylko ze szczęścia psiaka...:-( Czy Frytka ma gdzieś tutaj swój wątek ja się pytam:cool3:
  5. Tyle jest domków na świecie a wśród nich na pewno ten jeden dla Kacprusia :cool3:
  6. [quote name='GoniaP']"jeszcze zobaczysz jak chodzi".... :loveu::loveu:[/quote] Ja mam przeczucie że zobaczysz jeszcze wiele, wiele dobrego w suni. Zobaczysz jak zdrowieje i zapomnicie o tym całym piekle. I mam cichą nadzieję, że wszystkie sprawy tak się potoczą, ze będzie mogła zostać z wami...
  7. Lepszego domku chyba nie mógł sobie wymarzyć :D
  8. halo domku, zgłoś się po pieszczoszka :mad:
  9. Dyziu, teraz będzie już tylko coraz lepiej i lepiej ...
  10. małe mizianko przed obiadkiem...
  11. Aż żal żeby tyle psiej miłości się marnowało :/
  12. Nic nie wiadomo o domku?:shake::-(
  13. Coruś, gdzieś tu wśród nas na pewno jest twoja przyszła Pańcia/Pańcio...:loveu:
  14. :oops::oops::oops: nie zdążyłam w weekend :oops::oops::oops: Ale już zasiadam... :oops::oops::oops: W górę, Tesla! :calus:
×
×
  • Create New...